Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Co do etui, miałem Nillkina na HTC One mini i HTC One M7, fajne, wytrzymałe, ale niestety góra i dół frontu telefonu narażony na uszkodzenia ("ścięte etui").

Do Mi4 zakupiłem chiński wynalazek "Bumblebee Hybrid" xD link Jak na ~13zł sprawdza się znakomicie, z gumą nic się nie dzieje, ramka choć plastikowa to wytrzymała. Jedną ramkę połamałem przy którymś z kolei wkładaniu smartfona i używałem jej dalej przez chyba dwa miesiące. Nic się nie działo a w międzyczasie zamówiłem drugą sztukę która przeleżała w szufladzie jeszcze kawał czasu. Wymieniłem tylko ramkę i używam do teraz :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja za to sobie bardzo chwalę etui od diztronic na moim OnePlus One - świetne spasowane, z przycisków korzysta się wygodnie, ochronił przed solidnym upadkiem. W prawdzie wydaje mi się, że jak za takie proste w swojej konstrukcji etui przepłaciłem, ale nie mam żadnych powodów do narzekania na jakość wykonania.

Link to post
Share on other sites

Prawda ipaky ostatnio straszne śmieci robi plus z 70% to podróby które się rozsypują po tygodniu :P

Dlatego teraz zakupiłem coś takiego i podoba mi się :D Zawsze kupowałem "hybrydy" od ipaky i innych producentów bo mają fajne klikające przyciski, to jest zwykły silikon z trochę twardszym na bokach ale jest w 1 kawałku więc nie rozsypie się na części i przyciski są świetne :o plus ładnie widać czarne szkiełko z tyłu Mi5. 

http://i.imgur.com/J1EggJx.png

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Jako iż moja najnowsza karta czerwonych (XFX RX480 8GB) trafiła do krzemowego piekła po samozapłonie, postanowiłem zainwestować w spokój zieleni. 8-)

Miało być na Mass Effecta nowego, ale co do tego to się jeszcze wstrzymam.

 

http://i.imgur.com/odeXJ5I.png

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Jako iż moja najnowsza karta czerwonych (XFX RX480 8GB) trafiła do krzemowego piekła po samozapłonie, postanowiłem zainwestować w spokój zieleni. 8-)

Miało być na Mass Effecta nowego, ale co do tego to się jeszcze wstrzymam.

 

 

 

Można jakieś zdjęcie tego "wypadku"? O.o

Link to post
Share on other sites

Nie było to tak efektowne jakby się wydawało po opisie, po prostu vrmy się zjarały i karta poszła na naprawę, a sklep sam zaproponował mi zwrot pieniędzy bez konieczności czekania na werdykt serwisu XFX. Wspominałem o tym w paru innych tematach, swoją drogą.

Link to post
Share on other sites

http://i.imgur.com/rzxHcyA.png

Pierwsze zamówienie na eBayu ever, mam nadzieje że wszystko będzie ok :D

 

EDIT: 15min po złożeniu zamówienia dostałem maila że moja paczka jest już w drodze a facet właśnie podesłał mi numer przesyłki - co to za cuda? :o

Edytowane przez kacperq
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...