Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Galaxy to raczej dla Ciebie  :]

 

 Myślałem że przedział wiekowy 5-15 to raczej dla Ciebie

 

no niestety te czasy minęły 

 

 

 

Galaxy S5 jak najbardziej dla mnie

 

każdy wie że gustujesz w tych crapach ale żeby się tym chwalić? ehh okar

Edytowane przez Kubuś73
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Az przypomnialo mi sie otwarcie Biedronki to co sie tam dzialo przechodzi ludzkie pojecie ludzie rzucali telewizorami bo sie im nie podobaly[a ten jest czarny wole bialy to se go wy... wywale] pewna pani dostala plazna '32 w glowe ach te promocje

Link to post
Share on other sites

Teraz już raczej się ich nie kupi, ale takie cudeńka istnieją. Mało popularne Daewoo DPP 32F1 lub LG 32PG6000.

Nawet kiedyś widziałem, jak te wynalazki świecą i mimo niskiej rozdzielczości, a szczególnie w Daewoo, to sygnał HD wyglądał bardzo sympatycznie. Jakość kolorów, czerń, głębia obrazu - te charakterystyczne cechy dla PDP istniały również w tych malutkich szkiełkach :), które były stosunkowo tanie (około 1300zł w 2009-2010r).

Link to post
Share on other sites

Takie informacje wtedy się ''nie sprzedają''. W d... mam że jakiś aktor nie żyje, gdyby jeszcze był jakiś najwyższych lotów i zagrał w dziesiątkach tytułów, zdobył trochę nagród - a tu ot taki aktorzyna w tasiemcu o wypasionych furach.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Świat oszalał... Aktor zginął a wszyscy o tym trąbią jak TVN o Smoleńsku... Wszędzie info że P.Walker nie żyje. A jak wybitny pisarz skończy swego żywota to wtedy nawet o tym nie słychać ;/

 

 

1. Jakoś nie zauważyłem, aby wszędzie o nim trąbili, a kanały informacyjne chodzą u mnie w tle prawie non-stop.

2. W przeciwieństwie do sporej części hollywoodzkich gwiazd, Walker nie spędzał większości czasu na imprezach i ćpaniu po knajpach.

3. Książki są obecnie mniej popularne od filmów, nad czym sam ubolewam. Po śmierci Kurt'a Vonnegut'a przez kilka dni chodziłem przygnębiony.

4. Pierwszym filmem, w jakim go widziałem, był "Timeline" z 2003. roku. Zagrał również u Eastwood'a w filmie "Flags of Our Fathers", a jego rola w "Running Scared", u boku Very Farmigi, była powszechnie chwalona.

5. Zginął tragicznie w wypadku samochodu, którego w dodatku nawet nie prowadził. Nie znaleziono go oszczanego i osranego w  jakimś obskurnym pokoju motelowym.

6. Z doświadczenia zawodowego wiem, że dla dzisiejszych dzieciaków stanowił ikonę, taką, jak dla mojego pokolenia był Rambo czy MacGyver.

 

Tak więc trochę szacunku.

  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Ok, dobra... Jako osoba dorosła umiem się przyznać do błędu i za bardzo poleciałem z tematem więc jeśli uraziłem kogoś dla kogo ten aktor był jak to Nowaj napisał 'ikoną' to przepraszam ;) Szkoda że takie coś go spotkało, jak spotyka wiele ludzi.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...