Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

30 minut temu, joker5513 napisał:

Po co dwie pary?

 

"Weź dwie na moją odpowiedzialność" :D 

 

 

Jedna na zapas bo pierwszą na bank zgubię... :D

A tak serio, kumpel tez chciał to żeby Pan Chińczyk nie wysyłał powietrza w kopercie.

 

A teraz anegdota w jakim stylu doszła do mnie ta paczka, to już inna historia.

Wybrałem przesyłkę do paczkomatu, wskazałem jaki, opłaciłem.... czekam - miesiąc ciszy.

 

Siedzę we wtorek wkurzony bo mi nie wychodziły tematy w pracy, przychodzi SMS z mojej "ulubionej" instytucji przesyłkowej PP"

"Paczka no nr XXXXX czeka na odbiór we punkcie pocztowym YYYY."

 

Myślę, nic nie zamawiałem przez PP do jasnej cholery... scam? nie no, wygląda legitnie, dobra wklepię numer w tracking, zobaczę.

Na szybko patrzę na telefonie rzuciło mi się w oczy, "komornik". .... Kur$a myślę pewnie jakiś mandat o którym nawet nic nie wiem".

Dopiero po chwili zaciemnienia dotarło do mnie, że to miejscowość nadania, googluje, aaaa czyli sortownia kontenerów z chin.

 

mpGukUi.png

Tego dnia jak wyszedłem z pracy na poczcie to klameczkę można było już pocałować, dobra to następnego dnia wycieczka i flashback z PRL, pół godziny w kolejce do okienka. Jest, moja kolej.

 

"Poproszę dowód", -

(Wyciągam Mobywatela, widzę w przymrużonych oczach pani z okienka "a więc to tak się będziemy bawić".)

"Ja nie widzę żadnej tutaj paczki dla Pana". 

To może po numerze paczki? bo chyba skoro dostałem sms i rzekomo awizo którego nie mam w skrzynce...

"ehhhh proszę dyktować"

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

"No jest"

No świetnie.

"Pan zaczeka"

5 min później.

"A to była duża paczka czy mała?"

(skąd do ku&wy mam wiedzieć, jak nie wiem co to za paczka i nawet nie skojarzyłem że to mogą być te KZ-ty.) Nie mam pojęcia proszę Pani.

"To Pan zamawia i Pan nie wie?"

No nie wie... (no i już widzę, że babka zaciska zęby i gdyby to tylko od niej zależało to wyleciałbym z tej placówki poczty na zbity pysk).

Kolejne 5-7 min.

"Chyba Jest".

 

Paczka adresowana na adres paczkomatu :D 

NA etykiecie tylko imię i adres paczkomatu inpost.

 

Dobrze że mieli mój numer telefonu w bazie to chociaż przyszedł SMS, że leży na poczcie.

 

Koniec anegdoty.

Edytowane przez pendzel_3
  • Haha 3
Link to post
Share on other sites
Są jakieś kleje podobne do szminki?
By się mi przydało, człowiek całe życie się męczy a tu takie proste rozwiązania.
Co do "nadgadatliwości" naszych połówek to ostatnio miałem sprzeczkę z żoną.
Skończyło się tak, że chciałem jej pokazać jak brzmi, gdy wywala z siebie milion słów na sekundę. Po prostu chciałem jej puścić... odgłos gulgotania indyka
A szukając to znalazłem taki oto filmik
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites



 
w jakim stylu doszła do mnie ta paczka


Ja dwa lata temu miałem lepsza dostawę.
Wysłali na inny adres, w innym mieście, 200km od mojego.
I kompletnie nie rozumiał z czym mam problem, bo przecież dotarło, więc on zrealizował zamówienie.
Na szczęście ali nie podzieliło entuzjazmu chińskiego sprzedawcy i zwrócili mi kasę.
  • Haha 2
Link to post
Share on other sites

@up  z tymi Hiszpańskimi  nurkami będę jeszcze  mega afera bo nasze "pro" służby dały du*y bardziej niż nie jedna prostytutka . Amerykanie już kręcą nosem i dopytują ,a nasi wiedzą tyle ze to "hiszpanie "  koło gazoportu szukali bursztynków  z  profesjonalnym sprzętem za  grube grube  tys €

Edytowane przez raiders
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...