Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

3/4 ludzi na tym forum próbuje wmówić, że android jest jednak lepszy od iOS'a.

 

Ponieważ naukowo udowodniono, ponad wszelką wątpliwość, że jest odwrotnie... Kocham takie teksty, a skłonność do oddawania życia w obronie marki produkującej elektronikę, zwłaszcza u nastolatków, jest jedną z tych rzeczy, która nigdy nie przestaje mnie dziwić. Idealny przykład skutecznego wyprania mózgu. Rozumiem przywiązanie do marki u osoby dorosłej, bo w pewnym wieku człowiek zwyczajnie się rozleniwia i lubi pewną stabilizację, nawet w przypadku urządzeń, takich jak telefon czy samochód, ale lotne brygady gówniarzy obrzucające się błotem z powodu posiadanego gadżetu to dla mnie ucieleśnienie tego, co poszło źle z edukacją.

 

BTW - o ile pamiętam, to sam masz Lumię...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Nowaj, mimo mojego młodego wieku również odczuwam pewne przywiązanie do określonego typu urządzeń, w tym przypadku iPhone. Być może dlatego, że z racji takich a nie innych zainteresowań i odrobiny szczęścia mam okazję testować różne smartfony troszkę dłużej niż 10 minut na wystawie w Media Markcie. Miałem też kilkanaście swoich telefonów z Androidem, żaden jednak nie spełniał moich wymagań tak, jak robi to iPhone.

Oczywiście nie twierdzę, że jabłuszko to synonim luksusu, wyższości i idealności. Iphone ma coraz więcej osób (więc to żaden wielki luksus i prestiż), a różne denerwujące mnie rzeczy mogę wymieniać z miejsca. ;)

 

Btw. O ile wiem to jesteś nauczycielem, chyba że coś pomieszałem - można wiedzieć jaka to szkoła? :)

Link to post
Share on other sites

Każdy używa tego co lubi. Ja znowu nie kupiłbym z własnej woli w sklepie Lumii (ewentualnie za grosze w abonamencie) , bo przeraża mnie prostota jej systemu. iPhone 6 byłby fajny, ale za max 2500 zł.

Z tego powodu siedzę na Androidzie, bo telefony kosztują grosze, a kiedy system zaczyna spowalniać, co u mnie dzieje się po ok. pół roku, najzwyczajniej w świecie robię reinstall.

 

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

iPhone 6 byłby fajny, ale za max 2500 zł.

 

 

 

iPhone 6 jest fajny, ale w Ameryce gdzie kosztuje 200 (zwykły z 16 giga)  czy 500 zielonych (IP 6 Plus z 128GB) .

 

Wyobraź sobie, że mieszkasz i pracujesz w Ameryce i taki telefon kosztuje Cię tak naprawdę 5 stówek, bo przecież zarabiasz w USD. Nie wziąłbyś? :D Ja chętnie. Przez to wcale nie dziwi mnie fenomen IPhone'a w Ameryce, gdzie co druga osoba ma ten telefon, bo przecież w porównaniu z Polską (w przeliczeniu na dulary) to kosztuje to tam grosze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...