Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Ja również uważam, że lektury są średnio potrzebne. Nie każdego interesuje Lalka, czy Granica... ja np. lubię literaturę wojenną, s-f i fantasy. Lektury czytałem te, które dla mnie wydawały się bardziej interesujące, reszta to streszczenie + fragmenty, byle zaliczyć ;). I nie uważam się za osobę głupią, z ubogim słownictwem.

Link to post
Share on other sites

Znam oczytanych debili i inteligentnych "kretynów" (nie czytających lektur), więc nie wiem jak z automatu można dzielić ludzi na lepszych i gorszych po fakcie czytania lektur... :->

 

Ja sam lektur nie czytam (tych grubych, bo jakieś wiersze czy nowelki to tak) bo dla mnie to strata czasu - nie dość, że kilkadziesiąt/kilkaset godzin w plecy, które wolę poświęcić chociażby na własne kształcenie w zakresie programowania, to w dodatku i tak jest to pisane w taki sposób, że jako umysł bardziej ścisły niż humanistyczny i tak nic z tego potem nie wiem, więc tak czy siak i tak muszę przeczytać streszczenie, by wiedzieć o co chodzi ;)

 

Zobaczymy jak matura pójdzie, skoro jestem kretynem :P

Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

Nie ważne czy lektury czy s-f , czy też książka o czymś zupełnie innym.

Po prostu czytanie rozwija wyobraźnię i powiększa zasób słów, więc czytajcie i oglądajcie, najlepiej dobre rzeczy :)

Link to post
Share on other sites

Siedmiu Samurajów (1954) - 8/10

Święci z Bostonu (1999) - 9/10

Full Metal Jacket (1987) - 8/10

 

Dwa kultowe filmy, ktore odmienily kino, albo pozostawily na nim widoczne pietno, dostaly gorsza note od Swietych z Bostonu? Mocne nieporozumienie, delikatnie mowiac.

 

Tak czytam te wasze "ulubione filmy z wideoteki gimbusa", to naprawde - obiecuje sobie w duchu, nigdy tu nie zajrzec, a dodatkowo wyryc sobie na drzwiach zewnetrznych od domu - "tu mieszka koneser kina".

 

Wlasnie dlatego TRZEBA czytac ksiazki z szkole, by pozniej wiedziec co jest lepsze a co gorsze - pod wzgledem artystycznym, rezyserskim, kazdym kuĆwa innym.

 

Log out

Link to post
Share on other sites

@Istvan, spokojnie. Jak wiadomo gusta są różne. Każdy kiedyś ocenił by "Rocky" na 10/10 a teraz co najwyżej na 6 bądź mniej. Wszystko przychodzi z wiekiem. Ja nawet teraz czasem włączę jakiś film akcji klasy B byle by coś obejrzeć przed zaśnięciem ale to nie oznacza, że jestem "kulturalnie zwichnięty" i nie oglądam innych, ambitniejszych obrazów.

Bądź tolerancyjny. Sam przecież kiedyś byleś "gimbusem" ;)

Link to post
Share on other sites

Nie no, Istvan zaczynasz lekko przesadzać. To, że dla Ciebie jakiś film jest świetny, nie oznacza, że wszyscy mają tak samo uważać. Wyzywanie od gimbusów w tym przypadku jest również nieodpowiednie. Każdy ma swoje gusta, i każdy ma prawo do wypowiedzenia swojego zdania. Chyba masz rację - nie powinieneś tutaj zaglądać...

Link to post
Share on other sites

Ale fajnie... wbijam do profilu swego na głównej, a tam :P

 

ostrzeżenie za łamanie regulaminu dot. zachowania w komentarzach

Jednak dobry ze mnie spamer :D Edytowane przez mICh@eL
Link to post
Share on other sites

http://tenisufki.eu/...ag-release-info - chyba każdy kojarzy ten film :D

 

http://nikemag.ebay.com/shoes - a najlepsze są ceny... :wariat:

 

Q: WERE THE 2011 NIKE MAG SHOES USED IN THE FILM BACK TO THE FUTURE PART II?

The 2011 NIKE MAG shoes are movie prop replicas inspired by the Nike shoes appearing in the 1989 film Back to the Future Part II. The 2011 NIKE MAG shoes are not designed or intended for normal wear and use as footwear.

 

Q: DO THE 2011 NIKE MAG SHOES POWER-LACE?

No. For the power-lace feature you will have to wait until 2015.

Edytowane przez Thorin49
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...