Skocz do zawartości

[Dylemat] Iphone 3GS vs Samsung Galaxy S


Recommended Posts

Ja ostatnio zainstalowałem na Androidzie Winampa i wszystkie wynalazki z iOS kopie po du**e :P.

W czym niby to ten Winamp taki świetny? Jak na razie co chwila mi się tylko crash'uje.

 

Tak do tematu o samsungu i androidzie:

Przecież Samsung zapomina o wszystkich modelach, które są na rynku powyżej pół roku. Także o aktualizacji do 2.3 (nie mówiąc o 3.0) można prawdopodobnie zapomnieć.

 

Co do samego tematu. SGS ma tragiczny wyświetlacz o cholernie nienaturalnych kolorach, w którym nic nie widać w słońcu. O jakości wykonania obudowy w porównaniu do nowych modeli HTC czy Apple'a nie ma co wspominać. Jedyne co SGS ma porządne to układ graficzny.

Jak się ma cena w Twoim abonamencie iP4?

Link to post
Share on other sites

W czym niby to ten Winamp taki świetny? Jak na razie co chwila mi się tylko crash'uje.

Nie zaliczył u mnie żadnej padaki, w przeciwieństwie do Anroidowego odtwarzacza. Więc nie mogę narzekać, jeśli działa idealnie. W czym? We wszystkim, nie jesteśmy skazani jak w przypadku iPhona na używanie ich 'jak zawsze lepszych' programów.

 

Przecież Samsung zapomina o wszystkich modelach, które są na rynku powyżej pół roku. Także o aktualizacji do 2.3 (nie mówiąc o 3.0) można prawdopodobnie zapomnieć.

 

Co do samego tematu. SGS ma tragiczny wyświetlacz o cholernie nienaturalnych kolorach, w którym nic nie widać w słońcu. O jakości wykonania obudowy w porównaniu do nowych modeli HTC czy Apple'a nie ma co wspominać. Jedyne co SGS ma porządne to układ graficzny.

Jak się ma cena w Twoim abonamencie iP4?

Każdy producent tak robi, a zwykły użytkowników mało kiedy aktualizuje system. W to bawią się jedynie ludzie młodzi lub jacyś fascynaci sprzętu. Wnioskuję to z tego, że większość starszych osób które znam, chcą by telefon pracował i nie interesują ich żadne bajery.

 

Tak, Apple i wycierają się obudowa. Do tego rysuje się jak diabli. W tej kwestii tylko HTC.

 

Sam myślę nad zakupem jakiegoś HTC z Androidem :P.

Link to post
Share on other sites

No ale powiedz konkretnie w czym lepszy jest Winamp pod Androida od odtwarzacza z iOS? Chętnie posłucham.

Tak, Apple i wycierają się obudowa. Do tego rysuje się jak diabli.

Szef ma iP4 od momentu pojawienia się na allegro, obudowa do dziś dzień jest jak nowa. O rysowaniu się też nie mogę nic powiedzieć bo po prostu nie wstępuje. Jednak wiadomo, że jak się chce to wszystko można zniszczyć także pojedynczych przypadków niszczenia się obudowy w iP4 nie brałbym w 100% na poważnie.

 

A o jakości wykonania HTC zgadzam się w 100%. Desire HD jest w tym mistrzostwem świata.

Link to post
Share on other sites

w ip4 nie ma problemów z antenką, łapie sygnał lepiej niż sgs, i nie wszyscy polecają sgs, ja się tak dałem nabrać i na większy ekran ale jest w porównaniu do ip4 kiepski, szczególnie nienaturalna kolorystyka i przerażający szary kolor zamiast białego, do ip4 nie ma szans w dziedzinie rozdzielczości no i filmy video i jakość zdjęć jest o klasę niższa w sgs,

sprawdzajcie sami porównujcie bo wielu użytkowników sgs przesiada się z przysłowiowych trabantów i dla nich sgs to wielki hit, ale jak już miałeś ip3 to jest to przesiadka na niższy model mimo niewątpliwych zalet sgs

 

no i oczywiście samsung wycofuje się z androidu, jak myślicie dlaczego miałby się wycofać z tak "świetnego" systemu, ruszajcie sami głowami.

Link to post
Share on other sites

słowo się rzekło, bierz iphona 4, sgs ma gó*****y czarno biały wyświetlacz i jest zrobiony z plastiku a nie jak HTC z karbonu czy tam z kevlaru

Oczywiści to żart-też polecam samsunga mam go przeszło miesiąc i zero problemów, soft XXJG1/XWJG4

Link to post
Share on other sites

:P

 

Zapomniałeś dante o monofonicznych dzwonkach :P A gdyby ludzie nie sugerowali się samym tytułem onetowych artykułów i czytali je w całości, to może nie byłoby w Polsce tyle teorii spiskowych i wojen na forach... :D Ja też czekam na oficjalne stanowisko Samsunga, bo jakoś nie wierzę, że całkowicie porzucą pracę nad tymi systemami, zwłaszcza nad Badą, z której są przecież tak dumni.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj byłem w salonie Play i moje domysły się potwierdziły :hahaha: . Zdecydowanie biorą Samsunga bo koleś mi powiedział iż w porównaniu 3GS jest bezkonkurencyjny. Dodał iż 3GS jest już stary i dalsze aktualizacje nie będą na nim działać. Ale tak czy siak bardzo wszystkim dziękuję za szybką pomoc i mam nadzieje że SGS posłuży mi przez następne 2 lata(na tyle przedłużyłem) ;)

 

TEMAT DO ZAMKNIĘCIA

Link to post
Share on other sites

Jednak ja dopiszę parę słów o porównaniu 3GS vs SGS.

SGS'a mam, 3GS'em się bawiłem sam już nie wiem ile razy. Oba telefoniki to fajne sprzęty, ale mimo wszystko po IP widać wyraźny upływ czasu.

Piszecie że SGS ma nienaturalne kolory.. to ma wyglądać ładnie, czy będziecie na nim obrabiali grafikę? Na prawdę porównując do 3GS'a nie widzę tych okropnych kolorów, czy "szarego". Wręcz przeciwnie. W nocy widzę (a raczej nie) kolor czarny, oraz żywe kolory.

Dobra streszczę bo nie chce mi się pisać:

SGS

+Wyświetlacz(śmieszni są Ci co piszą o niemożności odczytania jego zawartości w słońcu)

+GPU

+CPU

+Android(otwartość, kody źródłowe)

+Wideo 720p (jaasne)

+Przy odpowiednim ROMie jest BAARDZO szybki, zero lagów

+Flash 10.1

+Bateria(śmigam na 2G + WiFi 24/7)

-Obudowa

-Brak diody

 

3GS

+obudowa

+lans(?!)

+całkiem sprawne działanie

-+zamknięty system(no ale mamy JailBreak)

-nieco przestarzały

-brak flasha 10.1

-wyświetlacz

-cena!!

 

Porównuje te telefony między sobą. Niestety, prawda jest taka że 3GS jest po prostu stary!

Śmiało atakujcie mnie, choć staram się być obiektywny. Jeszcze miesiąc temu SGS dostałby sporo minusów za system i jego szybkość. Jednak teraz gdy mamy do dyspozycji odpowiednie (zmodyfikowane) ROMy sprawa uległa diametralnej zmianie. Obecnie używam ROMu na JPA bez Vodoo czy innych wynalazków - zero lagów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...