Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

To gdzie się urodziłeś kształtuje Ciebie jako człowieka i też po części wychowuje. Więc bycie Polakiem to jest jakiś pierwiastek wspólny. Mimo, że daleko mi do narodowca i większość z nich określam jako debili, to identyfikowanie się z kimś kto pochodzi z Polski nie jest niczym negatywnym. Sam pewnie jak gdzieś daleko za granicą w jakimś egzotycznym kraju jak usłyszysz polski język to zagadasz itp. Więc jakieś powiązanie to ma. :)

Patriotyzm=spoko
Nacjonalizm=idiotyzm.

Link to post
Share on other sites

 

 

jak gdzieś daleko za granicą w jakimś egzotycznym kraju jak usłyszysz polski język to zagadasz

 

Kiedyś tak, od baaaaaardzo dawna prędzej utnę sobie rękę.

 

Przez pierwszy tydzień w Londynie cieszyłem się słysząc wszędzie polski, po dwóch tygodniach było mi to obojętne, po miesiącu wstydziłem się, że przez moją narodowość jestem kojarzony z pierdylionem mieszkających tam bezmózgów.

 

Przy klasyfikacji ludzi od dawna stosuję metodę mojego ulubionego pisarza, Kurta Vonnegut'a, który ludzi dzielił na mądrych i głupich i czuł przynależność stadną związaną tylko i wyłącznie z tym kryterium. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Też nie zawsze, bo niestety obecnie dalekie podróże stały się modne i często w najdalsze zakątki globu wybierają się nie ludzie ciekawi świata, ale tacy, którzy chcą przed znajomymi zaszpanować pieczątką w paszporcie. 

Link to post
Share on other sites
który ludzi dzielił na mądrych i głupich i czuł przynależność stadną związaną tylko i wyłącznie z tym kryterium.

 

Niestety w dzisiejszych czasach to jedyne słuszne kryterium...

Edytowane przez SKOME
Link to post
Share on other sites

Kiedyś tak, od baaaaaardzo dawna prędzej utnę sobie rękę.

 

Przez pierwszy tydzień w Londynie cieszyłem się słysząc wszędzie polski, po dwóch tygodniach było mi to obojętne, po miesiącu wstydziłem się, że przez moją narodowość jestem kojarzony z pierdylionem mieszkających tam bezmózgów.

Czyli doskonale wiesz co czuję mieszkając w Niemczech od prawie trzech lat i widząc jak co weekend nawaleni robole z Polski i Rosji przetaczają się po mieście zaczepiając innych bogu ducha winnych ludzi. Mój ojciec już dwa razy dostał propozycje szybkiej korekcji kości policzkowych, a nie mieszkamy na jakimś blokowisku gdzie psy du***i szczekają, tylko w centrum dziesięciotysięcznego miasteczka. Nawet raz wracając o 3 w nocy z imprezy jakiś Sebix ze swoją Karyną zalany w trupa zaczepił mnie pytając się o papierosa. Kiedy powiedziałem że nie mam bardzo dosadnie wytłumaczył mi jakim złym człowiekiem jestem, bo nie miałem papierosa, a następnie pytał się jak dojść do miejscowości w której się aktualnie znajdował. Miałem dwa kilometry do przejścia pieszo i przez tą całą drogę zaczepił mnie tylko ten Sebix, mimo tego że mijałem innych ludzi wracających z tej samej imprezy. 

Najgorsi są Ci, którzy przyjeżdżają tutaj tylko na zarobek. Popracują miesiąc, odłożą na Passata i wracają zostawiając w międzyczasie syf i niesmak po naszej narodowości, bo nie potrafią przyswoić sobie kilku podstawowych zasad. Nie wrzucam tutaj oczywiście wszystkich do jednego worka, jednak w większości przypadków jest tak jak mówię i nie ma co się tu oszukiwać. Przykro to mówić, ale czasami wstyd się przyznać, że jest się Polakiem.

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

Ciężko spalić podlaską wieś, gdy mieszka się w mieście, a kukła Żyda wymaga trochę pracy, więc lokalna młodzież wyklęta (kilku gówniarzy zatrzymanych przez mieszkańców na gorącym uczynku, trzech w koszulkach z PW) podpaliła dzisiaj na moim osiedlu śmietniki. Smród topionego plastiku do obiadu - polecam. 

 

12801617_10208662520221063_6107666028179

 

To już nie moje:

 

12417533_10204768360169399_7085209158312

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Bohaterowie. Wyzwalali Polskę spod jarzma segregacji odpadów. Takie tępaki trwonią czas na takie rzeczy, a później jęczą na osiedlu albo forach, że jego kiepska sytuacja życiowa to wina żydów, Tuska bo on przecież poważny fachowiec w podkładaniu ognia pod śmietniki, a pracy brak.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...