Skocz do zawartości

lc do 4790k i gtx 980 ti


Recommended Posts

nie ma mnie wdomu teraz i nie mam dostepu do kompa, dopiero za 2 tyg bede w domu... ale chcialbym juz miec wszystko przygotowane itp

zeb wszystklo pare dni przed zjazdem do domu zamowic i miec juz w domu :)jak wroce

Człowieku, ja "przygotowuje" i zbieram części od roku, dokładnie w lato 2014 zacząłem :D

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

jak juz bedziesz na miejscu to pomierz sobie wszystko i wtedy bedzie mozna cos gdybac

a jak nie to kup oddzielnie pompke (z topem) i rez jakis (50mm srednicy)  dwie chlodnice tak jak pisalem ek 38mm (360mm) na top na front ocool 45mm albo 65mm (240mm) blok cpu gpu zlaczki (najprosciej 12 prostych ale radzil bym to rozplanowac czy nie lepiej byloby uzyc jakis katowek) weze adapter zawor plyn...

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

jak juz bedziesz na miejscu to pomierz sobie wszystko i wtedy bedzie mozna cos gdybac

a jak nie to kup oddzielnie pompke (z topem) i rez jakis (50mm srednicy)  dwie chlodnice tak jak pisalem ek 38mm (360mm) na top na front ocool 45mm albo 65mm (240mm) blok cpu gpu zlaczki (najprosciej 12 prostych ale radzil bym to rozplanowac czy nie lepiej byloby uzyc jakis katowek) weze adapter zawor plyn...

oki jak cos to bedziem w kontakcie bede pisal az na centrali kablami bedzie walilo:D

Link to post
Share on other sites

@adrian

Jeśli chodzi o reza to 60mm wchodzi na styk, jeśli gpu nie wystaje za krawędź płyty, a same złączki proste to będzie za mało. Jeśli masz na myśli zamontować reza na wierzchu a pompę w miejscu klatki na dyski to kątówki to podstawa, i zawsze mieć 1-2 więcej o czym się sam przekonałem :)

Link to post
Share on other sites

podalem 50mm zeby potem nie bylo do mnie pretensji ze cos sie nie miesci %-)

 

zlaczki (to byla wersja minimalistyczna 2 cpu 2 gpu 2 top 2 rez 4 chlodnice =12 ) mysle ze najprosciej bedzie top z pompa umiescic na piwnicy zaraz przy wysciu z gpu potem do rez i z rez do chlodnicy na froncie itd...

 

ja to proponowalbym autorowi jakos sobie rozplanowac ale on nie ma doswiadczenia poza tym budy nie ma pod reka wiec ciezko tak w ciemno cos planowac

Edytowane przez adriankiller
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...