Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Rzeczywiście, wsadziłem kij w mrowisko ale musiałbym kolejny raz się rozpisywać. Krótko: Iphone SE to naprawdę świetny telefon, rewelacyjny design, super kompaktowość, fizyczny przycisk wyciszania - hardwarowo super. iOS to super zoptymalizowany system, żaden android nie trzyma tak appek w pamięci, zdecydowanie lepsza ergonomia standardu belki opcji na dole. Ale ... no właśnie "ale". Na początku był zachwyt, później a to nie da się mierzyć danych internetowych bo panel jest zupełnie bezużyteczny,  a to nie da rady robić skrótów do kontaktów na pulpicie, a to nie da się zobaczyć eteru Wifii jak w inSSIderze bo trzeba jaiblreaka, a to nie ma wigdetu który by pokazywał zadania bezterminowe z google. I wiele innych rzeczy jak brak możliwości zmiany funkcji przycisku HOME. Do tego wiele appek mi nie odpowiadało a zapłaciłem za nie - na andku robiły to co chciałem i miałem je za darmo. I tak mógłbym ciągnąć, na forum myapple jest mój topik o przesiadce z MIUI, poczytajcie sobie kto chce.

 

Dlatego Iphony to fajne telefony, dla ludzi którzy nie mają jakichś konkretnych potrzeb rewelacyjne. Ale dla mnie IpSE był nie do używania na dłuższą metę choć naprawdę próbowałem się przyzwyczaić wmawiając sobie że to kwestia czasu i oduczenia się nawyków.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
nie da się mierzyć danych internetowych

Zależy od operatora, mój widget wikingowy pokazuje ilość pozostałych danych i resztę zużycia.

 

Jedyne co mnie strasznie irytuje(albo nie zauważyłem) to brak alfanumerycznego wybierania. System ma tak naprawdę wszystkie appki i działa niezwykle szybko. Miałem chyba kilka Androidów z SD820 i 821 i jestem pod niesamowitym wrażeniem dot. optymalizacji pamięci RAM w iOS.

Link to post
Share on other sites

Ja kupiłem w Media Markcie selfie sticka i jaram się jak dziecko;p Myślałem, że to dla dzieciaków do robienia głupich filmów, a tu jednak można porobić fajne filmy i pobawić się montażem. No i oczywiście można prowadzić video vlogi dla własnego użytku i na pamiątkę.

Link to post
Share on other sites

Kolorystycznie nie pasują jacku. Totalny bajzel. Zaraz, ktoś wstawi zdjęcie mojego kompa bo Jacek złe kolorystycznie panele kupił.

 

A tak na poważnie to z jakiego materiału ? Bo jest jest ich w cholerę a też planuję wymianę ;)

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

z jakiego materiału ?

 

Zwykły panel z Krono Oryginal. Trochę kiepska klasa ścieralności AC3, ale mi się wszystko szybko nudzi, więc panele zapewne będę zmieniał za jakieś 3-4 lata  :D  Te które mam obecnie, też były układane około 4 lat temu, ale się znudziły  :rotfl:

 

Ja strasznie często coś zmieniam w domu, jak mam tylko odrobinę czasu, to przemalowuję, przemeblowuję i zawsze sięna siebie wściekam, że zamiast cieszyć się z dłuższego wolnego, to wpakuję się w jakieś "mini remonty"... 

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...