Skocz do zawartości

Czym się zajmujesz zawodowo.


Recommended Posts

Póki co nie, nie są to takie stronki, żeby się opłacało, to tylko stronka wizytówka, w której niewiele może się zmienić.

 

Jakieś inne jeszcze niż ten swhosting polecasz?

Nie ukrywam, że klient jest raczej ubogi (byłem u niego w domu, jego serwis któremu robię stronę wizytówkę mieści się w pokoju mniejszym niż mój) i zależy mu na jak najniższych kosztach :)

 

Strona wymaga jedynie ciutki php na formularz kontaktowy, odrobinkę miejsca na parę zdjęć i pliki html, css, js (parę MB).

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Oglądałem oferty i wydaje mi się, że atthost chyba najlepiej wychodził cenowo, możesz coś o nim powiedzieć? 

Wychodziło 79 zł na rok ale domena cały czas jest w cenie, a na swhosting po roku za odnowienie domeny chyba 6 dych chcieli.

 

Wrzucę stronkę w przyszłym tygodniu, bo klient wciaż myśli o hostingu, powiecie mi czego nie robić a co robić (oczywiście niektóre rzeczy które mi sie nie podobały chciał klient). Zawsze się przyda kolejna rada :)

 

No z tym masz trochę rację, że kicha, że ma problem z kasą na hosting. 

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Raczej mała szansa, żeby w cenie hostingu było przedłużanie domeny :) pewnie rejestrujesz za free na pierwszy rok, a potem sobie sprawdź ile kosztuje przedłużenie. 

 

W swhosting najtańszy i dla Was wystarcząjący pakiet kosztuje ok. 40zł brutto na rok. Co do domen to .pl najbardziej się opłaca w ovh, pierwszy rok 10 netto, przedłużenie 40 netto

Link to post
Share on other sites

Podstawowa sprawa jest taka że trzeba mieć status " daily trader " Oznacza to że mogę kupować i sprzedawać akcje bez żadnego limitu. Przez długi czas miałem limit na 3 " trejdy " tygodniowo. Na filmie powyżej w ciągu kilku minut zrobiłem 4 więc 3 tygodniowo to była jakaś porażka. Aplikowałem kilka razy ale nie chcieli mi dać ze względu na małe doświadczenie. Udało mi się to obejść po rozmowie z kimś z TradeStation. Druga sprawa - aby utrzymać ten status na koncie musi być cały czas $25.000.

 

 

Jednym z najlepszych inwestorów jakich znam jest Ken Calhoun. Jest tak dobry że na jakieś większe eventy go nie zapraszają bo większość "inwestorów" to amatorzy którzy nie znają się na niczym i próbują wcisnąć swoje dvd i inne pierdoły. On masakruje takich ludzi. Na żywo 3 dni w tygodniu podaje punkty wejścia w poszczególnych akcjach przed otwarciem się giełdy i w 80% ma rację. Także po załapaniu podstaw można się zapisać do niego i robić to co mówi.

 

Innym jest Ross Cameron. Dopiero o nim usłyszałem lecz jeszcze się do niego nie zapisałem. Przez jeden tydzień miał zarobek w wysokości ponad $20.000.

 

Inwestorzy którzy pokazują punkty wejścia i pokazują swoje zarobki są wartymi uwagi bo widać że wiedzą co robią. Inni którzy tylko gadają jak potłuczeni nie są warci uwagi. Tak było w mojej poprzedniej szkole gdzie po odejściu jednego z nauczycieli wszystko zaczęło się sypać. Na szczęście ten nauczyciel otworzył swoją szkołę na początku roku w której jestem do dziś. 

 

Rozkręcisz się z każdą kwotą zakładając że wiesz co robisz.

 

 

Oskar, Ziombelku, wróciłeś!!!
BTW gratuluje, i życzę powodzenia w dalszych inwestycjach.

Jestem przejazdem przez forum!
 

 

Ferrari już posiadasz?

 

Kto wie. Może niebawem wśród pojawiających się wpisów "w co ostatnio kupiliście" coś się wyjaśni w tej kwestii  :>

Edytowane przez okar19
  • Popieram 9
Link to post
Share on other sites

Powoli kończymy,jutro jeszcze dopieszczenie i finito.

 

 

 

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/7cde88a837cfadc5ceb7c7795f5e14be.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/63cd33dacbe1ed7b69e5593d862e3e7c.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/370ebe43b89ca07fffae21af5f4c782a.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/3f83da4faba0b804dbb8ebbdf994e54f.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20160622/f0ced6f98cd8ba2f23906e7c19a21bf5.jpg

 

 

Edytowane przez chudy131080
  • Popieram 8
Link to post
Share on other sites
Można zobaczyć stronkę?

 

Tez chetnie zobacze

 

 

http://aptopserwis.pl/

 

Nie ma map google, z doświadczenia mojego wynika, że za parę dni bez robienia czegokolwiek się naprawią. Ale tak czy inaczej trzeba by było dostać ten api key.

Poza tym chcę jeszcze w pustym miejscu zrobić formularz kontaktowy.

No i zrobić zalecenia z pagespeed insights

 

Jego stara strona: aptopserwis.wix.com/aptopserwis

Edytowane przez Voidereles
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

"Serwisujemy kompleksowo - od oprogramowania komputerów, przez wymianę matryc, napędów czy modułów RAM. 
Naprawiam płyty główne, zaczynając od wymiany najmniejszych pojedynczych podzespołów SMD, czy wymianę układów typu BGA, przy czym warto zaznaczyć, że na układy BGA udzielam gwarancji, co daje klientowi pewność, że usługa nawet ta najmniejsza została wykonana należycie i starannie. Każda naprawa wyceniania jest indywidualnie."

 

Jeśli zaczynasz od "my" to później należy się tego trzymać, "nawet ta najmniejsza" należy umieścić pomiędzy przecinkami.

 

"Przez ten czas zadowoliliśmy wielu klientów" - tutaj śmiechy-hihy będą oczywiste i słuszne. Raczej bym trochę pokombinował lub w ostateczności zamienił na "uszczęśliwić". Zadowolić kogoś jest obecnie używane najczęściej w trochę innym znaczeniu ;)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz rację, dzięki za uwagę, zbytnio się nad tym nie skupiłem. Na szczęście te rzeczy to minuta pracy. Pozdrawiam!

Usatysfakcjonowaliśmy brzmi w takim razie chyba lepiej.

Z drugiej strony takie śmiechy-hihy czy skandale przyciągają uwagę - jak na przykład przy Conchicie Wurst.

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Eh, a myślałem, że to ja tworzę przystępne wizualnie strony i mój ostatni projekt jest całkiem sensowny, jednakże rzeczywistość jest brutalna..

 

Gratuluję świetnej roboty, strona naprawdę świetnie wykonana IMO.

 

Można zapytać z czego korzystałeś? Jakie programy, poradniki, pomoce?

Link to post
Share on other sites

W sumie to tylko Sublime Text i Filezilla :P

A tak to uczyłem się z Codecademy.. nie pamiętam żadnych poradników za bardzo... sprawdzałem coś jak się robi na stronie w3c na przykład... Przy paru zagwozdkach mi pomagał kuzyn, jednakże pomoc to zwykle było "poszukaj xxx takiego hasła w google" w moim wieku jest ale robi jeszcze tysiąc razy lepsze strony na przykład ostatnio zrobił krauzamiodu.pl :)

 

Całkowicie sam to robiłem, bez żadnych szablonów czy templatów jak kto woli. 

 

Jest mi niesamowicie miło za te słowa o mojej stronie. To mnie bardzo motywuje do pracy. Szczególnie miło dlatego, że jest to moja druga strona w życiu wrzucona do Internetu ( pierwsza to http://faniswiatatolkiena.keep.pl )

 

Mam trochę problem z pozycjonowaniem strony jeszcze, próbuję wyczytać informacji o tym, ale póki co jeszcze nie widzi tej strony google.

 

P.S. Mogę zobaczyć Twoją?

Edytowane przez Voidereles
Link to post
Share on other sites

Dziękuję :) bardzo prosiłbym Cię, jako bardziej doświadczoną osobę, jeśli masz jeszcze jakieś rady, to wszystko chętnie połknę, bo dopiero zaczynam. Jeśli nie tu to na PW.

 

pomysl o tym, ze teraz strona musi byc takze zoptymalizowana pod seo, bo to bardzo wazne, poczytaj w necie jak zrobic "audyt seo" strony i za takie wdrozenia mozesz brac dodatkowa kase, bo to i tak musi byc zrobione i teraz mozesz zrobic to TY lub pozycjoner. 

 

podpowiem Ci jeszcze, ze zawsze strony z site wiecej niz 1 sa lepsze niz one-page strony. Google lubi duzo tresci i podstron dlatego swoim klientom zawsze odradzam one-page strony. 

 

powinien byc tez zawsze plik robots.txt

warto zweryfikowac strone w Google search console oraz podpiac analytics zeby widziec statystyki 

pomysl nad uzywaniem CMS, najlepiej wordpress, ktory znacznie ulatwia prace, oraz jest latwy w obsludze dla klienta, klient nie bedzie Cie prosil wtedy o poprawke albo zmiane zdania, tylko mu pokazesz jak sie samemu zalogowac i to zrobic. 

 

Wiadomo sa klienci ktorzy beda chcieli miec specjalnie prosta strone w html tez, ale to rzadkosc. 

 

Zaloz sobie portoflio i w stopke klientow wrzucaj link do swojego portfolio, mozesz im o tym mowic badz nie, Twoja sprawa. 

 

Calkowicie zapomnij o meta keywords i nie uzywaj ich nigdy.

 

Poczytaj co to schema.org i jak tego uzywac do innych projektow. 

 

Nie rob stron we flashu.

 

pamietaj zeby robic przekierowania dla stron z www na bez www badz odwrotnie.

 

nie rob skomplikowanych urli, im prosciej tym lepiej, urle najlepiej bez polskich znakow.

 

sprawdzaj przy pomocy narzedzia google czy strona sie szybko laduje

 

oferuj responzywne strony, bo to koniecznosc juz teraz

 

i takie tam, jak cos konkretnego masz to pisz

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...