Skocz do zawartości

Co ostatnio kupiliście?


Recommended Posts

Tak, Kuba. :) To akurat było przygotowane już w trakcie budowy i tylko zasłonięte tapetą. Teraz jedynie nóż, i mam całą taką wnęke na te kable.

 

Tylko strasznie pochrzanił wszystko dekoder, którego przecież nie przylepie z tyłu tv. Może poczekam aż wymyślą takie na wi-fi? ;)

 

W salonie te 50" wygląda 3x mniej niż w sklepie. :P

 

@up: Dziękuję. Również żona wybierała.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Link to post
Share on other sites

Hehe, to coś nowego. :)

 

Ja muszę sobie uzupełnić swoją 'biblioteczkę' filmową najpierw, bo nie będzie co oglądać. Do tego planuję jakąś pułeczkę podwieszaną, bo mimo, że mam prawie wszystko w ścianie, to nie pomyślałem o paru rzeczach jak amplituner, dvd i inne. W każdym bądź razie ściana pusta niestety nie bedzie.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Link to post
Share on other sites

Marzy mi się 4K 84" z takimi bajerami...

I do tego 10tb serwer, bo zanim kupisz uhd brd w sklepie to minie pare lat...

 

Zamów transmiter hdmi wifi, albo zrób podwieszaną pod sufitem półkę na wzmaka.

 

Chociaż jest tak ładnie, że na pewno (użyłem słownika sida;) mała sexy szafeczka pod tv nie zaszkodzi. Wzmak i ps4 i będxie malyna

Ps ja spadam, padam na ryu. Sidoueken i doduken wiedzą dlaczego. Do jutra:)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze mówiąc nie posiadam żadnej konsoli prócz Wii, a amplituner pójdzie do wysterowania K701/DT880. ;) Co racja to racja, dźwięk z ledòw jest strasznie płaski i plastikowe, gra głównie górne rejestry. Ja prócz głosnikowa, wmzaka i pudeł nic tam nie podopne, a dodatkowo mam poprowadzone kable i gniazdka w ścianie. :)

 

Stoliki bardzo fajne, ale jeszcze muszę pomyśleć z ojcem.

 

Tąpnięte z HTC One S za pomocą Tapatalk 2.

 

 

Link to post
Share on other sites

Fakt wysokie tony obecnie tylko w sumie :/ , ale jednak nawet stara plazma nie umywa się do Blaupunkta kineskopowego 32" z 91 roku. Pierwsza z cyfrówek , miał dwa głośniki jeden na wysokie i średnie tony oraz nad kineskopem z tyłu wielkiego niskotonowego. Tamten to grzmiał solidnie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...