Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Warto kupić ccleanera pro za 1 zł? licencja na rok. Pobieżnie przeczytałem regulamin tej oferty, czy avast i coś tam jeszcze obligatoryjnie się z ccleanerem pro zainstalują? szczerze to nie zrozumiałem za bardzo.  https://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/ccleaner-pro-optymalizacja-pc-promocyjna-wersja-platna.html 

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, AudiAWX napisał:

Zainstaluje się to na co pozwolisz.
A czy warto, nie bo te dodatkowe opcje robią spustoszenie w systemie.

 

Ok, dzięki za opinie. Raczej zrezygnuję z zakupu, nie podoba mi się podpięcie karty płatniczej bo chyba na tym polegałby zakup.

Link to post
Share on other sites
Kiełbasa wyborcza kolego.... Po wyborach szybko to zmienia.

Tak samo. Mają dać bon wakacyjny 2.0. Ale już nie 500zl a 1000zl na jedno dziecko.
Bon ma być od 1 czerwca, ale możliwe że radosna oficjalna nowina spłynie już na majówkę.
Argumentacja taka że inflacja duża... Ale zaraz przecież rząd mówi że inflacja nie jest większa niż pozostałych krajach UE, a w dodatku spada .... To i trzeba rodziny wspierać na wakacje.


Link to post
Share on other sites

Żeby jeszcze gdzieś można było w Polsce pojechać w normalnych pieniądzach a jak chcesz zapłacić bonem to cena większa bo oczywiście każdy chce zarobić. Chciałem jechać ostatnio na weekend w Tatry to jak zobaczyłem ceny noclegów w prywatnych kwaterach to szybko sobie wybiłem ten pomysł z głowy.

Link to post
Share on other sites

Janusze biznesu znajdą się wszędzie ...
A z góralami to już całkiem trzeba uważać.
Miałem taką sytuację że rezerwacja przez tel domek 299zl /doba(5dni) , wpłacona zaliczka.
Nie miejscu wszystko pięknie ładnie idziemy zapłacić i szok bo cena już 389zl/doba .

Skończyło się awantura, policja... I zmiana lokalu na hotel.
Zaliczkę oddali po miesiącu.


Ja skorzystałem w tamtym roku nad morzem z bonu ceny normalne.
Ale faktycznie ceny na majówkę w górach odklejone.

  • Że co, proszę? 1
Link to post
Share on other sites
20 godzin temu, BlackCoffe napisał:

 

Większość tych zdjęć to pewnie fotomontaż, jakoś nie mieści mi się w głowie, że coś takiego ma miejsce w realu. Aż tak głupim chyba nie można być...:co:

Edytowane przez Tomi29
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...