Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Nie dał się nabrać, brawo.  8-)


 

 

18+ :!: Poniższy materiał wideo zawiera słowa potocznie uznane za wulgarne. Film tylko dla osób pełnoletnich!

 

To teraz tak się na forum pisze? (coś się zmieniło, czy wprowadzasz nowe zasady?)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Co zrobisz jak nic nie zrobisz? Niektórzy na 28 godzinie jazd nie potrafią zmienić biegu tak żeby pasażer nie uderzył głową w deskę...

Najlepsza była laska na którejś z początkowych lekcji - ja już kulturalnie wyjeździłem 30. godzinę, przesiadłem się do tyłu i jedziemy. Oczywiście nie obyło się bez gazowania do 5. tys przy ruszaniu, ale potem było najlepsze. Dziewczyna jechała całe 10 km (od miejsca postoju do mojego domu) slalomem od środkowego pasa do samiutkiego krawężnika. Ja - śmierć w oczach i tylko czekam aż wpakuje się pod jakieś auto jadące z naprzeciwka, a instruktorka miała stalowe nerwy, bo tylko jej spokojnie mówiła żeby trzymała prosto kierownicę :D

Link to post
Share on other sites

Mam pytanie (nie wiedziałem gdzie napisać, więc "rozmowy na każdy temat) będzie chyba dobrym miejscem.

 

Czy któryś z użytkowników miał do czynienia z Oculus Riftem?

Pytam, bo jestem strasznie ciekawy o tą technologię i czekam na oficjalne wydanie (w 2015) z zapartym tchem.

 

Wyobraźcie sobie The Crew + Oculus Rift + dobra kierownica.

 

Albo Titanfall

 

 

Podobno w nowszych wydaniach zmniejszyli problem z bólami głowy, chęcią wymiotowania etc.

 

I tak się zastanawiam, oculus rift jest traktowany jak normalny monitor? Czy tak jak z 3d trzeba 2x więcej mocy do odpalania gier?

A może to raczej tylko zbędny gadżet, który będzie się używało raz na miesiąc?

Link to post
Share on other sites

Oglądałem właśnie filmik o Korei Północnej i jestem dziwnie zmieszany zachowaniem ludzi w ruchu ulicznym.

Fakt, natężenie aut niewielkie, ale jak widziałem ludzi wkraczających na ulicę, tym bardziej na przejściu dla pieszych, to noga pod stołem automatycznie mi na hamulec szła, a tu niespodzianka - to pieszy ma czekać, aż samochód przejedzie. :!:  :o


Edzia:

Znowu niech to będzie filmik dla "Pajonka", tylko aby u nas tak nie jeździł przez przejścia. :roll::pajac:

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...