Skocz do zawartości

[Dylemat] Iphone 3GS vs Samsung Galaxy S


Recommended Posts

Hmm moim zdaniem lepszy będzie Samsung Galaxy S bo ma prawie wszystko lepsze prócz oczywiście legendarnego i pożądanego jabłka z tyłu obudowy iphona. Do szpanu lepszy będzie 3GS ale do ogólnych zastosowań Galaxy S wygrywa ten pojedynek :/

Link to post
Share on other sites

poczytaj forum androida i zobacz sam ile ludzie mają z tym sprzętem problemów, moje porównanie z telefonów które mam:

iphone

minusy: mniejszy ekran,cięższy, ios nie jest tak elastyczny jak android

sgs

minusy: gorsza "dotykowość", grafika na poziomie atari, nie działa płynnie sysytem, baardzo duże błędy gps, baardzo krótko trzyma bateria, mniej programów,

 

jak masz okazję sam zobacz i porównaj w sklepie będziesz zaskoczony jakie głupoty ludzie wypisuje na temat obu telefonów

Link to post
Share on other sites

Gorsza Dotykowość

Wyobraź sobie mój drogi przyjacielu iż ekran SGS jest znacznie lepszy pod względem kolorów i czułości od iP 3GS

Grafika na poziomie Atari

A co w iP 3gs jest lepsza? :/:) Raczej nie a wręcz przeciwnie - nawet gorsza

nie działa płynnie system

Tutaj akurat problem występuje po obu stronach i to zależy tylko i wyłącznie od ironii losu

błędy GPS

odwiedzasz stronę android i pobierasz bezpłatne GPS, która jest znacząco lepsza od tej fabrycznej

Krótko trzyma bateria

Dziwne bo w testach bateria SGS trzyma 3 razy dłużej od iP 3gs

Mniej programów

To się może okazać bo jak na razie aplikacji na Android jest coraz więcej a na iOS jak na razie nic nowego nie ma :)
Link to post
Share on other sites

poczytaj forum ile problemów z tym telefonem, jest niedopracowany

Znajomy go ma i narzeka na częste zawieszanie się.(to coś dla ludzi co lubią przeinstalowywać soft przynajmniej raz w tygodniu jak w HD2)

Jeżeli chodzi o iphona to moim zdaniem telefon bezobsługowy.

Link to post
Share on other sites

Radzę ci pójść do najbliższego iSpotu i się trochę pobawić iPhone'em. Jeśli ci się nie spodoba - bierz SGSa. iPhone będzie lepszy jeśli chodzi o gry (z komórek jest to najlepsza konsola, ma ponad 100 000 gier w App Store) i o muzykę (nie dziwnego - producent iPoda). Ale za to będzie miał gorszy ekran (mniejsza rozdzielczość, kontrast) i gorzej będzie się nadawał do neta (brak Flasha, mniejszy ekran). A co do filmów, to zdecydowanie lepszy będzie Smasung Galaxy S, ma on czterocalowy Super AMOLED ekran, więcej argumentów nie trzeba :) Warto też wspomnieć, że kupując ajfona u operatora, trochę przepłacisz, bo jedyne rozsądne ceny są na Allegro (od 1000 zł), u operatora - ok. 1000 zł drożej :/

 

btw. nie wierz ŻADNYM opiniom mówiącym że iPhone jest zupełnie do du*y. Wiadomo, dla niektórych lepszy jest Android, dla niektórych iOS. I nikt, kto mówi że jakiś telefon jest super zajefajny a inny zupełnie do du*y, nie jest osobą poważną (tzn. taka osoba jest fanboyem Samsunga, Apple'a itp.)

Link to post
Share on other sites

Posiadam SGS i jestem bardzo zadowolony z tego telefonu. A jeśli chodzi o problemy z nim związane to no cóż tak jak z każdym innym modelem telefonu zdarzają się ale ja np. u siebie na razie nic nie zaobserwowałem. SGS może wystąpić do konkurencji z 4G bo starszy 3G niestety mu nie dorównuje. Teraz z resztą SGS miał aktualizację do androida 2.2 co znacznie zwiększyło wydajność i trochę wydłużyło czas pracy na baterii( a tak w ogóle to są dostępne baterie do SGS o dwa razy większej pojemności).

Link to post
Share on other sites

Radzę ci pójść do najbliższego iSpotu i się trochę pobawić iPhone'em. Jeśli ci się nie spodoba - bierz SGSa

Jeżeli tak zrobisz to uwierz mi-wsiąkniesz w Iphona :/

Od zawsze myślałem że sonyericsson robi dobre fony,ale od kąd mam Iphona 4 widzę że grubo się myliłem.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Samsung Galaxy S z kilku powodów - tańszy - można zakupić cokolwiek jeszcze chcemy do niego za tą kasę (ładowarka samochodowa, zaczep itd.), Android, a cóż, iPhone to dobry sprzęt, ale 1. wady tej anteny, 2. blokada systemu, 3. to wciąż Apple - czyli uwielbienie własnego software'u w takim stopniu, że cokolwiek by świetnego nie wyszło, to 'nasze i tak lepsze, więc instaluj to iTunes!'. Mam Samsunga Galaxy (i5700) i wiem już, że z Androidem na stałe się zadomowiłem. iOS to system tylko jednego i to drogiego telefonu. Dla maniaków.

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie Samsung Galaxy S z kilku powodów - tańszy - można zakupić cokolwiek jeszcze chcemy do niego za tą kasę (ładowarka samochodowa, zaczep itd.), Android, a cóż, iPhone to dobry sprzęt, ale 1. wady tej anteny, 2. blokada systemu, 3. to wciąż Apple - czyli uwielbienie własnego software'u w takim stopniu, że cokolwiek by świetnego nie wyszło, to 'nasze i tak lepsze, więc instaluj to iTunes!'. Mam Samsunga Galaxy (i5700) i wiem już, że z Androidem na stałe się zadomowiłem. iOS to system tylko jednego i to drogiego telefonu. Dla maniaków.

1. 3Gs nie ma takich problemów z anteną jak iP4, więc nie wiem w czym problem.

2. no tu rzeczywiście jest problem, ew. pozostaje jailbreak, chociaż trochę spowolnia system

3. hmmm... mi osobiście pasuje iTunes, przynajmniej trudno jest rozsypać system :) ale co kto woli

 

Jak już mówiłem radzę ci dorwać się do ajfona w jakimś iSpocie i się trochę nim pobawić. SGSa raczej nie znajdziesz w sklepach ot tak do spróbowania, przynajmniej mi się nigdy tak nie udało. A jeśli iPhone ci się nie spodoba to wiadomo - bierzesz Samsung Galaxy S. :/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...