Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Dla kumpla i za "piniendze" kumpla:
 
HD 7850 od MSI z olx.pl (na życzenie aukcja alledrogo) za 400zł z KW i w miarę tania zasiłka od Chieftec'a GPA-500S8 za 136,50 z wysyłką. Budżetówka, ale zaliczyła test w internetach a kolega "kce" 500W za ~140zł...
 
http://img12.olx.pl/images_tablicapl/218474499_3_1000x700_karta-graficzna-msi-radeon-hd7850-gwarancja-akcesoria-i-czesci.jpg

http://www.chieftec.eu/images/stories/produkte/psu/iarena_series/gpa/gpa-350-500s8.png

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

O kuźwa, biznes roku  :facepalm:

Za niecałe 520 zł to się kupuje 7950 0c

 

Oczywiście, bierz sobie 7950 bez jakiejkolwiek gwarancji i weź odpowiedzialność za swój wybór przed osobą która ma mizerne pojęcie o sprzęcie - przyjdzie wypieczony szrot czy zdychająca kopara i co zrobisz? Gawno.

Pomijając już fakt że 7950 to głośny i prądożerny twór.

 

Ta 7850 jest na gwarancji do listopada bieżącego roku - była to jedyna sensowna oferta używanej, w miarę wydajnej grafiki w znośnej cenie z jakimkolwiek zabezpieczeniem (gwarancją dłużą niż 7-14 dni "rozruchowej").

 

@PatrykT

Dokładnie, od pana Przemka. Bardzo sympatyczny i rzeczowy człowiek - nie robił żadnych problemów z wystawieniem na allegro czy wysyłką:)

Edytowane przez 40rozbojnik
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
7950 to głośny i prądożerny twór.

 

Really ? Głośność zależy od chłodzenia, a prądu, na stocku, jakoś kosmicznie dużo nie bierze.

 

Nie zmienia to faktu, że takie teksty:

 

 

 

Za niecałe 520 zł to się kupuje 7950 0c

 

 

można obecnie wsadzić między bajki. Ceny poszły w górę, a jeśli ktoś kupuje jednego z mocniejszych Radków bez gwarancji to jest, co tu dużo mówić, po prostu głupi. Nadal trafiają się karty pokoparkowe i o ile jest gwara, nie stanowi to żadnego ryzyka, jednak kupno takiej karty bez papierów, a za 5 stów nie ma szans na porządnego 7950 z gwarą, to rosyjska ruletka. Wszelkiej maści wariacji na temat Vertex'ów nie warto nawet wspominać.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Really ? Głośność zależy od chłodzenia, a prądu, na stocku, jakoś kosmicznie dużo nie bierze.

 

Zgadzam się, na stocku czy pod małym obciążeniem prądu nie ciśnie za dużo. Ale pod sporym obciążeniem to inna rozmowa, a hałas na chłodzeniu od XFX (mam 7970) jest spory - podejrzewam że na Windforce od Gigusia było by lepiej.

 

@Ragnar Lothbrok

Full wypas. Słowa o "rozruchowej", a o producenta można zapomnieć bo:

"Niestety nie posiadam do niej żadnych dokumentów i pudełka"

 

Z mojej strony koniec offtopu :)

Edytowane przez 40rozbojnik
Link to post
Share on other sites

Sama karta, bez gwarancji z niedziałającym HDMI, bo czesio szedł w nocy do toalety i się zaplątał w kabel HDMI. xD

Mi się udało kupić jakoś w styczniu HD7970 WF3 pełen komplet z gwarancja jeszcze ponad 2 lata za 575. :D

Mój gigabyte też jest strasznie głośny pod obciążeniem. :/

 

A zakupiłem zalmana mic1 i smart covera na iPad'a.

http://images.morele.net/full/294548_0_f.jpg

Edytowane przez Sony156
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Ze złotą łyżeczką. Mój Władek dłubiący w garażu zawiódł więc chcę się dowiedzieć co jest zamiast wymieniać pół auta w ciemno. Na chwilę obecną może to być zarówno cewka/kable/świece, układ wtryskowy (wtryskiwacz albo listwa) albo kolektor ;)

Kocham taczkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...