Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Chodzi o krytykę wobec innych, podczas gdy jego zestaw nie jest kolorystycznie spójny.


 

 

Paleta barw na wtyce 24-pin i jakieś ledy to jeszcze nie jakaś straszna tragedia. 

 

Podobnie jak biały ram i niepomalowany radiator w PC do internetu. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Chodzi o krytykę wobec innych, podczas gdy jego zestaw nie jest kolorystycznie spójny.

 

A co to ma do mojego zestawu ? Zaczynasz powoli denerwować stary. To, że nie mam obecnie możliwości wymiany kabli na coś bardziej spójnego to nie znaczy, że masz prawo wstawiać tutaj moje zdjęcie. Po za tym mam akurat taki zestaw, że ciężko coś tutaj zgrać ze sobą, ale planuję duże zmiany w przyszłości. Wstaw proszę zdjęcie swojego zestawu jak jesteś taki do przodu. 

 

 

Nie zastanawiałem się na kolorystyką, tylko nad tym, żeby było tanio i w miarę wydajnie, co by mojej kobiecie pasjans śmigał w 60FPS 

 

 

No i oto przecież w tym wszystkim chodzi. Ja wyraziłem tylko swoje zdanie bo po to jest forum ale pan wszędzie się wtrącający musiał oczywiście dorzucić swoje 3 grosze.

 

EDIT : Chociaż szkoda, że obudowa z oknem, bo będzie jednak widać tą niespójność, ale może w przyszłości dorzuci się to i wo :P

Edytowane przez Mixtape
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites
A co to ma do mojego zestawu ? Zaczynasz powoli denerwować stary. To, że nie mam obecnie możliwości wymiany kabli na coś bardziej spójnego to nie znaczy, że masz prawo wstawiać tutaj moje zdjęcie.

 

giphy.gif

 

Wyobraź sobie sytuację, w której ja, z moją masą, wziąłbym się za krytykowanie czyichś nawyków żywieniowych lub gabarytów. Czysta hipokryzja. To samo dotyczy sytuacji, w której samemu mając w kablach tęczę, robisz tego typu uwagi pod adresem wyglądu czyjegoś nienarodzonego jeszcze kompa.

 

Tego "prawa" do wstawiania i zawoalowanej groźby z litości dalej nie skomentuję.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

 

 

nie wykluczam zakupu SP

 

Też się nad tym zastanawiałem, ale przeczytałem recenzje dodatków i dałem sobie spokój. Podstawka bardzo przypadła mi do gustu i liczyłem później na coś więcej niż niekończący się grinding. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyobraź sobie sytuację, w której ja, z moją masą, wziąłbym się za krytykowanie czyichś nawyków żywieniowych lub gabarytów. Czysta hipokryzja.

Nie chcę nikogo obrażać ani bronić, nie jestem w temacie ale pamiętasz jak krytykowałes jarskie diety i wspomniałeś, że znasz się na tym z jakichś tam powodów? :) Pozdrawiam

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

 

 

Wyobraź sobie sytuację, w której ja, z moją masą, wziąłbym się za krytykowanie czyichś nawyków żywieniowych lub gabarytów. Czysta hipokryzja. To samo dotyczy sytuacji, w której samemu mając w kablach tęczę, robisz tego typu uwagi pod adresem wyglądu czyjegoś nienarodzonego jeszcze kompa.
 

 

Jeździsz KIA'ą prawda ? Nikt nie zabrania Ci wyrażać zdania np. O boże jakie te BUGATTI jest paskudne pomimo iż sam jeździsz koreańcem ;) W tym nie ma żadnej hipokryzji. To samo tyczy się innych rzeczy.

Link to post
Share on other sites

Gdybym czepiał się samochodów kosztujących 10 razy więcej od mojego to owszem, byłbym hipokrytą i do tego zazdrośnikiem. Z tego samego powodu nie biorę się za zbyt dosadne krytykanctwo cudzych fryzur.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...