Skocz do zawartości

Buczenie nowego komputera


Recommended Posts

Witam,

Kupiony nowy komputer. Od samego początku słyszę jak coś w obudowie jednostajnie buczy. To buczenie jest z taką samą wysokością, niezależnie od tego co się robi na komputerze. Nie jest to na pewno szum wiatraka. Ma ktoś jakiś pomysł co to może być? Komputer przyjechał do mnie złożony ze sklepu.

Core i7 4790

MSI Gtx 970

Gigabyte Gaming 3 Z97

Silentium pc Grandis

Zasilacz Bequiet

Dysk Crucial BX100 250GB

WD Red 1TB

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak dotykam w różnych miejscach to nic się nie zmienia. Komputer był przenoszony też na różne podłoża i wszędzie jest tak samo. To jest takie buczenie cały czas jednostajne. Jak przyłożę ucho do obudowy z tyłu to wydaje mi się, że to bardziej na górze buczy, ale nie mam pewności. 

Dzisiaj jakby to buczenie jest jeszcze większe.

Edytowane przez slower1
Link to post
Share on other sites

Jarino ale morele chyba dajr wolna reke do grzebania w kompie. Moglo sie okazac ze jakis kabel chaczy o wentyl, a tak to teraz bedzie czekal tygodniami niczym odesla kompa spowrotem.

A chyba odkrecenie panelu nie jest czyms skaplikowanym.

Link to post
Share on other sites

Też uważam, że lepiej byłoby zajrzeć. Zdjąć panel i zobaczyć co powoduje hałas. Napisać na forum i wtedy zdecydować czy warto samemu. Czekanie na uwzględnienie gwarancji jest okropne, ciągnie się kilka tyg i jak w moim przypadku bywa że przysyłają w dalszym ciągu uszkodzony.

Link to post
Share on other sites

Jak się tak bardzo boisz to zdejmij panel boczny,nic nie ruszaj ,zrób zdjęcie i wrzuć tutaj-może ktoś coś zauważy i Ci podpowie w czym może być rzecz.Choćbyś nie wiem jakim był antytalentem komputerowym na zdjęcie bocznej ścianki i założenie jej spowrotem na pewno możesz sobie pozwolić ;)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem ale jak juz sie kupuje komputer to jakies (najmniejsze pojecie) o kompach powinno sie miec. Np takie ze mozna zdjac panel ktory trzyma sie na 2 srobkach. No ale jak wyslal to niech teraz czeka.

Na yt masz x filmow jak zdjac panel boczny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...