Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Ta to samo uczucie i u mnie jest, Orange tylko odpowiada "Na Pańskim łączu nie ma możliwości zwiększenia prędkości" ...

 

U mnie mówili to samo, dopóki nie obwieściłem im zmiany dostawcy i zerwania umowy :D Panowie z UPC nie widzieli problemu dla neta o prędkości 10MB/s.   Orange/TP to najgorsze co może człowieka spotkać z internetem.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Tak to jest jak się mieszka w chałupie na kurzej nodze.

 

 

Niestety nie jest to moja wina, że mieszkam na wsi (przynajmniej teraz przez wakacje) i żadnego internetu tu nie zakupie  :/

W mieszkaniu też mam 250mb/s za 60 zł od UPC po przedłużeniu (początkowo kosztowało to bodajże niecałe 100 zł ) i działa bez zarzutu. Póki co bezbłędna firma w moich oczach :P

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

tja... ja mam neo 'do 20mbs' działają od 2 lat jak 8-13mbs i musze placic 119zł/mies. bo przeciez bez telefonu nie oplaca sie tego miec bo utrzymanie linii kosztuje 10zł mniej... ale już powolutku Plus GSM się pojawia, 3km ode mnie LTE łapie na pułapie 40mbs.. może ze 2-3 lata i będzie dobrze.. gdyby jeszcze oferta była bez limitu pobieranych danych dosyć rozsądna ;)

Link to post
Share on other sites

Zakup czysto dla zabawy. 2500k nadal trzyma się dzielnie ale przez 3 lata miałem absolutny spokój z procesorem. Tu pewnie będzie podobnie. Raz a na długi czas. Nie chciałem nic z glutem pod IHSem (bo nie po to mam LC) a starsze 2011 już się troszke starzeje (mniej sata3, usb 3, thunderbolta) ogolnie skoro zakup na lata to postanowiłem się pobawić nowościami :) jasne że rozsądnej jest kupić "zwykłe" i7 czy i5 ale raz kozie death ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...