Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Zapłacisz za nie najpewniej około 300zł, ale nadal w tej cenie to interesujące słuchawki.

1. Sluchawek uzywam tylko w godzinach 24-3 rano wiec welury raczej niepotrzebne

 

2. Teoretycznie tyle zaplace ale pamietaj ze wartosc jest ponizej 150usd wiec cła byc nie powinno.

 

3. Wartosc tez ponizej 50usd wiec teoretycznie lapie sie na brak podatku...

 

Jesli wpadna za $62 z przesylka bez oplat to bedzie to zakup moj roku z okazji :)

 

A i bym zapomnial. Kabel jesy wyjmowany wiec recabling bezproblemowy co tez zawazylo na wyborze bardzo

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Za tydzień lub 2 zaczynam rozglądać się za wymarzonym samochodem, samochodem który kiedyś wydawał się być niedostępny.  Na celowniku RS7, E63 AMG Wagon, GLS63, Tesla Model X a przez myśl przeszedł mi nawet GTR Black Edition i jemu podobne lecz takie auta są mało praktyczne. Z drugiej strony nie mówię nie i pewnie sam będę zaskoczony tym co wybiorę.

No i to mi się podoba. Miło obserwować, jak ktoś coś osiąga, szczególnie na taką skalę. Pstryczek w nos wszystkich, którzy nie wierzyli. 

Jak kupisz coś srogiego, to porób zdjęcia i wstaw do "Czym się rozbijasz?". Z chęcią popatrzę sobie na coś, co trafi mi się na żywo najwyżej w robocie jak przyjedzie na zmianę opon. :D 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

No i to mi się podoba. Miło obserwować, jak ktoś coś osiąga, szczególnie na taką skalę. Pstryczek w nos wszystkich, którzy nie wierzyli. 

 

Zdaję sobie sprawę że niektórzy myślą jednotorowo i nie dostrzegają innych możliwości. Zdaję sobie sprawę że sporo osób uważa giełdę za hazard i nie widzi w niej możliwości zarobku. Spotykałem się z trollami którzy pisali mi że muszę mieć ukończony kurs maklera i mieć przepustkę aby móc cokolwiek kupować. Dowiedziałem się również że nie mogę kupować akcji za pośrednictwem komputera tylko muszę dzwonić do brokera i zamawiać. Kompletne bzdury.

Pisałem gdzie indziej o giełdzie to zostałem wyśmiany i oskarżony o to że coś reklamuję pomimo tego, że w tym co napisałem nie było żadnych linków, nazw stron itd. Zapytałem co reklamuję i zero odpowiedzi. Czasami myślę sobie że lepiej nic nie pisać bo człowiek chce dobrze, chce pokazać że można i da się a mimo wszystko zostaje zmieszany z błotem. Jakby to Boguś powiedział " życie".

 

 

Jak kupisz coś srogiego, to porób zdjęcia i wstaw do "Czym się rozbijasz?". Z chęcią popatrzę sobie na coś, co trafi mi się na żywo najwyżej w robocie jak przyjedzie na zmianę opon. :D

 

Jeżeli zapadnie jakaś decyzja to zapewne wrzucę ;)

 

Aktualnie testuję nową platformę ( wersja demo ze $100k ) która wymaga jedynie $500 na koncie aby móc kupować akcje bez ograniczeń i co najważniejsze, można uzyskać dostęp z Polski. Moja na której kupuję jedynie $25.000... więc to z automatu uniemożliwia większości otworzenie konta.  Jeżeli platforma okaże się ok i ten chatroom na dłuższą metę, po zapoznaniu się z podstawowymi pojęciami ( zalecałbym zagłębić się bardziej w temat ) co niektórzy będą mogli zacząć swoją przygodę z giełdą tak jak ja prawie 2 lata temu. Zobaczę po tygodniu/dwóch jak jest z trafnością tego gościa bo jak do tej pory praktycznie wszystkie jego punkty wejścia się sprawdzają. W przyszłym tygodniu wykupuję  dostęp do czatu gdzie podawane są swing positions czyli akcje które kupujemy długoterminowo ( trzymamy tydzień/dwa) Dziś rano oglądałem webinar z tym człowiekiem i jego  spekulacje znów się sprawdziły. Obserwuję go od tygodni i w każdą sobotę podaje update ze swing positions. To co podaje faktycznie idzie w górę.  Nie chce zatrzymać tego co wiem tylko dla siebie ale podzielić się tym i być może odmienić czyjeś życie.

Zobaczę jak z opłatami, prowizjami itd a później zainteresowanych będę prosił na pw.

Edytowane przez okar19
  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Nie rozwijałem mojego wpisu,bo nie widzę sensu.Nie traktuj go jako złośliwy (zazdrość itp.) . Szanuję cię i powiem więcej,podziwiam. Cieszę się też,że mój rodak na obczyźnie rozwija się i kształtuje swój charakter oraz umiejętności. Napisałem  trochę z rozpędu to. co poczułem,czytając twój kolejny wpis.Jeżeli jesteś ciekawy moich rozważań i myśli na ten temat,lepiej to zrobić na PW...Pozdrawiam

 

Edit: nie potrafię za bardzo zmieszać drugiego z błotem ,jeśli mój wpis,miałeś na myśli.(mam nadzieję,że nie)...:)

Edytowane przez jarrino
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nowaj, może się dogadamy? Ostatnim razem mogłeś zaoszczędzić jakoś ponad 400zł, teraz znów 100zł... może Ty mi będziesz podawał listę gdzie chcesz kupić, ja Ci będę zamawiał gdzie taniej i się podzielimy 50/50 ? :D tutaj miałeś wentylki 120mm po 32zł a nie jakiejś kolosalnej stawce droższej od 140mm :D  https://www.morele.net/be-quiet-wentylator-bl046-601807/

Link to post
Share on other sites

Jarrino

Nie odnosilem sie do Ciebie. Twoj wpis byl dla mnie dwuznaczny więc nie cytowalem i nie interpretowalem go na swój sposób.

http://i.imgur.com/KTOuN17.jpg

Edytowane przez okar19
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie rozwijałem mojego wpisu,bo nie widzę sensu.Nie traktuj go jako złośliwy (zazdrość itp.) . Szanuję cię i powiem więcej,podziwiam. Cieszę się też,że mój rodak na obczyźnie rozwija się i kształtuje swój charakter oraz umiejętności. Napisałem trochę z rozpędu to. co poczułem,czytając twój kolejny wpis.Jeżeli jesteś ciekawy moich rozważań i myśli na ten temat,lepiej to zrobić na PW...Pozdrawiam

 

Edit: nie potrafię za bardzo zmieszać drugiego z błotem ,jeśli mój wpis,miałeś na myśli.(mam nadzieję,że nie)...:)

Co ja czytam??

http://i.imgur.com/yKQ28BC.gif

 

@down - GTR znasz takie pojęcie jak "ironia"?

Edytowane przez szary_turbo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...