Skocz do zawartości

ASUS GTX 970 Strix OC


Recommended Posts

@czesław

Robisz dokładnie to samo, co opisałem.

 

 

 

takie są prawa rynku a skoro nie masz o nich pojęcia to nie mam co z tobą dyskutować.

 

To nie są prawa rynku, tylko rynsztok w twoim wykonaniu. Żałosny jesteś i tyle.

Zaczynam żałować, że pozwoliliśmy takiej szumowinie wrócić na forum.

Link to post
Share on other sites

To ustaw jak człowiek cenę minimalną, albo wyższą startową. 

 

 

takie plucie się dziecinne.

 

Za to takie zachowanie to przejaw dorosłości. Jak się pojawi coś w sklepie za 1/10 wartości to szybko kupować a potem wylewać brudy na sklep. Jak się samemu sprzedaje to kombinowanie już jest ok.

Czesiek, zachowaniem to do dorosłości Ci jeszcze bardzo daleko...

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś chce sprzedać samochód za 15k to go za tyle sprzedaje. Dlatego samochody i inne wartościowsze rzeczy nie są (i nie mogą być) licytowane na allegro, tylko w domach aukcyjnych gdzie licytacją zajmują się bezstronni profesjonaliści a nie właściciele. Gdyby ceny osiągane na aukcjach były wyższe niż wartość przedmiotu w wolnej sprzedaży to nikt by na aukcje nie chodził. Ty typowy cebulaczku uważasz, że aukcja z twojej strony to jest szukanie frajera, który zapłaci Ci więcej niż towar jest wart, ciekawe czy wtedy też byś nie wysłał... za kilka dni do sklepów trafiają nowe radki, z ostatnich testów nowy radek za 1400zł jest wydajniejszy od 970 i podchodzi pod 980, pousuwaj te aukcje jeszcze kilka razy, zobaczymy za ile ostatecznie sprzedasz swoją "drogocenną" kartę.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli ktoś chce sprzedać samochód za 15k to go za tyle sprzedaje. Dlatego samochody i inne wartościowsze rzeczy nie są (i nie mogą być) licytowane na allegro, tylko w domach aukcyjnych gdzie licytacją zajmują się bezstronni profesjonaliści a nie właściciele. Gdyby ceny osiągane na aukcjach były wyższe niż wartość przedmiotu w wolnej sprzedaży to nikt by na aukcje nie chodził. Ty typowy cebulaczku uważasz, że aukcja z twojej strony to jest szukanie frajera, który zapłaci Ci więcej niż towar jest wart, ciekawe czy wtedy też byś nie wysłał... za kilka dni do sklepów trafiają nowe radki, z ostatnich testów nowy radek za 1400zł jest wydajniejszy od 970 i podchodzi pod 980, pousuwaj te aukcje jeszcze kilka razy, zobaczymy za ile ostatecznie sprzedasz swoją "drogocenną" kartę.

haha hater nawet tutaj znalazł miejsce zeby sie powyzywac :D

Link to post
Share on other sites

 

 

To ustaw jak człowiek cenę minimalną, albo wyższą startową. 
 

Przecież nie ma żadnej licytacji, to co mam ustawiać.


 

 

To nie są prawa rynku, tylko rynsztok w twoim wykonaniu. Żałosny jesteś i tyle. Zaczynam żałować, że pozwoliliśmy takiej szumowinie wrócić na forum.
 

Naiwny jesteś i to strasznie.

Link to post
Share on other sites

Uczciwość została tylko przy transakcjach "kup teraz" nawet w licytacjach ich już nie ma, wystarczy że ktoś użyje tzw. "snipera" który strzela jakąś kwotę 5s przed zakończeniem aukcji i roluje wtedy innych licytujących. Ja jako sprzedawca mam zapewnić by towar doszedł w nienaruszonym stanie oraz ma być zgodny z opisem. Kwestia ceny za którą to sprzedam to już moja własna indywidualna sprawa.

Nie wycofuje się z transakcji po zakończonych licytacjach i nigdy tego nie zrobiłem, ale są przypadki w których trzeba je zakończyć w trakcie ich trwania i jedyną opcją jest napisanie o uszkodzonym towarze jako uzasadnienie dla Allegro.


Możesz się zapoznać z nowym słowem, już z resztą wspomnianym wyżej. Polecam wprowadzenie go w życie codzienne.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Uczciwo%C5%9B%C4%87

Niestety nie ma to odniesienia to tamtych sytuacji, po anulowaniu licytacji nie jesteś zobowiązany do niczego. A jacekgothic dał przykład który później przypiął do sytuacji o której ja pisałem. Nadinterpretacja bym rzekł.

Link to post
Share on other sites

 

 

To się wycofuje aukcje pod pretekstem że towar uległ uszkodzeniu i wystawia się ponownie

 

Czyli kłamstwo. Kłamstwo wyklucza uczciwość. Jeszcze jakby wycofanie nastąpiło po porozumieniu ze wszystkimi stronami, przy poinformowaniu i zgodzie na stan faktyczny, to jestem w stanie zrozumieć.

Decydując się na licytację, przystajesz na wszystkie jej zalety i wady. Jest to więcej niż dobrowolne, a inne metody sprzedaży są na wyciągnięcie ręki.

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiesz, cokolwiek byś nie napisał i tak dostaniesz ostrzeżenie od Allegro. Możesz być uczciwy i dostaniesz warna za wycofanie aukcji, gdyż w regulaminie jest jasno napisane kiedy można wycofać aukcję. Dlatego się w nie nie pcham. 

Porozumienie stron nic ci nie da, możesz nawet z licytującymi to obgadać a i tak regulamin nie pozwala na takie manewry.

Edytowane przez Ragnar Lothbrok
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...