Skocz do zawartości

Sterownik programu AMD przestał działać,ale odzyskał sprawność


Recommended Posts

Jak w temacie, grając w gry wyskakuje mi błąd - Sterownik programu AMD przestał działać, ale odzyskał sprawność. Co mogę z tym zrobić, aby działało normalnie? Mam sterowniki AMD 13.12, bo jak miałem nowsze to miałem Blue Screena 0x00(...)116.

 

Sprzęt

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/
XFX Core TS 430W 120mm 80+ Bronze 120mm
Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda
Crucial 8GB (2x4GB) 1600MHz CL9 Ballistix
Liteon iHAS124 SATA (black)
Asus Radeon R9 280X DCII TOP 3GB DDR5 384bit (1070/6400) icon-pc.jpg
Gigabyte GA-B85M-D3H /intel B85, LGA1150/
Zalman R1 USB3.0 (b/z)
SilentiumPC Fera 2 HE1224

Temperatury podczas grania w Wiedźmina - karta graficzna 75 max, procesor 55 max.

Edytowane przez Dunio333
Link to post
Share on other sites

System masz zaktualizowany? Zaraz się zaczną pytania w rodzaju : A co to ma do rzeczy?....Więc czasami ma to coś do rzeczy bo były aktualizacje,które właśnie ten problem naprawiały.Oczywiście nie u wszystkich. Jest również sposób polegający na zmianie pewnej wartości w rejestrze.Wpisz ten komunikat na stronie Microsoftu....

Link to post
Share on other sites

@stalkerpl 

Raz na 2-3 godziny grając. Tak więc przeszkadza :).

 

@jarrino

Mam zaktualizowany. Jeżeli jakaś aktualizajca jest tą ją ściągam. Teraz mam same pakiety językowe, więc ich nie ściągam. I jeszcze mam jakieś Advenced Micro Devices, Inc. - Graphic Adapter WDM 1.1. To ściągać?
 

 

A może to być wina zasilacza, że jest za słaby?

Edytowane przez Dunio333
Link to post
Share on other sites

Możesz pobrać. 

 

Spróbuj wersji 14.11 beta. 

 

Czy podczas wywalania tego błędu następuje całkowity crash gry czy udaje się wrócić do niej? 

Całkowity. Gra jest tak jakby na pasku na dole pulpitu, ale gdy klikam nic się nie dzieje.

https://support.microsoft.com/en-us/kb/2665946/pl#FixItForMeAlways

 

I to lepiej robić ręczni czy automatycznie?

Link to post
Share on other sites

Żałuję,że nie pamiętam ale tu chodzi nie o "fixa automatycznego" tylko ręczną zmianę wartości w rejestrze.Jeszcze poszukam jak znajdę dam znać...https://msdn.microsoft.com/en-us/Library/Windows/Hardware/ff569918%28v=vs.85%29.aspxsprawdź te wartości w rejestrze.

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Z tego wszystkiego w tym Edytorze rejestru w HKEY_LOCAL_MACHINE\System\CurrentControlSet\Control\GraphicsDrivers mam tylko TdrDelay i jest tam ustawione na 8.

 

I nic z tego, teraz to nawet w Wiedźminie gra się zacina i jakieś buczenie, zamiast tego błędu. Ehh...

Edytowane przez Dunio333
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...