Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

A ja narzekałem na zajęcia w 18 piętrowym budynku UEP'u... po spędzeniu półtorej godziny w takim budynku jak wyżej, musieliby mnie z podłogi zbierać :P
(przesadzam, ale nie przepadam za wysokimi budynkami... bo przecież jak wiatr może tego nie przewrócić?!?!?!?!) :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wczoraj straciliśmy parę godzin na gadki o niczym. Dziś proponuję wybitnie ciekawy materiał, który pokażę jak można ciekawie spędzić 1,5h przed kompem. 

 

Świetny popularnonaukowy wykład! Szczerze polecam!

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Teraz z innej beczki.

 

Po raz pierwszy raz ludzkość może zobaczyć tak dokładne zdjęcia Plutona i Charona, dzięki sondzie New horizons ,która wystartowała podajże w 2006 r. Za dwa tyg. spotkanie z nieznanym światem (prawie niezbadany obiekt w pobliżu słońca), wówczas dostaniemy kolorowe, dokładniejsze zdjęcia, o ile coś się nie zdupi. %-) Bo już miała dziwne przygody.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To wracając do tematu

 

 

 

Przychodząc na spotkanie w sprawie pracy trzeba być idiotą żeby przyjść np. w rurkach i trampkach z listkiem i mieć to w "pompie".

 

Właśnie, trzeba być idiotą.  I tak samo która wyciska 180 na klatę raczej nie przyjdzie w dresie na rozmowę. Jest takie coś jak dress code, ale nie o tym tu mowa.

 

@@damianox89, to co ja bym wybrał ma się nijak do wyborów innych. Poza tym dlaczego podajesz tak różne przykłady- zadbana kobieta i brudny lump? Zarówno "tępy dres" i jak "nie-facet w rurkach" mogą być albo świeży i pachnący, albo wyglądać jak menel spod mostu.

 

Po raz enty rozmowa wraca na wiadomy tor. Zaraz wyjdzie na to, że skoro nie biorę 180 na klatę, nie myję się szarym mydłem, nie śpię na nieheblowanej desce z gwoździem pod krzyżem i nie golę maczetą, za to depiluje pachy,lubię schludny strój, dobre perfumy, używam kremu na twarz i pod oczy oraz przycinam włosy na jakach, to nie jestem facetem tylko ciotą... no i mam 176cm wzrostu. Moja kobieta musi być ukrytym gejem-transwestytą skoro jest ze mną 8 lat.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, nie rozumiem, dlaczego nigdy z ust zwykłego przeciętnego faceta nie usłyszałem o tym co to znaczy być męskim. Natomiast bardzo chętnie takie wyznaczniki padają z ust

 

http://www.kozaczek.pl/img/b/510_4.jpg

 

Będąc kobietą 1000 razy bardziej wolałbym tak wyśmiewanego Biebera...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...