Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Jeden z chłopców z przedszkola syna, miał robione badania w Niemczech. Okazało się że ma syndrom nieszczelnego jelita. Po szczepieniach rtęć sukcesywnie przedostawala się do organizmu przez mikrodziury jelita cienkiego. Chłopiec do końca życia będzie zależny od społeczeństwa. Więc proszę mi tutaj nie wpierać że szczepienia są w 100% bezpieczne.

 

Trochę jestem już na tym forum i wiem że jakakolwiek dyskusja z "władzą" nie ma tutaj sensu.

 

Nauka idzie do przodu, kiedyś się tego nie diagnozowało np Aspergera. Większość specjalistów u których byliśmy potwierdzają że jest zbyt duża zależność pomiędzy szczepieniem a autyzmem.

Kto chce niech wierzy lub jak Nowaj zaprzecza, takie jego prawo.

 

W naszym przypadku, nie udało się ustalić serii/partii szczepionki.

 

P.s gdyby ktoś się zastanawiał na co idzie moje 500+ to nie na alkohol, papierosy itp, tylko na rehabilitację dziecka.

Link to post
Share on other sites

Z tego co mi kumpel w robocie opowiadał. Po zaszczepieniu jego syna, zaczął się on (syn) cofać w rozwoju. Raczkowanie, pieluchy i te sprawy. Ponoć lekki autyzm. Nie wnikałem w szczegóły z wiadomych powodów. Btw. Nie mam zdania w temacie. Ale w młodości przegapiłem parę szczepionek i jakoś żyję. Ledwo, bo ledwo ale niestety jakoś. 

Link to post
Share on other sites

 

 

Większość specjalistów u których byliśmy potwierdzają że jest zbyt duża zależność pomiędzy szczepieniem a autyzmem.
 

 

I to byli lekarze czy znachorzy którzy wyciągneli z Was kasę żeby powiedzieć Wam to co chcieliście usłyszeć? Bo jeśli lekarze to w oczywisty sposób niekompetentni. 

 

 

 

Po szczepieniach rtęć sukcesywnie przedostawala się do organizmu przez mikrodziury jelita cienkiego.

 

I widzisz tak to właśnie jest z brakami w elementarnej wiedzy. Jadł te szczepionki że mu się w jelicie osadzały?  Zrzucić wszystko na wyczytane w googlu brednie jest łatwo. Zdobycie rzetelnej wiedzy i informacji wymaga już niestety wysiłku i nauki która wielu ludzi odstrasza.

 

 

 

miał robione badania w Niemczech

 

Jakie badania i przez kogo robione? Polska nie ma monopolu na bzdury i znachorstwo... 

 

 

 

gdyby ktoś się zastanawiał

Nikt się nie zastanawiał.

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

 

 

rtęć sukcesywnie przedostawala się do organizmu przez mikrodziury jelita cienkiego.

 

Szczepionki nie zawierały i nie zawierają rtęci, ale jej związki. Zatrucie rtęcią przez szczepionki jest równie prawdziwe, jak zatrucie się wodorem zawartym w wodzie.

 

 

 

jak Nowaj zaprzecza

 

Nie, nie jak Nowaj. Jak wszystkie szanujące się naukowe periodyki, jakie istnieją na tej planecie.


Gdzie ja trafiłem?!

 

10tekstownapodryw8.jpg?quality=70&strip=

 

10tekstownapodryw5.jpg?quality=70&strip=


Takie tam ogłoszenie na mojej klatce :D

 

16641075_10211579681308267_2513176152739

  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Jakby komuś kiedykolwiek zdarzyło się wpaść na coś co choćby odrobinę zahacza o badania naukowe, z których wyników można wyciągać wnioski i na ich podstawie stawiać tezy to natychmiast odrzuca 99% bzdur ruchów antyszczepionkowych, bezglutenowych i reszty głupoty. W badaniach najważniejsza jest METODOLOGIA. Poniżej dam kilka linków do jednego kanału na YT gdzie w celu weryfikacji informacji podawanych w filmikach wykonano więcej pracy niż cały ruch antyszczepionkowy wykonał od początku swego istnienia. 

 

https://youtu.be/3eApVrH7yQA?t=11m23s

 

 

 

A ten cały ruch antyszczepionkowy zaczyna mi niebezpiecznie przypominać duchownych muzułmańskich wmawiających ludziom w afryce i azji, że lekarze dający im lekarstwa w postaci zastrzyków nie leczą ich tylko potajemnie sterylizują i są wysłannikami szatana (przy okazji popularyzacji akcji darmowych szczepień przeciw polio). 

 

I kochanego przez wszystkich papieża polaka (innych z resztą też), który uważał, że AIDS jest złe ale nie tak złe jak prezerwatywy czym skazał (skazali/skazują) miliony ludzi na śmierć i cierpienie. 

 

Prewencyjnie macie gluten

 

 

Zakwaszenie organizmu nie istnieje tak jak zespół niespokojnych nóg. 

 

Zachęcam jeszcze do zapoznania się z raportem NIK dotyczącym rynku suplementów diety i ich wprowadzania na rynek. To jest dramat a nie wymyślone pierdy ze szczepionkami.

Edytowane przez ernorator
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...