Skocz do zawartości

Jakie masz ISP ?


Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?  

588 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteś zadowolony z posiadanego łącza?

    • Tak
      311
    • Nie
      264
    • Nie mam zdania
      14


Recommended Posts

takim screenem mnie smucisz:D, moze do obrazka dorzucmy info ile placimy? Przyszle pokolenia beda mogly sprawdzic gdzie jest najtaniej ;)

u nas na polibudzie rzeszowskiej, zachcialo sie cos kumplom zdzierac - fajnie szlo, jedynym ograniczeniem byla karta sieciowa i jej 100Mb, na WIFI n tez ladnie pocinalo,

Link to post
Share on other sites

@GreQonE

 

FiberPower 100? :ciekawy:

FiberPower 120 ^^

 

takim screenem mnie smucisz:D, moze do obrazka dorzucmy info ile placimy? Przyszle pokolenia beda mogly sprawdzic gdzie jest najtaniej ;)

u nas na polibudzie rzeszowskiej, zachcialo sie cos kumplom zdzierac - fajnie szlo, jedynym ograniczeniem byla karta sieciowa i jej 100Mb, na WIFI n tez ladnie pocinalo,

Za sam internet wychodzi ok. 120 PLN/MSC

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

jak wy wklejacie te obrazki mam zapisane w jpg jak to tutaj wrzucić wrrr..

Albo image na jakiś upload i potem Twój%20obrazek, albo jeśli robisz pomiar np speedtest.net jest pod nim kopiuj jako link forum - wklejasz tutaj i jest.

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

http://www.speedtest.net/result/1035006760.png

 

 

PO części jestem zadowolony ponieważ 8 Mb/s to nie jest mało, ale jestem wkurzony ponieważ 1 miesiąc po podpisaniu umowy za 4 zł więcej miał bym 25 Mb/s (lub 10 zł mniej za 10 Mb/s). Jak by nie patrzeć to tylko czasami wykorzystam w pełni pełną przepustowość łącza

Link to post
Share on other sites

No to ja pociesze kolegę mam 1 Mbit/s. "neo', może jak po kombinuję będzie 2 Mbit/s :D tylko najpierw muszę zadzwonić do TP czy da radę dojść sygnał bo mam od 6 do 8 km od centralki, i nie wiem jak będzie z wyższą prędkością, co do aktualnej 1 Mbit/s jest :menda: więc szansa, że i z 2 Mbit/s "dojdzie" :D, możliwości sprawdzenia jak działa u innych nie ma bo w mojej małej miejscowości jest tylko jedna wolna linia z możliwością instalacji "Neo"( którą akurat ja zajmuję :P).

Może jest ktoś na forum i wyłoży, jak wygląda szybkość 2Mbit/s "neo" na odległości do 8 km od centralki, na 10 letniej miedzianej lini :hahaha:

Pozdrawiam. 8-)

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam:

http://www.speedtest.net/result/1036615456.png

 

W nocy mam 20mb.

 

Jedynym mankamentem jest to że w umowie mam 20mb, ale nie jest nigdzie zaznaczone że tylko od 00.00 do 12.00. Płacę za internet 83zł, więc nie jest to mało jak za realne 10mb (w tym czasie najczęściej korzystam z komputera).

 

Zastanawiam się nad zerwaniem umowy i wzięciem firepower 25 za 79zł, lub netia 20mb za 70zł. Dowiem się jeszcze jak z dostępnością.

Link to post
Share on other sites

Jedynym mankamentem jest to że w umowie mam 20mb, ale nie jest nigdzie zaznaczone że tylko od 00.00 do 12.00. Płacę za internet 83zł, więc nie jest to mało jak za realne 10mb (w tym czasie najczęściej korzystam z komputera).

 

Zastanawiam się nad zerwaniem umowy i wzięciem firepower 25 za 79zł, lub netia 20mb za 70zł. Dowiem się jeszcze jak z dostępnością.

 

Rozumiem, że masz UPC. Można tak zerwać umowę? Też mam UPC i 8 MB/s za 75 zł :wariat:

Link to post
Share on other sites

Jedynym mankamentem jest to że w umowie mam 20mb, ale nie jest nigdzie zaznaczone że tylko od 00.00 do 12.00. Płacę za internet 83zł, więc nie jest to mało jak za realne 10mb (w tym czasie najczęściej korzystam z komputera).

Ja płacę 85 zł za 6mb, a w nocy 8 więc nie narzekaj. U mnie na osiedlu jest prawdziwy monopol multimedii i dialogu, nawet neostrada tu nie sięga.

Link to post
Share on other sites

To tylko robocze liczenie transferu, do którego warto podchodzić z dystansem. Chodzi mi o to, że teoretycznie w domu mam Vectre gdzie wyskakuje 8mb, w nocy nawet 16mb a kumpel w pracy ściąga szybciej duże dokumenty na 4mb DSL z TP. To na jakich kablach działa usługa jest mega ważne. Czasami mniejsze prędkości dają dużo lepszą jakość niż teoretycznie lepsze, szybsze prędkości

Link to post
Share on other sites

Tak, wszystko zależy od jakości łącza i polityki operatora.

Ja akurat mam łącze Aster City i oni dają tyle ile w umowie zapisane zarówno na downloadzie jak i uploadzie. Jeszcze nigdy nie miałem żadnych spadków transferu i łącze działa cały czas na maksymalnych parametrach.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...