Skocz do zawartości

Najgorsze gry jakie znacie - nietypowa prośba!


Recommended Posts

Siemanko wszystkim http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/smile_prosty.gif
Jakiś czas temu stowrzylem kanał na YT z recenzjami słabych gier na wesoło, z dużą dawką ironi...
Mam do Was jednak małą prośbę. Cz moglibyście podać mi NAJGORSZE gry w jakie przyszło Wam grać?
Coś co będzie wpisywało się w koncepcję takiego filmu, tutaj przykładowy docinek: https://www.youtube.com/watch?v=lQUggeHHNtk

 

Chodzi o takie tytuły, że NIKT, za żadne pieniądze nie byłby w stanie sprawić, że byście w nie zagrali. Ja niestety wszystkie słabe gierki wywaliłem pare lat temu bo nie zakładałem, że jeszcze do nich wróće i teraz lipa bo nawet nie pamiętam ich tytułów... Wiem, że  w necie mogę je znaleźć, ale najlepiej gdyby były to jakieś mniej znane produkcje, które nie są oklepane.
Byłbym (teoretycznie http://x.forum.cdaction.pl//public/style_emoticons/default/tongue_prosty.gif) wdzięczny za pomoc!

  • Popieram 7
Link to post
Share on other sites

Alien: Colonial Marines  %-)

Dzięki! Nie wiem czy komp uradzi Frapsa + grę, ale zobaczę! :)

 

 

Jesteś pewien że chcesz robić ten kanał w ten sposób? Bo wg mnie to temat crapowatych gier został na YT przemielony i wyczerpany i jeszcze na bank poleci fala hejtu że zrzynasz pomysły od tego i tamtego i tyle

Ogólnie moja inspiracja wynikła z filmów BananowegoJanka, który testował gry glównie na konsole. Chciałem zrobić to po swojemu, wpleść w to jakiś wątek, któy splatał by to wszystko razem (wyjaśione w 1 odcinku). Z czymś takim nie spotkałem się bynajmniej na polskim YT, zagraniczny rzadko oglądam - nie wiem czy też ktoś próbował tworzyć mini fabułe.

 

Wiem, że isntieją kanały na YT o słabych grach i takie zarzuty mogą się pojawić, jednak staram się po pierwsze wybierać gry, które nie były użyte w tego typu materiałach (chociaż Ardenne Offensive jest wyjątkiem bo ciężko koło niej przejść obojętnie :D) oraz jeżeli już wybiorę grę, kótra się powtarza nie oglądam ŻADNYCH materiałów podobnych do mojej serii. Wtedy, szansa, że skopiuje czyiś pomysł jest praktycznie zerowa, a mój odcinek musi się wyróżniać. Z takiego założenia wychodzę i w taki sposób tworzę.

 

Oczywiście mam jeszczę parę pomysłów na rozwój kanału, nie wiem jednak czy sam byłbym w stanie je wykonać, więc narazie są zawieszone :)

Edytowane przez PiekielnyGamerR
Link to post
Share on other sites

Dragon Age:Inquisition raczej nie nadaje się bo nawet jeżeli ma slabe aspekty, to nadrabia grafiką czy udźwiękowieniem. Byłoby to bardzo kontrowersyjne :)

 

Co do gier na Androida to słabych gier jest multum i raczej ciężko byłoby zainteresować kogoś tym tematem. Ludzie interesują się raczej dobrymi grami na tą platformę.

 

PS: jak na razie widzę, że większość zna tylko przyzwoite tytuły albo wstydzi się, że kiedyś grali w tego typu gry :D

Link to post
Share on other sites

Z takich bardzo słabych gier,pełnych bugów to np. Ride to Hell: Retribution .Gra całkiem bez sensu,nie idzie zrozumieć jako jest jej główny sens ale bicie motocyklistów i sex przez spodnie oraz masa bugów.

I druga gra niby katolicka Być Uczniem Jezusa (Gra PC) ale okladanie się deskami xd też nie mogłem jej zrozumieć choć nie gralem ale widzialem film

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Z takich bardzo słabych gier,pełnych bugów to np. Ride to Hell: Retribution .Gra całkiem bez sensu,nie idzie zrozumieć jako jest jej główny sens ale bicie motocyklistów i sex przez spodnie oraz masa bugów.

I druga gra niby katolicka Być Uczniem Jezusa (Gra PC) ale okladanie się deskami xd też nie mogłem jej zrozumieć choć nie gralem ale widzialem film

Dziękuję! Szkoda, że ktoś już je wykorzystał, ale może któraś wystąpi kiedyś w odcinku, zwłaszcza ta druga wygląda na solidną produkcję :)

 

Co do minecrafta to nigdy nie grałem, ale wiem, że spora rzesza osób lubi tą grę... chociaż sam tego nie rozumiem :)

Link to post
Share on other sites

Z gównianych gier, których nie tykał jeszcze żaden youtuber to zapewne You Are Empty, które swojego czasu nieźle mnie ubawiło miernotą wykonania, do tego Cargo3 to szajs i spleśniały gniot jakich mało i mi tylko zakaziło biblioteke steam nawet nie mam jak tego wyrzucić żeby nie patrzeć więcej na to. Aha jeszcze mi się przypomniało najgorsze RPG DnD w jakie w życiu grałem, pogardy godna skaza na uniwersum, pool of radiance- myth drannor. Tyle że to RPG więc ciężko będzie zrecenzować, bo przejście może zająć z tydzień 

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

nie grałem ale czytałem że Woodcutter SImulator to hardcore w czystej postaci :)

 

Jak zobaczyłem tą grę to szczęka mi opadła naprawdę... ma duży potencjał (na odcinek:D).

 

You Are Empty również wygląda ciekawie :)

 

Co do Sniper: Ghost Warrior i Lords of the Fallen to gry są przeciętne racja, ale nie są aż tak złe. Głównie chodzi o gry w których trzeba naprawdę się nagłowić, żeby znaleźć JAKIKOLWIEK plus bądź sama idea rozgrywki była po prostu niedorzeczna.

Link to post
Share on other sites

Możesz dać wzmiankę na temat multi w Call of Duty MW3. Przy dużej dawce szczęścia po zmaganiach z lagiem wreszcie zabijasz wroga, myślisz, tak... jeszcze jeden i za serię ofiar dostanę nagrodę, ale nie... nic z tych rzeczy już twórcy zadbali, by nie było tak łatwo, a irytacji przelewała się kolejna szala... sekundę później wróg spawnuje się za twoimi plecami...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Widziałem, niestety dopiero po tym jak już wrzuciłem odcinek..ale to jedyna gra, która się powtarza jak na razie i bede robił wszystko by tak się stało.

Ogólnie co mnie wyróżnia to na pewno to, że tworząc odcinek staram się dodawać do niego elementy jakiś innych filmów np: w 2 odcinku dodałem film z Taxi 2. Również znane śmieszne filmy z You Tuba, bądź moje własne przeróbki tych filmów. W 3 odcinku wrzuciłem np: zdenerwowanego gracza z Niemiec

 

Mam takie swoje założenie, by każdy odcinek przedstawiał jakaś mini historię a całość była jakoś "sklejona" historią, która wyjaśniam w pierwszym odcinku - czyli jak to się zaczęło i dlaczego. Chicałbym aby nie były to zywkłe recenzje typu: cześć, dzisiaj taka gra, zrecenzuje ją, i tyle a nawet jeżeli tak już jest to by było w nim coś czego nie bylo w poprzednim i nie bedzie w nastepnych.

Trochę trzeba pokombinować by coś takiego wymyślić, ale(mam nadzieję), że to atrakcyjniejsza forma.

Np ten odcinek przedstawia moje założenie:

https://www.youtube.com/watch?v=kn_60IcprBo

 

Teraz jestem na etapie zbierania gier i pomysłów, które mogę wrzucić to swojego programu.

Edytowane przez PiekielnyGamerR
Link to post
Share on other sites

To jest jakiś pomysł by zrobić takie porównanie :D

 

Co do gier to zrobiłem research i gry, które na razie się nadają:i nie były wykorzystywane w żadnym programie:

- You are empty,

- Woodcutter Simulator,

- Alien Colinial Marines,

- Cargo3,

(2 ostatnich nie wiem jak komp sobie poradzi ).

 

Jakby ktoś miałby jeszcze jakieś pomysły to będę wdzięczny za pomoc!

Link to post
Share on other sites

 

 

Nie lubie kiedy "progresywne" ideologie sa wciskane do swiata gier, a ta gra to tylko pojemnik na progresywna propagande.

 

To zamknij się w jaskini, żryj glebę i popijaj deszczówką. Gdyby nie "progresywne ideologie" to nadal mielibyśmy feudalizm, a codziennie rano oddawałbyś cześć Słońcu.

 

Komputer, z którego korzystasz, zawdzięczasz homoseksualnemu ateiście, może więc go lepiej wyłącz i więcej z niego nie korzystaj, bo to przecież grzech używać tak diabelskich wynalazków.

 

Co do tematu:

 

Z nowszych to faktycznie Colonial Marines, ale również Sniper'y od CI, albo chociażby nowy Carmageddon - niesamowita kupa. 

Link to post
Share on other sites

To zamknij się w jaskini, żryj glebę i popijaj deszczówką. Gdyby nie "progresywne ideologie" to nadal mielibyśmy feudalizm, a codziennie rano oddawałbyś cześć Słońcu.

 

Komputer, z którego korzystasz, zawdzięczasz homoseksualnemu ateiście, może więc go lepiej wyłącz i więcej z niego nie korzystaj, bo to przecież grzech używać tak diabelskich wynalazków.

 

Co do tematu:

 

Z nowszych to faktycznie Colonial Marines, ale również Sniper'y od CI, albo chociażby nowy Carmageddon - niesamowita kupa. 

 

Widzisz Nowaj, znowu udowadniasz że z ciebie agresywny czepiacz który nie potrafi dyskutować tylko atakuje ludzi o innym zdaniu od własnego, typowam mentalność typu "jesli nie jestes z nami to znaczy ze jestes wrogiem i trzeba cie zniszczyc", sam jestem ateista, nie mam nic przeciwko homoseksualistom, ale tak kogoś najłatwiej zdyskredytować i uciszyć nie? Bezpodstawnie zarzucić lub zasugerować mu kilka izmów. Jak już mówiłem nie jestem przeciwny prawdziwemu progresowi, tylko progresywizmowi w którym ludzie pod fałszywym pretekstem postępu zamieniaja coś co działa na coś co dobrze brzmi ale w praktyce daje calkowicie odwrotne efekty.  Np jak feministki pod pretekstem walki z przemoca wobec kobiet (ignorujac przy tym fakt ze mezczyzni sa głównymi ofiarami przemocy i ogolnie ignorujac problemy mezczyzn) chca wprowadzac prawa które definiuja mężczyzne jako domyślnego agresora i przestępce i tworza podziały społeczne pomiedzy "dobrymi kobietami" i "złymi mężczyznami", oczywiscie wszystko w ramach walki o "równość", szkoda tylko, że to orwelowska "równiejszość" z folwarku zwierzecego. Dragon Age jest pełny tego typu propagandy, nie jest to gra dla gry, tylko pretekst do kreowania pogladów ludzi, propaganda toksycznych ideologów. Każda ideologia która sama siebie określa jako progresywna, z reguły nie ma nic wspólnego z postępem.

 

Tacy ludzie nie maja nic wspolnego z postępem i odpowiadaja oni zazwyczaj za kroki wstecz, to oni zazwyczaj działaja jako policja myśli i chca by wszyscy myśleli tak samo jak oni, to tacy ludzie pala ksiazki.

 

Nie ma oczywiscie nic złego w tym ze chca szerzyć swoje poglady, ja po prostu nie lubie ich pogladów.

Edytowane przez Okawaru
Link to post
Share on other sites

Dragon Age Inquisition,

 

Nie lubie kiedy "progresywne" ideologie sa wciskane do swiata gier, a ta gra to tylko pojemnik na progresywna propagande. Takich tytułów nie warto nawet piracić.

Osobiście również nie przepadam za tym "progresywnym" podejściem do życia, nie z braku tolerancji, po prostu wydaje mi się to nienatruralne, odpychające, obce i dziwne. Ale nie popadajmy w skrajność, nie można nazwać crapem świetnej, solidnie wykonanej, rozbudowanej i wielkiej gry RPG z powodu zawartości z którą się nie zgadzamy, bo to byłby typowy objaw cenzurowania, piętnowania, czy też naciskania na wolne medium jakim są gry. Jest to tytuł dla ludzi doroslych, a dorośli ludzie są świadomi pewnych spraw, i nie jest to w żaden sposób szkodliwe dla nikogo, Z tego co wiem romanse homoseksualne są czysto opcjonalne, a nawet jeśli gra promuje czy też narzuca w jakiś sposób odmienności to przecież nikt nie każe nam w to grać. Ale nie chciałbym aby jakiś patriarchalny dogmat stał na straży zawartości gier komputerowych, jestem zdania że gry powinny poruszać trudne tematy, łamać tabu, powinny poruszać wszystkie dziedziny życia i takie ideologie jakie kto chce, żeby były wolne od nacisków. Tak czy inaczej DA to świetny kawał RPG i nieźle bym się uśmiał jakby ktoś ocenił grę jako crapa bo ktoś się nie zgadza z treścią. Wyobraź sobie że do recenzji wiedźmina 3 zabiera się jakiś pan kościelny, przykładowo redaktor terlikowski, i jedzie po grze od najgorszych za to że są tam elementy okultyzmu, kabały, satanizmu, magii i voodo, piętnuje grę za to że promuje przygodny seks z prostytutkami i wolne związki bez zobowiązań i tak dalej, też byś chyba ze śmiechu pękł czytając takie coś, więc starajmy się nie odbierać rzeczy w ten sposób. Otwarty umysł trzeba mieć na wszystko, nawet na to z czym się osobiście nie zgadzamy

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...