Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

@mabrothrax 

Warto dokupić szkło/folie na ekran, ponieważ dock potrafi ładnie porysować ekran konsoli. Lub też druga opcja, przedłużka usb C- i wtedy nie trzeba wkładać konsoli bezpośrednio do docka.  ;)

Edytowane przez Gr4ndy
Link to post
Share on other sites

Wiem, folia już zamówiona, a konsola w doku nie musi być w ogóle. Traktuje ją jako handheld i tak też będzie większość czasu używana :)

 

Działa prawidłowo, najwyraźniej trafiła się dobra sztuka. Niedługo dotrze natomiast zelda i zaczynam :)

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

 

 

Ja zamówione kilka dni temu welury do RS160 odesłałem. Nie dość, że chamska podróba (oryginały do tych słuchawek są tylko razem z plastikami i po 140zł a podróby, same pady na Allegro 40zł u ryżowych 2 dolce...) 

Po za tym z zamkniętych słuchawek robią się totalnie otwarte, co mi bardzo nie pasowało. 

 

Ja te welury od hm5 będę miał do somiców,mam jeszcze hp150,ale do nich chyba później dokupię jeszcze jedną parę.A z tego co słyszałem te pady somicom dobrze służą.

Link to post
Share on other sites

Jaki jest w ogóle sens tego skalpowania ? Niższe temperatury ? W sumie to wszystko bo osiągi pozostaną te same. 

 

 

BTW : Na czym to dokładnie polega ? Zerwanie IHS'a i zaaplikowanie lepszej pasty termoprzewodzącej centralnie na rdzeniu ?

Link to post
Share on other sites

Bez sensu to nie jest. W moim przypadku i tak nie da rady więcej kręcić niż 4,7 Ghz niezależnie od temperatur bo wyżej różnice robią się marginalne przy normalnych zastosowaniach po za tym i tak to już absolutny max dla 3570K. Prędzej wymienię platformę bo CPU powoli nie wyrabia przy GTX 1080.

 

Po za tym 25 stopni ? Jak oglądałem film od Linusa to mówił o różnicach max 5-10 stopni.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites
Pozdrów piszczele

 

Jeszcze nie "przywitały" się stosownie z piszczelami  :cry:

 

Lepiej pokaż tego full-a z drugiego planu.

Raczej marketową zabawkę przypominającą fulla (z daleka i na zdjęciach z mojego tostera). Jedyne co w nim dobre, to że du**ą aż tak nie trzęsło  :P

Edytowane przez Shrapner44
Link to post
Share on other sites

 

 

Jaki jest w ogóle sens tego skalpowania ?

 

Również wysłałem swój do Patryka, dziś wraca.

Lepiej wydać parę groszy u kolegi z forum niż wydawać 300PLN na nowe chłodzenie. Nie chodzi tu o zwiększenie wydajność, mając wybór 90C na CPU lub 70C chyba każdy wybierze to drugie (przy tak małym koszcie)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

W ogóle posiadanie dobrego cepa za jakieś tam większe pieniądze z dziadowskim glutem pod czapką musi powodować u niektórych wzrost poziomu adrenaliny, byłaby to w moim przypadku pierwsza czynność po zakupie procesora.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...