Skocz do zawartości

Najgorsze gry jakie znacie - nietypowa prośba!


Recommended Posts

Wielokrotnie wspominałem, że pochodzę z rodziny, w której pierdylion osób stanowią lekarze, niektórzy na dość wysokich stanowiskach. Moja matka przez długie lata kierowała jedną ze stacji pogotowia ratunkowego w Bydgoszczy, współpracując z wieloma instytucjami pomagającymi ofiarom przemocy. Tak się więc składa, że nie tylko miała dostęp do statystyk wojewódzkich i ogólnokrajowych, ale również pomagała je tworzyć.

 

 

 

ignorujac przy tym fakt ze mezczyzni sa głównymi ofiarami przemocy

 

To, co napisałeś to już nawet nie jest bzdura. To ordynarne kłamstwo i propaganda. Masz czas do wieczora, aby przedstawić wiarygodne badania naukowe, które pokazują, że większość ofiar przemocy w rodzinie stanowią w Polsce mężczyźni.

 

Tutaj wklejam oficjalne dane Policji, które potwierdzają, że nie masz bladego pojęcia, o czym piszesz.

 

1611019_10206551558208332_75375114302976


BTW - Do Wiedźmina również się nie zabieraj - Ciri to lesbijka.


 

 

ludzie pod fałszywym pretekstem postępu zamieniaja coś co działa na coś co dobrze brzmi ale w praktyce daje calkowicie odwrotne efekty. 

 

Feudalizm działał bardzo sprawnie, podobnie jak niewolnictwo. Cóż za źli ludzie obalali tak genialne wynalazki ! 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak wroce z pracy to wkleje źródła ale nie na twoich zmanipulowanych zasadach Nowaj, bo zachowujesz sie jak typowy tyran.

 

1). Mówiłem o przemocy w ogole, nie o przemocy domowej, tak sie składa że mężczyźni sa głównymi ofiarami przemocy jesli wezmie sie pod uwage wszystkie formy przemocy, jesli chodzi o przemoc domowa to stosunek jest bliski 50%-50% (kobiety sa troszke czesciej ofiarami, ale roznica jest na tyle mala ze mozna uznac ja uznac za nieistotna) JESLI wezmie sie pod uwage takie czynniki jak to ze mezczyzni DUŻO rzadziej zgłaszaja to że byli bici przez kobiety lub to że takie przypadki nie sa brane na poważnie przez policje i to że nasza spoleczna nadwrazliwosc na cierpienie kobiet sprawia ze nawet najmniejsze przypadki takie jak glosna klutnia sa brane pod uwage jako "przemoc wobec kobiet" a facetowi trzeba wbic nóż w brzuch by bylo to uznane za przemoc. Kobiety i mezczyzni inicjuja przemoc domowa mniej wiecej tak samo czesto, roznica polega na tym ze facet jest wiekszy i silniejszy i jak odda kobiecie to ona bardziej ucierpi wiec pomimo tego ze to kobieta zaatakowala mezczyzne to w wielu przypadkach w statystyki jest to wpisywane na odwrót. Twoje wyniki nie dowodza prawdy tylko istnienia systemowych błędów w prowadzeniu statystyk.

 

2. W Polsce nie zostały przeprowadzone rzetelne badania, milo ze celowo ograniczasz mi mozliwosci tylko do jednego kraju w ktorym praktycznie nie robi sie badan naukowych by uniemozliwic mi bronienie sie.

 

3. Kłamiesz to ty, ale nie mam moderatora by móc ci grozić tak jak ty mi grozisz, pisalem ci milion razy, caly czas wypisujesz bzdury o mnie i posadzasz mnie o rzeczy ktorych nie powiedzialem lub wmawiasz mi ze jestem za niewolnictwem czy nie lubie gejow i tak dalej. Nie mam nic przeciwko homoseksualistom, moze skonczysz te kampanie oczerniania? Czy moze jeszcze napiszesz ze oprócz feudalizmowi i homofobii i niewolnictwu jestem za zjadaniem dzieci, legalizacja gwałtu i inne tego typu bzdury? W ten sposób napewno udowodnisz ze masz racje.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Nie wiem, za czym jesteś, ale jawnie chrzaniłeś bzdury o zużyciu pamięci w Wiedźminie, broniąc swoje głupoty, które nijak się miały do rzeczywistości, "prawem do opinii", a później określiłeś ludzi z tatuażami, jako będącą na utrzymaniu rodziców hołotę.

 

 

 

jesli chodzi o przemoc domowa to stosunek jest bliski 50%-50%

 

Albo przedstawisz na ten temat badania, albo powiemy sobie do widzenia. Nie mam zamiaru tolerować zmyślania, nie ma znaczenia, czy chodzi o kwestie sprzętowe, czy społeczne.

 

Wyssane z palca "statystyki" nie podlegają pod "głoszenie opinii". 

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, za czym jesteś, ale jawnie chrzaniłeś bzdury o zużyciu pamięci w Wiedźminie

 

Wow, to logiczne! Jesli myliłem sie raz to znaczy ze myle sie we wszystkich innych tematach! A jesli chodzi o tatuaze to cóż... Wyolbrzymiłem prawde, ale to dalej jest prawda, nie twierdzilem ze wszyscy sa hołota, tylko ze wiekszosc i to sie pokrywa z prawda.

 

A badania przedstawie jak wroce z pracy, tak sie sklada ze mam okazały backlog, kilkaset niezależnych badań.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

 

 

W Polsce nie zostały przeprowadzone rzetelne badania

 

Buahahahhaahahahhaha

 

Teraz to już synku popłynąłeś.

 

W Polsce takie badania prowadzi się od wielu lat, są one koordynowane pomiędzy placówkami Pomocy Społecznej, Policji, służby zdrowia, wyniki można znaleźć między innymi na stronach Ministerstwa Pracy.


 

 

kilkaset niezależnych badań

 

 

 

W Polsce nie zostały przeprowadzone rzetelne badania

 

Sam sobie zaprzeczasz, ale to mnie akurat nie dziwi. 

Link to post
Share on other sites

A ty jak zwykle manipulujesz, słyszałeś o czymś takim jak "quote mining"? Bo to wlasnie robisz, bierzesz moje teksty i wyciagasz je z kontekstu by przedstawic mnie w gorszym swietle, caly czas kampania oczerniania z twojej strony  groźby. Badania które wkleje jak wyraźnie wynika z mojego tekstu, nie będa z polski.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Yhm.

 

A więc najpierw krytykujesz złe feministki, które dążyły do podpisania antyprzemocowej konwencji, która uderza w sprawców przemocy w rodzinie, twierdząc, że ofiarami przemocy są w większości mężczyźni.

 

Później przechodzisz do tego, że nie chodziło o przemoc w rodzinie - ale właśnie na tym skupia się ta konwencja, nie na bójkach stadionowych, gdzie uczestnikami są przeważnie faceci, ale właśnie na przemocy domowej.

 

Teraz z kolei masz zamiar publikować badania z zagranicy, gdy cały czas rozmawiamy o Polsce, a wyniki badań z naszego kraju, które wrzuciłem i których pierdylion znajdziesz na stronie MP, dobitnie pokazują, że kompletnie nie wiesz, o czym mówisz.

Link to post
Share on other sites

Moje typy:

Nina: Kroniki Agenta - Tunele Afganistanu

Detektyw Rutkowski - Is back!

Boiling Point

 

2 pierwsze gry nadają się jak najbardziej z tym, że były już wykorzystywane, ale kto wie...ciężko przejść koło nich obojętnie!

Co do Boiling Point to ciekawa sprawa, bo gdy oglądam gameplaye na YT to gra wygląda na shit, a w recenzji na gry-online ma wystawioną ocenę 7. Zresztą jeżeli będę chciał ją wykorzystać to na etapie grania wyjaśni się co to za produkt. :)

Edytowane przez PiekielnyGamerR
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...