Skocz do zawartości

Słuchawki do grania/rozmowy/nagrywania w trakcie gry ~ 1000zł


Recommended Posts

NIe miałeś nigdy żadnych senków?
hd 429s, 380 pro, 202, 205 II, 449, 335s, 201 gaming, game one/zero, 558
czy
momentum
czy
HD6 mix, hd7 dj, hd8 dj.
Ten sam kształt muszli, wiele z nich w sklepach oglądałem z ciekawosci przy wybieraniu tych które mam obecnie, pomijając różnicę materiału wykoanania i drobne róznice w wymiarach rzędu 2-4 mm to ta sama forma kształtu konstrukcji muszli.

patrząc po tym co masz na profilu np. Takstar TS 670 są podobne kształtem tylko musiały by mieć tą piankę nausznika 2 krotnie grubszą żeby ucho nie wpadało do muszli.
Takstar Hi2050 też podobna konstrukcja tylko, cała słuchawka/naucznik musiały by być o 30% mniejsze bo w normalnym rozmiarze są wielkie i ucho sieczi w środku.
 

Link to post
Share on other sites

Miałem HD580, HD600, HD650. Słuchałem HD800.

 

Niskie modele Senka są niestety dla mnie niespecjalne i szkoda mi na nie czasu.


Psycho71 wiem, jakiego kształtu oczekujesz, jednak czy słuchawki będą wygodne, czy nie to już sam musisz sprawdzić, bo byłem świadkiem wielu dyskusji dotyczących dla mnie tematów banalnych, a jednak postrzeganie komfortu bywa zupełnie inne przez różne osoby.

 

Sygnatura i byłe słuchawki to są te, które kupowałem na własność, nie liczę tych, które wypożyczałem, dostawałem na testy lub u kogoś słuchałem.

 

Kiedyś mnie interesowały słuchawki budżetowe, jednak z czasem człowiek się do dobrego przyzwyczaił :)

Edytowane przez FeX
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Cóż, chyba zrobię tak że na razie opękam na tym co mam w domu. Przez 2-3 tygodnie postaram sie wpadać do morele i euro bo tam mozna posłuchać nutki lub dwóch i będe się zastanawiał.

Czy poza pozycjami z zakresu 300-600 zł na liscie proponowanych są jeszcze jakieś modele nauszne-otwarte na które powinienem zwrócić uwagę w kontekscie grania?

Gąbkę zawsze moge sobie an większą zmienić albo dokleić zeby odseparować to od ucha.

Link to post
Share on other sites

No to przeca :P pisze ciągle o otwartych :)
Jak najbardziej moim głownym celem jest scena i poczucie przestrzenności.
Toteż doprowadziło do pytania czy poza tymi typami z listy na fromu (przedział 300-600 pLN)

 Audio Technica ATH-AD500X
Grado SR60i
Sennheiser HD 518
Beyerdynamic DT860
AKG K612 Pro
Pioneer SE-A1000
Takstar HI2050

Mam zwracać uwagę na jakieś inne konkretne modele? gdy udam się w najblizszych tygodniach obsłuchać co się tylko z tego da :)

Link to post
Share on other sites

Mam na sprzedaż najprawdopodobniej owe Pionki akurat, bo zamówiłem Fidelio X1 :) Są w idealnym stanie i wszystko jest w komplecie, pudełko itp. Fex poświadczy za ich stan, bo sam je miał całkiem niedawno bo mu pożyczyłem

Myślę że nawet używki lepiej kupować bo są wygrzane :P

Edytowane przez BumCykCyk
Link to post
Share on other sites

No to przeca :P pisze ciągle o otwartych :)

Jak najbardziej moim głownym celem jest scena i poczucie przestrzenności.

Toteż doprowadziło do pytania czy poza tymi typami z listy na fromu (przedział 300-600 pLN)

 

 Audio Technica ATH-AD500X

Grado SR60i

Sennheiser HD 518

Beyerdynamic DT860

AKG K612 Pro

Pioneer SE-A1000

Takstar HI2050

 

Mam zwracać uwagę na jakieś inne konkretne modele? gdy udam się w najblizszych tygodniach obsłuchać co się tylko z tego da :)

dopisz do tej listy jeszcze;

 

Audio-Technica AD-700X

Ultrasone HFI-2400

Sennheiser HD 598

 

wybadasz teren i będziesz wiedział co i jak.Ważne jest w przestrzenności aby mieć koniecznie odpowiedni układ AIMSC808, tu się sprawdzi b. dobrze.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Nie, nie chodzi o was. Tu jest wszystko w jak najlepszym porządku. Was to ze świecą szukać!


W nocy zadałem na statusie szybkie pytanie, bo pozamawiałem klawiatury, kilka odesłałem, zostałem z 2 sztukami i dylemate. bo przez 12 dni nie jestesmy w stanie odkryc wad które sie np, po 6 miesiacach ukażą.
No więc zadałem szybkie pytanko, tak jak setki innych w tym np, człek pode mna który pytał o zmiane pada z xboxa.
Oczywiscie na mnie trafiło całe to opiewane w internetach "goszczenie" , gdzie na 6 odpowiedzi tylko jedna nadawała sie do uzytku, a reszta pokroju "tak to żony nie suzkaj"  "cebula" "cośtam srostam sam se sprawdz" itp..
No to...

Link to post
Share on other sites

Żeby to jeszcze tylko o status chodziło, godzinami się przekopywałem przez dział z kontrolerami/peryferia.
Tam jak ktoś zapyta po raz trzeci o cos co już 2 inne osoby poruszyły np. 5 miesięcy wcześniej, to jest w 70% zlinczowany.
A jak klikniesz sobie na userów, którzy  większości tam robią taką nagonkę strażników tego co było a co nie, to ich merytoryczny wkład w tamten dział to właśnie praktycznie same posty o nastawieniu co najmniej "uprzedzonym" do pytających użytkowników.
Na prawdę ludzie przychodząc tutaj mają coraz większe odczucie "obawy" jeśli wiedzą jak się prowadzi większość ze starszych (stażem) benchmarkowców.
Bo czesto zamiast odpowiedzi dostają "BYŁO!" , "Regulmin" "ban" "ban" "ban" "poszukaj sobie sam"  "poczytać było, nei poczytałeś -ban" "idz sobie" .
Cóż nie tego się oczekuje. 
Skoro już wcześniej wspomniana Pani Kasia musi byc miał i obsłużyć tysiące tych samych problemów, (a jej za to płacą) to czemu dobrowolny użytkownik tego forum pisze takie rzeczy?
Skoro w jego mniemaniu tudzież często Protekcjonalnym mniemaniu, cos było i nie ma sensu na to odpowiadać, to niech nic nie pisze, niech nie naskakuje, niech nie robi kolejnego wpisu bo ten jest zbędny, chyba ze rzeczywiście chce pomóc, bo jest cierpliwy tak jak wy tutaj i przez pierwsza stronę wytrzymaliście wszystkie moje fimery i pierdoły od rzeczy.
Ostatecznie doszliśmy do celu a ja za godzinę jadę obsłuchiwać słuchawki z listy które będą dostępne w euro.

Tak samo nowego członka forum nie obchodzi to że starsi stażem zrobili sobie z czatu i statusu miejsce durnych pogawędek czy koleżeńskiego pitu-pitu.
On nie ma nakazu tego wiedzieć, jest to integralna cześć forum, widzi w swoim czasie online na forum ze inni zadają tam jakieś pytania i dostają odpowiedzi, to on w przyszłości możliwe tez to zrobi, aa tu nagle gdy jest nierozpoznawalny, dostaje same debilne odpowiedzi, nic związanego z tematem no i potem zaczyna sie juz lawinowo, zarty, szydzenie, głupie oddzewki.
To nie historyjka rodem z Battlefield Earth: A Saga of the Year 3000 gdzie wiadomości wgrywało sie przez hełm do głowy.

Gdyby wartość reszty tego co widziałem od 3 dni tutaj latając po tematach, i prawie rok temu pytajac o klawe, miała sie tak jak wy Panowie prowadzicie ze mną ten temat tutaj, to było by to złote forum Polskiej sieci.
Cierpliwe rzeczowe doradzanie pozbawione etapu dojrzewania gdy rozmawia się z innym "nieznanym" userem.

 

adivxv5 moja żonka ma je w posiadaniu, grają wspaniale ale muszla jest dla mnie niewygodna i pas od pałąku strasznie mnie denerwuje jak "przykleja" mi się do glacy bo te mikro gąbeczki się już wyrobiły.

Edytowane przez Psycho71
Link to post
Share on other sites

Jestem :)  1,5 h w 3 sklepach.
Te słuchawki które mi "podpasowały" po 10 minutach słuchania na zestaw, zamówiłem od razu przez neta an tablecie (z racji 14 dniowej możliwości zwrotu) będę testował od jutra w domu na grach (o ile wszystkie przyjdą jutro) .

A oto mój Atos, Portos, Aramis i d'Artagnan:

bayerdynamic DT 880 (860 nie było nigdzie)
hifimany HE-300 (doradzono mi je w morelach jako zamiennik ultrasonów hfi24000)
piony SE-A1000
senki hd 598

Edytowane przez Psycho71
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...