Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Przecież to nie jest Ultimate... Ultimate tylko cyfrówka na Origin i kosztuje 220 zł za kilka złotych paczek i nic nie znaczących dodatków. Już wolałbym kupić kolekcjonerkę z brytyjskiego GAME.

Fakt, mea culpa, sam mam preorder tej zwykłej edycji :D

 

 

Sory Majer.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
słabo szukałeś - model Solaris 5500 posiada 2200W...

 

Nie, nie.

 

Napisane może sobie mieć co chce. W katalogu producenta w tym modelu jest silnik 3095000, który ma moc nominalną 1600W.

A to jest najmocniejszy Zelmer dostępny na rynku.

 

Coby nie było OT

 zakupy:

http://techplanet.pl/prodimages/4005/fd.jpg

 

tylko w wersji 2gb, swoją kość gdzieś zgubiłem :/

 

i do posłuchania

http://i1344.photobucket.com/albums/p650/Anna_Maria_Radziejowska/snh_zpsa27db153.jpg

Edytowane przez radam5
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Napisane może sobie mieć co chce. W katalogu producenta w tym modelu jest silnik 3095000, który ma moc nominalną 1600W.

 

Jeśli na stronie producenta dany model występuje jako 2200W to nie sądzę, by był to jakikolwiek wałek - tak duża firma nie może sobie na coś takiego pozwolić.

 

 

 

A to jest najmocniejszy Zelmer dostępny na rynku.

 

Katalog na stronie firmy mówi : "bullshit". 

Link to post
Share on other sites

@up

 

10lat pracowałem w autoryzowanym serwisie Zelmera

 

Ostatnia pozycja to silnik który występuje w najmocniejszych POLSKICH Zelmerach (np Solaris, Jupiter)

http://www.iv.pl/images/92293226676767280124_thumb.jpg

 

 

P.S.  ta "tak duża firma" już się sprzedała. Łapę położył na niej Bosch.

Edytowane przez radam5
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

ta "tak duża firma" już się sprzedała. Łapę położył na niej Bosch.

 

Tym bardziej - międzynarodowy koncern nie może sobie pozwolić na takie akcje.

 

Nie bardzo również rozumiem, w jakim celu mieliby zaprzestawać produkcji sporej części modeli, jeśli faktycznie mają one silniki o mocy nie większej niż 1,6 kW.

Link to post
Share on other sites

@up2 i chcesz mi powiedzieć, że model "Flooris ZVC541HT" wcale nie ma 2400W tylko 1600W? Po 1 nie chce mi się w to wierzyć używając go (i przy mocy ssania 400W jak podaje producent), a po 2 nie mam pojęcia gdzie wyczytujesz rodzaj silnika ponieważ karty technicznej na stronie nie ma i w specyfikacji informacji o tym też żadnej a w dokumentach dostarczonych też nie mogę nić znaleźć.

Edytowane przez Vieworld
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...