Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

 

 

"And most of its products, if we’re honest, are 14-foot ­billboards for the joys of public transport."  - Jeremy Clarkson on Peugot.
 

Dla mnie Top Gear to jeden wielki kabaret tyle mogę o nich powiedzieć ;) 

 

Czesław, nie bę pisał tego czego oczekujesz. Tylko to co widzę i odbieram. To Ty odpowiedziałeś zaczepnie na posta komentując czyjeś gusta. I tego tyczył się mój post. I ta gębo-emotka. Czego się spodziewałeś. Szydzisz z gustów innych, kończąc wypowiedź szyderczą japą...

Niczego już nie oczekuję bez obaw. Popełniłem błąd i nie zamierzam go popełnić ponownie. Koniec OT i nie tylko tego ;)

Link to post
Share on other sites

Znajomy ma właśnie takie sportwagona z tym silnikiem. Ma ją 3 miesiące, z czego prawie 2 stoi u mechanika jak nie maglownica, to zawieszenie z tyłu. Pierwszy raz spotkaliśmy z sytuacją że pękł pedał hamulca  :roll:

Link to post
Share on other sites

Top Gear nie ma na celu edukowania ludzi w kwestii motoryzacji :P

Poza tym jest świetny, to jedyny program na który czekam i z chęcią oglądam każdy sezon.

 

 

A co do Alf - jedna 159 stoi u mnie na placu od 2,5 roku bez awarii więc raczej nie należy do awaryjnych. To co się psuje najczęściej to elementy od GM :P

Niedługo pewnie dojdzie 156 FL - raczej nie kupiłbym awaryjnego auta...

 

A to, że jakiś egzemplarz ma awarie wcale nie świadczy o awaryjności modelu/marki.

Mój znajomy ma A3 w nieśmiertelnym 1,9 TeDei, a jakoś ciągle musi w niej coś wymieniać, naprawiać - nawet w silniku. Ale nie napiszę, że A3/A4 jest awaryjna, bo to nieprawda.

Edytowane przez Johny3
Link to post
Share on other sites

Ja go właśnie kiedyś oglądałem z nadzieją że się czegoś dowiem. 

Teraz preferuję Wheelers Dealers czy jak kto woli "Fani Czterech Kółek" nie cierpię tego tłumaczenia bo moim zdaniem jest niepoprawne :P ale mniejsza o to

Tam naprawiają stare samochody, przywracają im w jakiś sposób życie, ale nie o to chodzi, jest ładnie pokazane jakie prace wykonuje, wszystko gość opisuje, co i do czego służy, co można zrobić samemu a co już nie ;)

To jest to a nie pokazywanie superaśnych bryczek, przejazd na czas jakiś komentarz i koniec odcinka :)

Link to post
Share on other sites

@Ragnar

No, ale Top Gear to show, ono ma bawić, przyciągać tłum przed TV. 

Też lubię oglądać F4K i inne programy tego typu na Discovery, ale to zupełnie inne kategorie. A potem się wkurzam, że u nich takie klasyki za małą kasę, a jak wejdę na Allegro to ceny 10x wyższe :D

Edytowane przez Johny3
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale mają przecież jeszcze dochód za ten program, za to ile oni zarabiają na tych naprawach to takiego sprzętu do warsztatu by nie kupił, by do tego starczyło na utrzymanie ;p

Oni do tego auta robocizny nie doliczają tak jak by to np. w warsztacie robili, tak przynajmniej myślę, bo potem dzielą się jakoś tą działką co dostaną za sprzedaż. Przynajmniej kilka razy o tym wspominali 

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

jest ładnie pokazane jakie prace wykonuje, wszystko gość opisuje, co i do czego służy, co można zrobić samemu a co już nie ;)

Oglądam ten program i nie wiem, może Ty masz jakieś pełne wersje bo aż dziw bierze, by ktoś pokazał jak zrobić remont generalny auta w 1 godzinę.

http://www-tc.pbskids.org/arthur/i/games/dream_on_splash.gif

 

Druga sprawa oczekiwać wyjaśniania spraw stricte technicznych po programach rozrywkowych to trzeba być ... Takich rzeczy to się na studiach dowiesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

10478176_532837480172869_598214427157479

 

Możecie się śmiać ale miałem dziś sen z lwami. Nie będę wchodził w szczegóły ale ganialismy je z shotgunami wyglądającymi jak kawałek rury od odkyrzacza ...

 

 

Też lubię oglądać F4K i inne programy tego typu na Discovery, ale to zupełnie inne kategorie. A potem się wkurzam, że u nich takie klasyki za małą kasę, a jak wejdę na Allegro to ceny 10x wyższe :D

Własnie znalazłeś pomysł na biznes :P

 

 

Link to post
Share on other sites

 

 

Oglądam ten program i nie wiem, może Ty masz jakieś pełne wersje bo aż dziw bierze, by ktoś pokazał jak zrobić remont generalny auta w 1 godzinę
 

Ten post był wprawdzie niepotrzebny - bo generalnie napisałeś byle by coś napisać, no to raczej logiczne że nie pokaże całego remontu w godzinę, ale i tak dużo jest pokazane, zresztą niektóre rzeczy są przyspieszane, np. montażu itd. słabo oglądasz że nie zauważyłeś ;)

Link to post
Share on other sites

Czesiu oni nie pokazują połowy (nawet w przyspieszeniu) co trzeba zrobić przy takich autach. Ja odnosiłem się do tego:

 

 

wszystko gość opisuje, co i do czego służy, co można zrobić samemu a co już nie ;)
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...