Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

A jesteś w stanie pojąć fakt, że ogromna rzesza ludzi nie miała takiego szczęścia i ta płyta nie bez powodu uchodzi za jedną z najbardziej awaryjnych ? "Argument" pod tytułem "ja mam, więc musi być dobre" jest poniżej wszelkiej krytyki.

To nie zawsze jest regułą. Super awaryjna Vista, działała u mnie 3 lata bez żadnych przeinstalowań, grubszych zawieszeń, problemów ze sterownikami itd... 

Link to post
Share on other sites
To nie zawsze jest regułą.

 

Co nie jest regułą ?

 

 

banalną aktualizacją biosu

 

Z pewnością na całym świecie żaden z posiadaczy problematycznych egzemplarzy o tym nie pomyślał. Każdy lubi bawić się w RMA i zostawać na dłuższy czas bez kompa.

Link to post
Share on other sites

Czesławie zawsze znasz osoby, masz znajomych którzy coś mają, którzy myślą tak jak Ty i mają takie zdanie jak Ty (szkoda że żadnej tu nie ma co by było wiadomo że istnieją - nawet w postaci multi-konta) .
Ile razy dyskusja i argumenty kilku a nawet kilkudziesięciu użytkowników sprowadzają twoją stronę/racje do parteru, Ty i tak brniesz w zaparte.
Nie zauważyłeś że mało komu chce się 3/4 Twoich wypowiedzi komentować czy rozwijać? Odpowiadać an statusy itd. Może to znak żeby zaprzestać wypisywania, niekoniecznie bzdur, wszak to Twoje opinie ale niespecjalnie posiadających poprawną wartość merytoryczną wypowiedzi?

Edytowane przez sajmon154
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mogą nie odpowiadać oraz nie komentować najważniejsze by informacja o jakimś problemie lub jego braku została zawarta, płyty tej i tak już nikt nie kupi, nikt już się nie będzie pchał w Ivy Bridge teraz Haswelle są na topie. Jeżeli nikt nie będzie o niczym pisał, to będzie można sobie bzdety wciskać innym użytkownikom ... tak jak z tą mobo ... że jest bee do luftu bo jakiś tam gościu miał wadliwą sztukę ...a za chwilę ten sam gość jest klonem i mamy połowę świata z problem MSI ... 


 

Tutaj tylko pokazujesz głupotę użytkowników którzy kupują sprzęt komputerowy ... nic więcej 

btw. uszkodzona pamięć nawet do problemu płyty gł nie podchodzi ... 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

"Dopiero dziś wróciłem zza granicy i miałem okazje sprawdzić wasze podpowiedzi.

Okazuje się, że po wyjęciu jeden z kości RAM komputer uruchamia się prawidło... Jednak jak do tej sprawnej dorzucię drugą, bądź zamontuje wyłącznie tą drugą, komputer regularnie się resetuje tak jak w poście pierwszym."

 

Ja bym czytał zanim bym coś wrzucił ;)

Link to post
Share on other sites

Tylko na naszym forum było przynajmniej 5 osób z wadliwymi Mpowerami, ale czesiu wie lepiej...

 

Potwierdzam mialem i poszla na gwarancje :/ a szkoda bo bardzo mi sie podobala ( miala taki problem ze w nieczech sami nie wiedzieli co jej dokladnie sie stalo )

Link to post
Share on other sites

Lubisz męczyć i wałkować publicznie co Ci ślina na język przyniesie.  Znowu cała strona postów, ale nie.. ostatni musi należeć do Ciebie, choćby prezentował najbardziej upadły poziom.
Może u Ciebie coś nie tak z funkcją poznawczą/rozumną? My piszemy a u Ciebie to tylko echem przechodzi? Nie no tyle obrazków Ci wkleili że każdy by zrozumiał.
No nic pisz dalej, Ty jedyny posiadasz tą działającą, nieawaryjną zawsze miarodajną opinię w temacie. (Jesteś jedyny na świecie, nie licząc oczywiście Twoich klonów).

Link to post
Share on other sites

 

 

to nie ja wklejam linki z jakimiś żałosnymi problemami gimnazjalistów ... jako poparcie mojej tezy...

Aż mi zaleciało panem o nicku zaczynającym się na t. a kończącym na luk. On też twierdził, że jak nie znamy ogólnopolskich statystyk serwisowania/RMA pewnego produktu, to znaczy że on wie lepiej i one się nie psują - wbrew powszechnej opinii dziesiątek ludzi zgłaszających na forach problemy. 

 

Tu (na bmk) właściwie każdy Mpower okazał się wadliwy, ale to były klony/drony/reptilianie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...