Skocz do zawartości

OFFTOPIC - rozmowy na każdy temat


Recommended Posts

Gość usunięty

Hmm... O to chodzi?

http://natemat.pl/65719,profesor-z-przeszloscia-czyli-klopoty-z-biografia-zygmunta-baumana

 

Odwieczna walka lewicy z prawicą. Ale jeśli osobiście mam wybierać między lewicą a lewicą - wolę nie wybierać wcale ;)

 

 

Uważam, że wszyscy, którzy służyli komunistom i w komunistycznym aparacie - nie należy im się za to szacunek. Tak samo jak volksdeutsche'om. Jestem prawicowcem i narodowcem (narodowy konserwatyzm). Ale mniejsza z tym.

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Narodowiec? Fuj.... Dla większości "narodowców" lepiej zatrudnić nieroba Polaka, niż pracowitego Żyda, dla większości. Pytanie, czy taki tępy narodo-socjalista,, czy może taki pogląd narodowy, który wynika z szacunku do własnych przodków i własnego kraju?

A co do Baumana, to zrobili bardzo dobrze, nie będzie komuch wygłaszał mi swoich przemyśleń. Do więzienia.

 

Jestem prawicowcem i narodowcem

 

Test prawicy: Jesteś za Ruchem Narodowym?

 

Jestem prawicowcem i narodowcem (narodowy konserwatyzm)

Można być konserwatystą i narodowcem, ale to nie zalicza ciebie do prawicy. Obok tych rzeczy możesz być socjalistą i co? No właśnie.

 

Ale jeśli osobiście mam wybierać między lewicą a lewicą - wolę nie wybierać wcale ;)

A dobry czerwony, to martwy czerwony! Oczywiście z wyjątkiem CDP RED :D

 

Ogarnijcie dwa komentarze:

Który miecz jest na lewaków?

Odpowiedź:

- Podobno nosisz dwa miecze... jeden na ludzi, jeden na lewaków.

- Oba są na lewaków.

 

:rotfl:

Prawda.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Podepnę się trochę z offtopem, na pewno wielu z Was korzystało już z tej promocji Humble Origin Bundle. Nie wiem czy tam trzeba mieć konto na tej stronie ? Czy za dolca będę miał tą podstawową paczkę gier ? I z jakiej formy płatności najlepiej skorzystać ? Jak ktoś nie śpi to proszę o podrzuceniu jakichś info.

Link to post
Share on other sites

W RN prawicą, to się co najwyżej dzieci straszy do snu, bo to socjaliści. Jak oni są prawicą, to Hitler i Mussolini również.

Nie można być prawicą, jeśli nie jest się wolnościowcem, bo w takim toku myślenia każdy jest socjalistą, a pojęcie prawica = konserwatysta lub narodowiec, a lewak to zwolennik UE, a tak nie jest.

Tak więc należysz do zaczynającego tonąć statku lewicy ;)

Bo narzekanie, że państwo się źle opiekuje, to jest gadanie lewicy. Palikot chce edukacji seksualnej, a RN więcej wfu. Prawica/centrum nie chce opieki państwa, tak więc proszę nie przypisywać się do prawicy, bo psujesz "nam" opinię.

 

Czasoprzestrzeni może nie zakrzywiasz, ale pojęcia tak.

Link to post
Share on other sites

Uwielbiam jak nastolatki jednym zdaniem oceniają biografię człowieka, który żył w czasach, które znane są im jedynie z książek, które to pobieżnie czytają siedząc sobie w ciepłym domku, a ich największym zmartwieniem są wymagania sprzętowe nowej gry...


http://wiadomosci.onet.pl/swiat/niecodzienny-gest-policji-na-festiwalu-marihuany/hmkx6


http://4.bp.blogspot.com/-vTT4SxOtnJE/Uf8DgxfaiII/AAAAAAAAAhI/DTtoPQrYKJA/s400/578977_297363337010831_707052578_n.jpg

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Nowaj, ale w dalszym ciagu identyfikowanie sie z tym zbrodniczym ustrojem i chwaleniem go jest karygodne. Z systemem ktory m.in on tworzyl walczylo i ginelo wielu Polakow. Dla takiej osoby w moim odczuciu nie ma miejsca w debacie publicznej.

Bycie polakiem nie jest pogladem politycznym a ruch narodowy jeszcze nie ma konkretnego programu wyborczego.

Sa wsrod nich zarowno lewacy jak i prawicowcy.

W ruchu narodowym sa zarowno sekcje zydowskie jak i chociazby romskie, wiec argument z pupy.

Link to post
Share on other sites
W ruchu narodowym sa zarowno sekcje zydowskie jak i chociazby romskie, wiec argument z pupy.

 

O w mordę, nie sądziłem, że jesteś aż tak niekumaty.

 

Po tym, jak Ruch Narodowy dość szumnie ogłosił, że powstanie "Ruch Narodowy - Sekcja Kobiet" na FB dość szybko zaczęły się mnożyć przeróżne inne sekcje RN, takie jak RN - sekcja LGBT, sekcja feministyczna, reptiliańska, realiańska, pływacka, gangbang, dęta, marsjańska, onanistów i wiele, wiele innych. Wystarczy  w wyszukiwarce wpisać "Ruch Narodowy sekcja" , a wyświetli się pierdyliard wyników, w większości dość zabawnych. Mój znajomy na przykład założył sekcję klingońską :]

 

Fakt, że nie zajarzyłeś, że to dowcip, a istnienie "sekcji żydowskiej i romskiej" w polskim RN potraktowałeś poważnie sprawia, że niniejszym kończę jakiekolwiek polemiki. Na brak wiedzy polecam książki, ale w tym przypadku obawiam się, że nie ma skutecznego lekarstwa.

Edytowane przez Nowaj
Link to post
Share on other sites

Nowaj, zacznij mówić bardziej konkretami, bo jak na razie gadasz o niczym. Przestań się zachowywać, jak nasz jaśnie oświecony Fuhrer Jarosław Kaczyński, co jest zbyt dumny, a inni nie są godni, aby z nim rozmawiać o gospodarce

 

Co do RN, to o tych sekcjach nie wiedziałem (nie mam fejsbusia, ani twittera), ale wiesz, każdy może sobie założyć "RN sekcja kiboli", albo "KNP - sekcja gimbusów", lub "RPP - zwolennicy legalizacji związku kija z miotłą". To, że coś takiego jest na fejsbusiu, czy innym portalu, nie znaczy, że ci socjaliści z RN (czy inne partie) się z tym utożsamiają. Gdzie sekcja kobiet jest oficjalna, to sekcja np. onanistów jest dla jaj i nikt jest raczej nie bierze na poważnie.

 

Ruch Narodowy ogólnie potrafi bardziej bawić, niż debata w sejmie, ale potępianie ich ze względu na to, ze ktoś założył jakąś durną sekcję, której pewnie sam RN nie akceptuje, jest nie na miejscu. Jak już kogoś krytykujemy, to słusznie.

 

 

 

a ich największym zmartwieniem są wymagania sprzętowe nowej gry...

 

Taaa, w przerwach na masturbację sprawdzam, czy pójdzie mi nowy Battlefield ^^

 

 

 

Uwielbiam jak nastolatki jednym zdaniem oceniają biografię człowieka, który żył w czasach, które znane są im jedynie z książek

 

Popiera system komunistyczny? Popiera. Ma do tego prawo, bo nie można karać ludzi za poglądy (chociaż w UE czasem tak robią - albo za to, że komuś się coś wydaje :rotfl: ).

Nie zmienia to faktu, że osoby z takimi poglądami nie powinni mieć prawa do wygłaszania jakichś wykładów. Co to ma być? Niech każdy ma sobie poglądy jakie chce, ale nie ma prawa propagowania socjalizmu i komunizmu, a nawet jeśli wówczas we Wrocławiu nie propagowałby żadnego z tych systemów, to takie osoby powinny być wykluczone z życia społecznego. (Analogicznie homosie niech sobie żyją, niech robią sobie co chcą, byle prywatnie.) W przypadku hitlerowców to by było oczywiste, ale w przypadku komunistów/socjalistów, to media ich bronią, jak moher krzyża.

Link to post
Share on other sites

Ma do tego prawo, bo nie można karać ludzi za poglądy

Dopóki ich nie wcielają w czyny ;)

 

Art. 13.

 

Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.

Link to post
Share on other sites

No patrz, nie wymienili socjalizmu ;)

Poza tym, pomiędzy faszyzmem, a socjalizmem, jest tylko cienka linia, a różnią ich tylko sprawy poglądowe (są bardziej konserwatywni), gospodarczo to wszystko czerwona hołota.

 

 

 

Dopóki ich nie wcielają w czyny ;)

No to jest oczywiste. Karamy za czyny, a nie, że np. była nagonka na prokuratora, co słusznie powiedział, że swastyka jest symbolem wielokulturowym, ma wiele znaczeń, a w niektórych kulturach jest symbolem szczęścia, a że bandzie idiotów, a m.in. debilom z Ruchu Palikota wszystko (tylko akurat bez UE) kojarzy się z hitleryzmem i faszyzmem (dla nich to to samo), to jest ich sprawa.

Ja się boję wyjść na dwór w czerwonej koszulce, bo zaraz okrzykną mnie komunistą.

 

No ale przecież:

 

 

 

Przeciętny wyborca Palikota to osoba pochodząca z dużego miasta, w wieku około 30, z wykształceniem wyższtm lub podyplomowym

 

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...