Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

 

 

Rozpisałem się po sidowemu, ale z miłości do forumowej społeczności podzielę się spostrzeżeniami i doświadczeniem. Może ktoś zainteresowany się przekona, może komuś pomoże
 

Bardzo zaciekawił mnie ten sposób golenia, czas spróbować, może się przyjmie :D

Link to post
Share on other sites

Nie byłbym takim optymistą co do tanich zestawów wkrętaków. Weźcie na próbę jakiegokolwiek dobrze dokręconego TORXa i spróbujcie go odkręcić takim zestawem, gwarantuję, że z bita zostanie jedynie gładki walec.

Ostatnio odkręcałem lusterka z samochodu i spróbowałem bitów z Biedronki - żaden się nie ostał, musiałem użyć droższego zestawu.

Link to post
Share on other sites

Do mojego analoga, za dwójkę od kolegi, co prawda termin minął, ale były trzymane w lodówce więc może jest cień szansy, że coś na nich pstryknę, nawet jeśli nadają się do kosza to nie była duża inwestycja, aby nad tym się użalać.

 

http://i.imgur.com/6HgnQSj.jpg

  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites

3,5 gb, popraw proszę :D


 

 

O Proxxon'ie byłoby można tak napisać, ale nie o Neo.
 

Od proxona mam zestaw kluczy nasadowych z LM też fajna solidna rzecz. Neo jednak bardzo mi przypadł do gustu, używam praktycznie do wszystkich delikatniejszych prac , pewnie przy czymś co wymagałoby sporej siły mogłoby popękać, ale tak do PC/lapków/telefonów/monitorów do wszystkich takich mniejszych spraw, to nadają się bez dwóch zdań.

Link to post
Share on other sites

Nie byłbym takim optymistą co do tanich zestawów wkrętaków. Weźcie na próbę jakiegokolwiek dobrze dokręconego TORXa i spróbujcie go odkręcić takim zestawem, gwarantuję, że z bita zostanie jedynie gładki walec.

Ostatnio odkręcałem lusterka z samochodu i spróbowałem bitów z Biedronki - żaden się nie ostał, musiałem użyć droższego zestawu.

Zalezy tez jak sie odkreca. W niektórych autach, jak w zły sposób będziesz odkręcał pasy bezpieczeństwa, to nawet najlepszego bita zjedziesz... albo śrubę :D

VPower'a kupiłem za dwie dyszki ostatnio, co by offtopu nie robic ;)

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites
stary wyzionął ducha - mostek prostowniczy nie do kupienia (made in Japan :()więc trzeba było nowy zamówić

 

rozrusznik.eu sprawdziłeś? Ja u nich kupowałem regulator napięcia i mostek prostowniczy w dość przystępnej cenie. A alternator w Primerze jest zintegrowany z vacuum pompą i wierz mi, że do tego Japończyka dopasować cokolwiek to był problem.

 

Edytowane przez LuziQ
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

chyba najlepsza kawa rozpuszczalna jaką piłem w życiu...

nawet 'Prima: Start me Up' wymiękła przy niej a była moim faworytem odkąd pamiętam, ale ciężko ją dostać obecnie u mnie

 

http://www.bdsklep.pl/gfx/600x600/bfcd967b5299b2f9856b2c40f6b9fb698.jpg

 

...dajesz, dajesz Skeep :D

Edytowane przez Vieworld
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...