Skocz do zawartości

ASUS GTX 970 Strix OC


Recommended Posts

Czesław ty Januszu :P Niewiele taniej niż nówka do której dodają gratis grę lub nawet dwie, o ile jeszcze wiedźmina dają.

A jakiś gejforce fan pewnie i tak kupi...

Ile jej jeszcze tej gwarancji zostało ?

1300 to była by uczciwa kwota.

Link to post
Share on other sites

Dla sporej części ludzi (niestety) gry nie stanowią praktycznie żadnej wartości po ściągają je z torrentów. Jeśli gry kogoś nie interesują to kupić taniej, w dodatku sprawdzoną pod względem piszczenia może być dobrą okazją.

 

W dodatku kontakt z Czesławem poza forum gratis :D

Link to post
Share on other sites

 

 

W dodatku kontakt z Czesławem poza forum gratis

No ba :D 


 

 

Myślałem, że już dłużej na niej lecisz.
To był mój błąd :D miałem dwie 780tki i zmieniłem na tego Maxwella, a że nie było już sensu się bawić w jakieś sprzedaże to została na dłużej. Spełniła swoją rolę :P Teraz czas na zmianę, oby było na co. W najgorszym wypadku wezmę 980Ti.

Nowa cena, 1350 zł

Link to post
Share on other sites

No z licytacjami jest czasem zabawnie, jak ktoś się nakręci i podbija cenę. Sam jakiś czas temu wystawiałem sprzęt z opcją kup teraz 2 razy przez 2 tygodnie i zchodziłem z ceny z 250 na ostatecznie 200 i nikt nie kupił, a jak dałem licytację, to dostałem 280 z czego w ostatnie 5min cena ostro poszybowała w górę :P Idioci...

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Wiesz. Taka działanie nie jest chyba nigdzie zabronione ale zapewne kupujący nie są zadowoleni z takiej praktyki. Ideą aukcji jest możliwość zaproponowania własnej ceny za przedmiot. Jeśli sam chcesz zdefiniować cenę, za jaką jesteś gotów sprzedać kartę to możesz ustawić cenę minimalną albo opcję Kup Teraz. Nie będę się tutaj nad tym rozwodził bo to nie miejsce na takie dyskusje. Znam realia życia, jednak nadal pozostaje zdania, że takie działanie powinno pozostać tajemnicą poliszynela i nie powinieneś był pisać otwarcie, że jeśli cena nie będzie twoim zadaniem satysfakcjonująca to przypadkiem karta ci upadnie i za jakiś czas znowu wróci na allegro.

Edytowane przez COrel
Link to post
Share on other sites

I tak zostawiam opcję kup teraz, tak że bez obaw :D Ta możliwość nie powinna być tajemnicą, gdyż to jedyna opcja wycofania aukcji z jakichkolwiek przyczyn, w innych wypadkach dostaniesz ostrzeżenie a w najgorszym razie zablokują tobie konto. Allegro nie lubi oddawać pieniędzy i dlatego jest tak przeciwne wycofywaniu aukcji :P

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites
To się wycofuje aukcje pod pretekstem że towar uległ uszkodzeniu i wystawia się ponownie :D

 

Miałem nie komentować, bo takie zachowania to kompletny debilizm a ludzie którzy tak postępują to SZMATY, które nie zasługują nawet na splunięcie im w twarz, ale...

 

... ale jakiś czas temu wylicytował na Allegro (właśnie u takiego cebularza jak ty, czesław) fajną klawiaturę za połowę rynkowej ceny.

Po wygranej aukcji gość mi pisze, że podczas pakowania uszkodził i niestety nie może wysłać. Na prośbę o jakieś fotki tego uszkodzenia już nie dostałem żadnej odpowiedzi a za tydzień klawa znów wylądowała na Allegro...

 

Powinienem ci czesław zmienić podpis w sygnie na RASOWY CEBULARZ oraz zablokować możliwość jej edycji...

Link to post
Share on other sites
.. ale jakiś czas temu wylicytował na Allegro (właśnie u takiego cebularza jak ty, czesław) fajną klawiaturę za połowę rynkowej ceny. Po wygranej aukcji gość mi pisze, że podczas pakowania uszkodził i niestety nie może wysłać.

 

Zauważ że po wygranej aukcji, a nie w trakcie jej trwania, wtedy to faktycznie można się przyczepić bo jest to już chamstwo, ale takie zagrywki jak wycofywanie aukcji są codziennością, a takie plucie się dziecinne.

Zresztą powiedzmy sobie szczerze, sprzedajesz auto poprzez licytację cena osiąga może 2 tyś za samochód wart 15. Czy nie wycofałbyś w tym momencie aukcji? Wolałbyś być stratny 13k? Każdy Handlowiec stosuje tricki by sprzedać swój towar za jak najlepszą cenę, takie są prawa rynku a skoro nie masz o nich pojęcia to nie mam co z tobą dyskutować. A tamto co napisałeś to całkiem inna sytuacja. ;)

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites

 

 

Czy nie wycofałbyś w tym momencie aukcji?

 

O cenie minimalnej nie słyszałeś ?

 

 

 

skoro nie masz o nich pojęcia to nie mam co z tobą dyskutować.

 

Posłuchaj mnie misiu bardzo uważnie. Jesteś tutaj od dawna na cenzurowanym, więc nie radzę zgrywać cwaniaka. Twój profil na Allegro został zgłoszony obsłudze, wraz z odpowiednią dokumentacją i linkiem do tego tematu, więc zobaczymy, jak długo będziesz jeszcze uskuteczniał swoje januszowanie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...