Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Troszkę ;) A serio źle mi się kojarzy, pewnie przez zwyczaje panujące w polsce i przekonania odnośnie marek takich czy innych, bardzo często bazujących na starych, nieaktualnych już stereotypach ;)

 

@Sony

No co? Przecież człek młody, pełen wigoru w kombiaku to jakaś abstrakcja. Wszędzie tacy ludzie stawiają najczęściej na fajne auta w coupe, cabrio czy sedan. Wszędzie tylko nie w pl ;) Tutaj marzeniem 18 latka jest passat w tdi, kombi koniecznie.

Link to post
Share on other sites

Golfy srolfy- nuuuuuuda, tigra- kojarzy mi się z autem dla maniur nie dla faceta ;) Civici ok ino dojechane maksymalnie... a szkoda ;)

 

 

Ciężko ujrzeć 18latka w SWOIM pasku kombi w TDI

To raczej metafora- chodziło mi o to, ze młody człowiek chce auto, którego najczęściej nie wykorzystuje w pełni :)

Link to post
Share on other sites

Uwielbiam kombi :]

http://www.topgear.com.pl/sites/www.topgear.com.pl/files/intext/2013/12/brabus-e63-amg-wagon-850-13-1.jpg

http://ag-spots-2013.o.auroraobjects.eu/2013/10/29/audi-rs6-avant-c7-c495629102013171229_2.jpg

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites
Nie zawsze ale jeżeli równie dobrze sprawdził by się np jakiś sedan...  

Sorry, ale trochę dziwne rozumowanie.

Wnioskujesz, że skoro ktoś porusza się głównie po mieście, a zazwyczaj bagażem są siatki z zakupami to ma zrewidować plan zakupu i zamiast Audi A4 w kombi i 3.0 TDi kupić VW Up!, albo małego hatchbacka?

 

A mówienie, że tak jest akurat w PL - gdybym miał szansę zarabiać tyle co choćby w DE to moim marzeniem nie byłby zakup auta za 15k w wieku 20 lat ;)

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Weź też pod uwagę, że mało, który 18/19. latek w PL może sobie pozwolić na wybrzydzanie na rynku wtórnym, a co dopiero na wycieczkę po nowe do salonu.

Powiem z własnego doświadczenia/planów - mam w planie kupno AR 156 2,4 JTDm w sedanie, ale jeżeli nie uda mi się znaleźć ładnej sztuki to kupię ładną w kombi, a w ostateczności nawet z 1,9 pod maską ;)

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

To prawda, 159 nie psuje się częściej od rówieśników z Niemiec czy innych krajów.

156 - jak się dba to działa. Trzeba dbać o podwozie, bo lubi gnić i standardowo - elektronika, ale jak ma się kabel i laptopa, to można praktycznie wszystko sobie samemu zdiagnozować i naprawić.

 

Może i by mi się nie spieszyło gdyby moja Siena miała klimę, a tak to w lato jest katorga :/

 

up.

Ja mam póki co tylko plan - w zależności od pracy (czy i za ile będzie) kupię wiosną albo na jesieni w przyszłym roku. 

 

Jeździłbym

http://olx.pl/oferta/alfa-romeo-156-2-4jtdm-175ps-18-CID5-ID5wxqf.html#3f01af9ca1

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Alfy ładne, brera bardzo ładna :) Ja podobnie mam co do zakupu (najpierw prawko, w trakcie jestem) a że najpewniej będę w de to nie chce teraz kupować czegoś przejściowego, wole tam raz a konkretnie, nawet koszte mozolnego ciułania kaski na autko :)

 

Ejj civic VIII cholernie mi się podoba, zwłaszcza w 1,8 benzynka :)

Link to post
Share on other sites

Nie no - tak napisałem ;) Ale nie cierpię tych wszystkich trupów - Golf III czy stare Civici w 1,4 na glebie z dziurą w tłumiku. Co innego jak ktoś dba - choćby ładnie zrobione Golfy II, które też swego czasu były dresowozami.

Te nowsze auta są ładne. Mi też podoba się Civic VI, ale dyskwalifikuje go wygląd wnętrza i ta gałka zmiany biegów w desce... 

Podobnie mam z Leonem - świetny z zewnątrz, a na środek patrzeć nie mogę.

 

Mam takie małe marzenie :D - chciałbym dorobić się kiedyś Alfy 156/147 GTA z 3,2 V6 pod maską  ^^

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...