Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

A ile osob stracilo zycie dlatego ze nie ma KS za morderstwa w wyniku czego sprawcy nie bali sie kary?

Dzisiaj przy mozliwosci jaka daja badania DNA niewinnie skazanych jest naprawde niewielu. Dodatkowo jakby wprowadzic zdrowa zasade, ze w przypadku skladania falszywych zeznan taki klamca podlega karze odpowiadajacej czynowi za ktory niewinnie skazano czlowieka, przypadkow by bylo jeszcze mniej.

Bzdury.

 

Czy naprawdę chciałbyś systemu w którym nie możesz kłamać na swoją korzyść? To działa zarówno przy wykroczeniach, jak i przy przestępstwach. Za kłamliwe tłumaczenie przekroczenia prędkości przysadzimy miesiąc w pierdlu?

 

A co di DNA to co one dadzą? Ukradnę Ci nóż kuchenny i nim kogoś zamorduję. Twoje DNA, więc idziesz siedzieć?

Link to post
Share on other sites

 

Dokladniej rzecz biorac to ty napisales "jest takim samym degeneratem" i ja to zanegowalem. Wytluszczony fragment jest kluczowy, gdyz to on byl przyczyna mojej negacji. Ja nie negowalem tego ze jest degeneratem, tylko to ze jest takim samym. Bo degenertem z pewnoscia jest mniejszym niz inny facet ktory np napada na kobiety na ulicy. Przed pierwszym aby sie obronic wystarczy nie isc z nim do mieszkania i sie nie rozbierac. Latwe. Obrona przed drugim jest trudniejsza, gdyz nie mozna zrezygnowac z chodzenia po ulicy.

 

 

Pewnie by byly. Teraz pewnie tez sa. Czyli rezygnujemy z karania kogokolwiek?

 

 

Dokładnie... jak zwrócić komuś 15 lat więzienia?

 

Racja, zwracam honor. Nie sądziłem po prostu, że można być degeneratem tylko trochę albo trochę bardziej. Jeżeli tak uważasz, to wybacz, nie miałem żadnego misternego planu manipulacji.

 

 

Jak mialem 19 lat tez dawalem sie ponosic emocjom. Na szczescie mi to przeszlo i umiem nad nimi zapanowac, bo sa one niewatpliwie zlym doradca.

Akurat jeżeli chodzi o to, o czym rozmawiamy, to wiek nie ma tutaj nic do rzeczy, a osoba z którą rozmawiasz. Uwierz mi, czy teraz mając lat (prawie) 24, czy za 20 lat, będę myślał tak samo (odnośnie tego czynu).

Link to post
Share on other sites

 

 

Czy naprawdę chciałbyś systemu w którym nie możesz kłamać na swoją korzyść? To działa zarówno przy wykroczeniach, jak i przy przestępstwach. Za kłamliwe tłumaczenie przekroczenia prędkości przysadzimy miesiąc w pierdlu?
Przeciez ja pisalem o sytuacji w ktorej ktos klamie w wyniku czego skazana zostaje inna osoba. Czyli klamie Kowalski, a wsadzaja Nowaka. Nie pisalem o sytuacjach kiedy Kowalski klamie ze czegos nie zrobil jak zrobil.
Link to post
Share on other sites

Radzę każdemu czytającemu wszelkie powyższe rozważania a uprawiającego sex bez względu na to czy z żoną swoją czy kolegi,dziewczyną ,przyjaciółką lub po prostu z kimkolwiek o sporządzenie przed odbyciem aktu zgody partnera na zaplanowany akt. W przeciwnym razie każdy może stać się gwałcicielem jeżeli partner(partnerka) zaprzeczy w sądzie ,iż wyraziła zgodę i chęć na okazywanie uczuć w formie uprawiania sexu.Pamiętajcie....

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To troche tak jak z bylymi zonami ktore lubia czasem oskarzac podczas rozwodu mezow o molestowanie dzieci. Wez sie przed takim czyms obron...

 

@Gordon ale obecnie kary za to sa smiesznie niskie. Jakies dwa lata wiezienia? To tyle co nic.

Edytowane przez verul
Link to post
Share on other sites

Teraz wejdziecie na pedofilów? panowie dajcie spokój :)

U mnie dziś mroźnie ale słonecznie podobno w weekend ma zniknąć śnieg

Więc dziś sanki i z dzieckiem na dwór póki jeszcze coś leży

Wam tez radzę dać sobie po zimnej kulce i zmienić temat ":)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

wbrew zdrowemu rozsądkowi wypowiem się jeszcze raz - w Polsce nie ma potrzeby przeprowadzania żadnych nowelizacji, żadnego zaostrzania przepisów ani innych populistycznych bzdur

aparat sądownictwa oraz aparat przymusu są do wymiany, bez tego żadne reformy nie mają najmniejszego sensu, tyle w temacie 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

 

 

I zawiadomisz o fałszywym przestępstwie dlatego, że dostaniesz tylko 2 lata?
Ludzie klamia z roznych powodow, ale fakt ze nie ma za to jakiejs wyjatkowej kary ich nie zniecheca do tego. Wyobrazmy sobie sytuacje hipotetyczna gdzie Kowalskiego skazano na np 12 lat za gwalt ktorego nie popelnil. Odsiedzial 10 po czym wyszly na jaw jakies okolicznosci ktore jednoznacznie wskazuja na to, ze ktos swiaomie klamal i dlatego go skazano. Kowalski po 10 latach wychodzi, a tamten klamca idzie na 2 lata. To jest uczciwe? UWazam ze w takiej sytuacji taki klamca sam powinien odkliblowac cale 12 lat na ktore przez niego skazano niewinnego Kowalskiego. I za ktore teraz Kowalski dostanie spore odszkodowanie z pieniedzy podatnikow.

 

Wam tez radzę dać sobie po zimnej kulce i zmienić temat ":)
Chetnie, ten jest juz troszke nudny ;)

 

 

Jestem królem tysiecznej strony.
Krolem bedzie ten co ostatni post na niej napisze, bo bedzie to 20 tysieczny post ;P
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...