Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

http://i.iplsc.com/kliczko-pozuje-z-milicja/0002NN0GSTSKGI8O-C116-F4.jpg

 

"Słit focia z rąsi"  8-)

 

o i jeszcze jedna

 

http://i.iplsc.com/wladimir-z-lewej-i-witalij/0002NN34TSGW9L65-C116-F4.jpg

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Przeglądałem tegoroczną próbną. Obstawiam, że poległeś na załadunki jabłek :D

 

Cała moja szkoła poległa na tym :wariat:

Mi wyszło 6.5h dla ojca :P

 

Nie wiem jakim cudem miało tam wyjść 10h :roll:

 

Rekordzista w szkole miał 76% z matmy ale to taki gościu co ma 6 z matmy ciągle i jest laureatem w konkursie matematycznym.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Ocena wcale nie jest odzwierciedleniem umiejętności, to że kujon napisal na 70% to nie znaczy że gościu co jedzie na 3-4 napisze gorzej...

 

Edytowane przez Jubno
Link to post
Share on other sites

Egzamin zawodowy to trochę inna bajka. Tu wymagania muszą być wyższe, bo daje on uprawnienia państwowe. Matura od 60% była jakimś tam wyznacznikiem. Osoba, która zdała ją nawet na 2, miała w teorii opanowaną ponad połowę materiału. Obecnie mamy bardzo wysoką zdawalność, ale okupioną obniżeniem trudności do poziomu imbecyli. Kiedyś wykształcenie średnie miało dość wysoki status społeczny. Obecnie spora część studentów i absolwentów prywatnych uczelni ma problem, żeby się podpisać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Egzamin zawodowy to trochę inna bajka. Tu wymagania muszą być wyższe, bo daje on uprawnienia państwowe. Matura od 60% była jakimś tam wyznacznikiem. Osoba, która zdała ją nawet na 2, miała w teorii opanowaną ponad połowę materiału. Obecnie mamy bardzo wysoką zdawalność, ale okupioną obniżeniem trudności do poziomu imbecyli. Kiedyś wykształcenie średnie miało dość wysoki status społeczny. Obecnie spora część studentów i absolwentów prywatnych uczelni ma problem, żeby się podpisać.

 

Matura to tak naprawdę sztuka dla sztuki. Zdać zdaje każdy, a większego znaczenia nie ma, przynajmniej jeśli chodzi o podstawy (wiem z autopsji). Maturę zdać jest w stanie trochę ponadprzeciętny uczeń gimnazjum. Dopiero matura rozszerzona potrafi dać po du**e, jednak co Ci ona  [matura, nie du*a] daje? Papierek. Po zdanym zawodowym wiesz, że potrafisz coś wykonywać (nieważne czy postawić ścianę, czy programować), natomiast po maturze możesz sypać definicjami i wzorami jak z rękawa, ale tym sobie nie zarobisz i nie pojesz.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Nie chce mi się wchodzić w dyskusję o wyższości technikum nad ogólniakiem i odwrotnie, bo do niczego to nigdy nie prowadzi.

Po zdanym egzaminie zawodowym większość osób i tak niewiele potrafi, podobnie jest z absolwentami większości kierunków na uczelniach wyższych.

 

 

 

po maturze możesz sypać definicjami i wzorami jak z rękawa, ale tym sobie nie zarobisz i nie pojesz.

 

 

Znam sporo ludzi, którzy jeszcze w liceum utrzymywali się z korepetycji, więc mocno nietrafiony argument.


1424533_458666084237722_2037132190_n.png

 

Nie tylko u nas takie atrakcje :]

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...