Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Szajsung ue48j6200. Miał być j6300, ale jakoś nie przemawia do mnie zakrzywiony ekran (wygląda kiepsko) a poza krzywizną oba modele niczym się nie różnią... Oba na 120Hz matrycy a to najważniejsze...

To są już modele które mają 100Hz?

Byłem przekonany że wersje 7000 mają dopiero tą płynność.  

 

 

Nowa mycha:

 

Jak mycha działa ?

Ja niedawno właśnie miałem dylemat co wybrać.

 

Na zagranicznych forach srednio własnie sie wypowiadali na teamt MAMBY.

Ja zaryzykowałem na RAZER-a DEATHADDER Chroma.

 

Jest mega lekka i przyznaje że musiałem dzień poświęcić by ręka się nauczyła względem starej 6-7letniej  RAZER LACHESIS.

 

Ale już stwierdzam że jest bardziej precyzyjna i co najważniejsze leży idealnie w ręce.  

 

http://iv.pl/images/91857021270472484540.jpg

Edytowane przez k3m0t
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
To są już modele które mają 100Hz?

 

Od modelu j6200/j6300 jest montowana 120Hz matryca

 

 

...J6300 i J6200 telewizory Samsunga o rozdzielczości Full HD. Cecha wyróżniającą i czyniącą je atrakcyjnymi jest przede wszystkim matryca 120Hz z pełnym wsparciem dla poprawy płynności ruchu. To najtańsze wyświetlacze w ofercie koreańskiego producenta, które mogą zaoferować dobrą ostrość obrazu przy np. transmisjach sportowych...

Link to post
Share on other sites

 

 

Od modelu j6200/j6300 jest montowana 120Hz matryca  

 

No to Mnie zdziwiłeś, Sam właśnie się zastanawiałem nad tym modelem, ale w sklepie mi mówili że wersje od 7000 dopiero mają prawdziwie 100Hz dzięki którym płynność obrazu jest nienaganna.

 

Na forach też różnie piszą, jedni piszą że ma drudzy że nie ma twój model 120Hz.

 

Jak ogólnie wrażenia ? Obraz (czerń)/ płynność obrazu ?  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...