Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Godzinę temu rozmawiałem z ojcem (emerytowany pułkownik). Fakt, że z Sił Powietrznych i całe życie powtarzał, że piloci nie mają nic wspólnego z wojskiem, ale podzwonił i popytał... Służba zasadnicza została zlikwidowana, a nie zawieszona.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Brak słów małolat.

 

Obowiązek odbywania zasadniczej służby wojskowej został, na mocy „dużej nowelizacji” ustawy o powszechnym obowiązku obrony Rzeczypospolitej Polskiej, wykreślony spośród form spełniania obowiązku służby wojskowej i nie jest realizowany. Służba ta i formy jej równoważne mogą zostać przywrócone tylko w przypadku zagrożenia bezpieczeństwa państwa (art. 55).

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Masz coś do dresów? :> Nie lubię Cię.

 

Ja mam dwa kompletny, wożę się w nich praktycznie tylko w niedziele. Spojrzenia starszych kobiet bezcenne. ;)

 

 

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/norwegia-rzad-proponuje-przyznanie-dzieciom-prawa-do-okreslania-plci/75nvzy

 

Swoją drogą mam pytanie.

Anna Grodzka wchodzi np. na basenie do szatni damskiej czy męskiej?

Jak do damskiej... to może specjalnie udaje? :)

Edytowane przez emurderrec
Link to post
Share on other sites

Oczywiście z mojej strony ironia. :)

Nie jesteś? Nieważne, mi się podobasz. 

 

Oj z tymi kanonami to poleciał, ale chyba z tym męstwem to gdzieś  jest jakaś granica? tzn. oczywiście dla mnie niech każdy nosi co chce i robi sobie co chce, ale masz chyba takie jakby "wyczucie" , że gdybyś spojrzał na gościa, wiedziałbyś, że przesadził? Oczywiście jego sprawa, ale nie nazwałbyś tego hmm... męskim?

 

Zastanów się, czy nie ma np. ubrań których byś nie założył bo po prostu nie chciałbyś wyglądać jak... albo fryzura  :)

Edytowane przez emurderrec
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

gdzieś chyba jest jakaś granica

IMO właśnie o to tu chodzi.

Za bardzo po Adrianie pojechaliście Panowie, takie jest przynajmniej moje zdanie. Wiadomo, że nie ma co ubierać drugiej osoby na siłę, styl to indywidualna sprawa, ale nie wierzę @dadul i @Nowaj, że nigdy nie spojrzeliście na jakiegoś faceta z taką "pogardą", rozumiecie.. ;)

 

PS. Nie reprezentuje żadnego stylu, noszę to, co wygodne i schludne, żeby nie było.. ;)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No właśnie i mi o to chodzi!

Ja też jestem cholernie tolerancyjny w każdym temacie.

Ale jest taka lampeczka, która mi się świeci, gdy coś nie do końca gra. Zapala mi się ona kiedy słyszę tępego drecha, rozpieszczonego gimnazjalistę, rasistę, religijnego fundamentalistę, ale również kiedy widzę kobietę, która chciałaby być facetem jak i również w drugą stronę.

Link to post
Share on other sites
nie wierzę @dadul i @Nowaj, że nigdy nie spojrzeliście na jakiegoś faceta z taką "pogardą"

 

Właśnie jakoś nie przypominam sobie, żebym na kogoś z pogardą spojrzał bo był "tak" ubrany.

 

Tak samo z dziewczynami, z większym niesmakiem patrze na super piękną i tępą laskę, niż na przeciętną dziewczynę z która mogę przegadać cały wieczór... bynajmniej nie o "nowych felach" w moim wieś-wozie...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiadomo, że nie ma co ubierać drugiej osoby na siłę, styl to indywidualna sprawa, ale nie wierzę @dadul i @Nowaj, że nigdy nie spojrzeliście na jakiegoś faceta z taką "pogardą", rozumiecie.. ;)


Życie jest za krótkie, żeby się przejmować takimi bzdurami jak ubiór czy ogólnie wygląd gimnazjalisty w stylu Biebera czy innego Kwiatkowskiego. Niech sobie żyją jak chcą.
Link to post
Share on other sites

Właśnie jakoś nie przypominam sobie, żebym na kogoś z pogardą spojrzał bo był "tak" ubrany.

 

Tak samo z dziewczynami, z większym niesmakiem patrze na super piękną i tępą laskę, niż na przeciętną dziewczynę z która mogę przegadać cały wieczór... bynajmniej nie o "nowych felach" w moim wieś-wozie...

 

Ta pogarda to, też złe "ujęcie" sprawy, ale mniejsza.

 

Przykład z dziewczynami masz 100% racji, raczej nikt z tym nie będzie dyskutować i właśnie fajnie to ująłeś, chodzi o ten niesmak także w przypadku facetów.

 

A to czy on się pojawia to chyba każdego sprawa z osobna. Tak jak głupota innych niektórych nie rusza. i tyle. Czyli jaki wniosek moim zdaniem?

 

Szufladkowanie po ubiorze jest błędne, ale ten niesmak jest sprawą każdego z osobna. 

 

Lepiej wróćmy do mejora :D

@mst, Wiem jakie były rozmowy na wysokim szczeblu wojskowym i było blisko żeby wrócić do poboru w ostatnim czasie, a co do tego niebezpieczeństwa to jest to po prostu furtka, żeby wrócić do poboru.

 

Spróbuj Nas jeszcze zaskoczyć... skompromitujesz się bardziej? Proszę.

Edytowane przez emurderrec
Link to post
Share on other sites

@mejor, skoro tyle wiesz, to uważaj, żeby Cię seryjny samobójca nie dopadł

 

ja może nie z pogardą ale z litością spoglądam na półprzytomnych/ nieprzytomnych, oszczanych/ orzyganych młodych ludzi po imprezach, których mijam podczas sobotniego/ niedzielnego joggingu. Nie ma znaczenia czy sa w dresach, rurkach, jeansach czy garniakach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Lepiej wróćmy do mejora

 

Jeśli chodzi o rozmowę z mejorem to z doświadczenia wiem, że nie ma to absolutnie żadnego sensu. Jaki mejor mówi, że idzie chodnikiem to idzie chodnikiem...nawet jak dostanie TIRem w twarz. Bo co robił TIR na chodniku?!  

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

Wiem jakie były rozmowy na wysokim szczeblu wojskowym

 

Taaaa

 

Z pewnością wysocy rangą oficerowie WP, narażając się na oskarżenie o zdradę i sąd wojskowy, przekazują ci tajemnice państwowe.

 

Kompletny brak wiedzy i skrajna ignorancja to jedno, ale w tym momencie przejawiasz już oznaki choroby psychicznej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...