Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

W razie złapania gumy wyprostować 40 ton to nie to samo co złapanie gumy w osobówce.
Prawda jest taka, że większość ludzi w osobówkach miała by z tym problem. Jazda w stylu zimny łokieć /Fast & Furious robi swoje.
Link to post
Share on other sites

Opona ciężarówki z wczorajszego wypadku.
http://dcs-188-64-84-32.atmcdn.pl/scale/o2/tvn/web-content/m/p2/i/bb7946e7d85c81a9e69fee1cea4a087c/68078f4c-d4f6-11e2-8d38-0025b511226e.jpg?type=1&quality=95&srcmode=4&srcx=0/1&srcy=0/1&srcw=1024&srch=768&dstw=1024&dsth=768

 

W osobówce jeszcze nigdy nie strzeliła mi opona. Ogólnie to nic przyjemnego, w mojej karierze kierowcy spotkało mnie takie coś tylko raz podczas zjadu na pusto do bazy Ikarusem 280. Nic poważnego się nie stało, prędkość była mała ale emocje za kółkiem były mocne na koniec pracy.

Link to post
Share on other sites

Nie chciałem zakładać nowego tematu, więc na początku zapytam o to tutaj. Zamierzam składać papiery na Logistykę na UMCS. Kierunek będzie dopiero od tego roku. Przejrzałem plan zajęć i zastanawiam się, czy to dobry pomysł. Jestem po klasie humanistycznej. Na pierwszym roku będzie trochę matmy i obawiam się, że jej poziom zdecydowanie mnie przerośnie. W liceum jakoś dawałem radę, ale daleko mi do ścisłego umysłu. Co o tym myślicie? Może jest tu jakiś student, który miał do czynienia z tym kierunkiem? Warto zaprzątać sobie głowę, czy szukać czegoś innego?

Link to post
Share on other sites

JonathanArcherPL:
Co masz na mysli widzac UMCS? Interesuje mnie jak wyglada tam plan studiow i na jakim poziomie sa przedmioty scisle (jak duzy jest przeskok pomiedzy liceum a studiami).

 

@Down: Hah, zaspany byłem, żeby takie różnice dostrzec :D

Edytowane przez Furai
Link to post
Share on other sites

Żona do męża wieczorem:
-Andrzej może byśmy dziś wyskoczyli razem do klubu 'Hot'?
na co mąż
-Nie chce mi się Alina!
-No Andrzej ty nigdy ze mną nigdzie nie chodzisz tylko z kolegami
... Po namowach Andrzej się zgodził. Pojechali do klubu, w szatni od razu szatniarz:
-Dzień Dobry Panie Andrzeju
Maż tłumaczy się żonie że to kolega z podstawówki.
Barmanka podeszła i od razu:
-To co zawsze Panie Andrzeju?
Żona już zdenerwowana robi wyrzuty mężowi aż tu nagle kobitka na scenie urządzała striptiz i został jej tylko stanik padło pytanie:
-Kto zdejmie stanik?!
cały klub krzyczy 'Andrzej!, Andrzej!, Andrzej'
żona nie wytrzymała wybiegła ten od razu za nią, wsiedli do taksówki i ta mu robi wyrzuty, krzyczy. Nagle obraca się taksówkarz i mówi :
-No Andrzej jeszcze tak brzydkiej i pyskatej k..wy nie wieźliśmy

 

 

;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...