Skocz do zawartości

Ikariam, Ogame.. czy to nadal działa? W co dziś grać?


Recommended Posts

Witajcie.

Dawno temu grałem nałogowo w Ikariam, Ogame i parę innych gier tego typu..

Ostatnio mam na tyle mało wolnego czasu, że chce jego resztki zapełnić właśnie tego rodzaju grą/grami.

Czy Ogame i Ikariam nadal działają, nadal za darmo?

Co możecie polecić na dzień dzisiejszy z tego typu gier?

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

ogame dziala, choc troche sie pozmienialo i na popularnosci stracilo, ale nadal działa

 

jakbys byl chetny to mam dawne konta juz calkiem calkiem rozbudowane na 3 roznych universach na sell (lepiej juz chyba gotowca niz ladowac kase w antymaterie) :D niegram juz, a szkoda oddac od tak sobie.. -  zeby za pare dni zobaczyc jak ktos zmarnowal to czego sie tam dorobilem :P 

 

wiecej info prv

Link to post
Share on other sites

Ja przez dwa lata to nie robiłe nic innego jak tylko pilnowałem floty. W ten sposób doszedłem do TOP100.

Na szczęście moja ukochana wyrwała mnie tego i się bardzo cieszę. Teraz z perspektywy czasu wiem, że nie radziłem sobie z tym uzależnieniem.

 

Zastanów się trzy razy zanim zaczniesz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dokładnie, tego typu giery strasznie uzależniają. Kilka lat temu mój rozkład dnia był robiony pod Ogame (przylot, wylot, atak, szczątki). Na szczęście jednego razu popiłem tęgo na ognisku i przespałem Ogame'owe budziki - po mojej flocie ślad nie został :)

Więc powiedziałem dziękuję, do widzenia. I całe szczęście.

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Witajcie.

Dawno temu grałem nałogowo w Ikariam, Ogame i parę innych gier tego typu..

Ostatnio mam na tyle mało wolnego czasu, że chce jego resztki zapełnić właśnie tego rodzaju grą/grami.

Czy Ogame i Ikariam nadal działają, nadal za darmo?

Co możecie polecić na dzień dzisiejszy z tego typu gier?

 

Pozdrawiam!

Dziala ale to juz nie to same ogame co kiedys.Teraz za oszukiwanie i kombinowanie nic ci nie zrobia ale promowani sa ci co wydaja kupe kasy lub ci co maja ogame w malym palcu i kupe czasu na nie.

Po 5 latach gry sprzedalem konto i teraz wiem ze zyje :D

Link to post
Share on other sites

Za gimbusa grałem w Ogame z kumplami. Miałem nawet specjalny zeszyt w którym zapisywałem plany, floty, surowce itp. Konto oddałem komuś jak tydzień po udanej próbie księżycowej, ktoś rozsadził mój nowy księżyc z całą flotą. Budziki też były, ale nie na tyle żeby w nocy wstawać. :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...