Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

zestaw

Nówka sztuka z 1995 r., czyli ma już aż 20 lat i żaden marketowy złom mu nie podskoczy. Jakość narzędzi FWP (Fabryki Wyrobów Precyzyjnych) jest znana i ceniona po dziś dzień, wciąż są w użyciu. Bardzo żałuję, że firma już nie istnieje. Mogliśmy mieć drugiego Fanar'a z poszerzonym asortymentem o precyzyjne przyrządy pomiarowe. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Skeep nawet jakbym na Q50 usiadł to nie upchnę tego co mam aktualnie w budzie ;). Zaczynam budować komputra dla szkodników a że trafiła się okazja to szkoda było nie brać. Druga sprawa jest taka że chciałem zobaczyć co można wycisnąć z tej skrzynki

Edytowane przez ProrokK
Link to post
Share on other sites

Do Dreamcast'a:

http://i.imgur.com/ITn3X5u.jpg

 

 

to

 

 

Z czystej ciekawości, ile cm mierzy sobie pancerz/kadłub cromwell'a?

 

@OT

Jutro mam zamiar dokończyć tankietkę, ale nie tak jak ostatnio 8h zapachu farb, kleju i rozcieńczalnika. Na następny ogień idzie jakiś niemiecki tygrysek, który tata dostał dawno temu za grosze, bodajże od Dragona (IMO pojazdy pancerne świetnie im wychodzą), tylko instrukcję muszę sobie wydrukować.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

okar będziesz grał w uja?? :)

 

śledziki robiłem zapiekane w zalewie octowej

kiszka ziemniaczana lepsze niż szynka  

domowe zapiekaneczki 

nie pisze co kupowałem bo widać na zdjęciach

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez wojciechpiwo
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 88mm :)

Nie, Кромвель IV czyli dokładnie taki jak ten model do sklejania, według planów:

 

http://i298.photobucket.com/albums/mm249/bojank92/cromwell_iv-1.jpg

 

Pancerz przedni kadłuba w najgrubszym miejscu ma 64mm, a pancerz przedni wieży 76-77mm

 

Wszystkie inne wersje Cromwella do MK VII mają ten sam pancerz a różnią się jedynie modyfikacjami silników, przekładni czy gąsiennic, w wersji MK VII doszło dodatkowe opancerzenie, ale na 99% główny pancerz kadłuba nie został zmodyfikowany.

Edytowane przez Silver Fox
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...