Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Hitler pewnie wielokrotnie powiedział "Guten Tag!", więc każdy, kto wita się w ten sposób jest z założenia nazistą.

bezsensowna próba obalenia FAKTÓW

Tamta Pani którą tak ubóstwiasz miała podobne poglądy w sferze społecznej jak Faszysta. Kropka

A to czy mówili obydwoje dzień dobr, myli się w łazience, jedli to samo czy też robili kupke w ten sam sposób niestety nie podważa tego faktu jako irracjonalnego.... JEszcze mi napisz, że robili siusiu inaczej, dlatego nie mozna ich porównywać.

Bravo jednak za podjęcie niemożliwej do uzasadnienia desperackiej próbie wyśmiania faktów które są niepodważalne.

Teraz pozostaje Ci wkroczyć jeszcze na ścieżke poprawności politycznej, która to jest kołem ratunkowym w takich sytuacjach.

Link to post
Share on other sites

 

 

podobne poglądy w sferze społecznej jak Faszysta

 

1. Faszyzm i nazizm to dwie różne kwestie i nazywanie Hitlera faszystą świadczy o niesamowitej ignorancji.

 

2. Pisanie słowa "faszysta" wielką literą to oznaka zamiłowania i szacunku ?

 

3. Jako korwinista, który dość często bronił swojego guru stwierdzeniem, że jego wypowiedzi są "wyrwane z kontekstu", nawet jeśli obok wklejone były pełne wywiady, lub nagrania, niesamowicie podjarałeś się dwoma cytatami, które akurat tutaj wyrwane z kontekstu są całkowicie, nie mówiąc już o tym, że Hitler z całą pewnością nie wygłaszał przemówień po angielsku, dorzucić należy więc jeszcze błędy w tłumaczeniu. Mogę się założyć o sporą kasę, że słowem, które zostało przetłumaczone jako "society", było "Volk", a jego znaczenie i wydźwięk jest zdecydowanie inny.


 

 

ubóstwiasz

 

Stwierdzenie, że jest jedną z rozsądniejszych osób w amerykańskiej polityce to niesamowite wręcz ubóstwianie. Zmień może leki. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Ilekroć czytam posty Nowaja, to mam wrażenie że jest w nich tyle jadu i nienawiści iż byłbym wstanie otruć tym cały Poznań ... 

 

Zacznę wstawiać na końcu xD. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...