Skocz do zawartości

Sprzedam EVGA GTX 980 SC ACX + blok wodny EK EK-FC980 GTX - Nickel + backplate czarny


Recommended Posts

Witam

Jak w temacie mam do sprzedania kartę graficzną EVGA GTX 980 SC ACX, + blok wodny EK EK-FC980 GTX - Nickel + backplate czarny. 
Karta graficzna jest nowa, dotarła do mnie dzisiaj po wymianie gwarancyjnej. Do karty jest blok wodny oraz backplate.
Chce sprzedać całość, oddzielnie mogę sprzedać pod warunkiem iż będzie kupiec zarówno na kartę jak i blok + backplate. 
Cena za komplet 2200zł.
Jeśli znajdzie się kupiec zarówno na kartę jak i blok oddzielnie to wtedy 1950 zł za kartę i  250 zł za blok + backplate.

Co do wysyłki to wysyłka kurierem 16zł lub odbiór osobisty w Krakowie, po ustaleniu szczegółów. Jeśli ktoś chce allegro spoko nie ma problemu lecz wtedy należy doliczyć prowizję. 

PS co do gwarancji, to z tym nie ma problemu już się dowiedziałem od EVGA wystarczy że wyślę przyszłemu nabywcy FV na maila wtedy Wy rejestrujecie kartę na swoim koncie ja wyrejestrowuje ją ze swojego. 
Karta nabyta 10/20/2014 od tego czasu leci gwarancja.

Do administracji: fotki wylądują wieczorem po powrocie z pracy.

Pozdrawiam 


Jeśli macie jakieś propozycje to piszcie pw zależy mi na czasie bardzo :-)
Foto: http://i.imgur.com/03CzyuI.jpg
Niestety EVGA wysłało mi kartę w opakowaniu zastępczym, lecz już się do nich odezwałem i maja dosłać oryginalne opakowanie. Z racji tej sytuacji opuszczamy cenę o 100 zł wiec cena za komplet to 2100 zł. Jak tylko dostane oryginalne opakowanie wyślę je przyszłemu nabywcy na swój koszt.
Link to post
Share on other sites

Jeśli to wam poprawi humor :) to mogę wyjąć kartę i blok z opakowania, ale potem nie chce widzieć komentarzy typu: "AAA rozpakowałeś nie jest nowa!"
Dla "niedowiarków" wieczorem pojawi się foto wyjęty z opakowania produktów.


Karta sprzedana, lecz proszę o wstrzymanie się z zamykaniem tematu do jutra do wiecozrem na wypadek gdyby kupujący się rozmyślił.

Można zamknąć :)

Edytowane przez Mlody
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...