Skocz do zawartości

Oceń numer którego słucha osoba przed Tobą


Recommended Posts

Dobra muza ciężka muza a to co podesłałeś to dla panienek podczas okresu ...

Mam wrażenie, że z inteligencją u ciebie jak u przedstawicieli nacji z twojego avka. Więc wytłumaczę to tobie jak dziecku, bo wciąż czytać nie potrafisz, choć usilnie ci to wyperswazowałem. Napisałem, że siedzę tylko w mocnych brzmieniach, a ostatnio (nie wiem jakim cudem) podpisało mi to coś, co nieustannie hejciłem i za nic nie chciałem słuchać. Z resztą większość twoich grawlowych kawałków to darcie się do księżyca. :/ Nie pozdrawiam.

Edytowane przez Samzon
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że z inteligencją u ciebie jak u przedstawicieli nacji z twojego avka. Więc wytłumaczę to tobie jak dziecku, bo wciąż czytać nie potrafisz, choć usilnie ci to wyperswazowałem. Napisałem, że siedzę tylko w mocnych brzmieniach, a ostatnio (nie wiem jakim cudem) podpisało mi to coś, co nieustannie hejciłem i za nic nie chciałem słuchać. Z resztą większość twoich grawlowych kawałków to darcie się do księżyca. :/ Nie pozdrawiam.

Jeżeli tak odbierasz taką muzykę to polecam powrót w klimaty Justina Biebera, ukazujesz tylko że nie rozumiesz "ciężkiego brzmienia" growlu to jeszcze chłopcze nie słyszałeś to jest tylko namiastka ;)

utożsamiałbym ciebie bardziej z dziećmi od techno niż od porządnej muzyki ;)

Coś dla ciebie z dedykacją  xD 

Link to post
Share on other sites

Jeżeli tak odbierasz taką muzykę to polecam powrót w klimaty Justina Biebera, ukazujesz tylko że nie rozumiesz "ciężkiego brzmienia" growlu to jeszcze chłopcze nie słyszałeś to jest tylko namiastka  ;)

utożsamiałbym ciebie bardziej z dziećmi od techno niż od porządnej muzyki  ;)

 

Ty po prostu masz inteligencję chlebaka, bo wciąż nie wiesz co napisałem, zostawię cię z twoim wyobrażeniem, dalej myśl, że nazwałem to coś ciężkim brzmieniem XD beka z leksza chopie, naucz się czytać, bo na polskim tam chyba słabo, z resztą mam wrażenie, że gadam z gimnazjalistą jarającym się skandynawskim metalem i którego muzyka jest jedyna i najważniejsza, bo rap, odmiany trapu, drilllu, jakiegokolwiek j-rocka to dla niego gunwo, choć sam słucha skowytów, których do czystego metalu i pochodnych ciężko zaliczyć. xddd wrzucił behemota, no ciężkie w luj, typowy zespół, których koszulki ma co drugi gimnazjos w polsce, widzę, że kolejny kuc, który mierzy siłę muzyki po ilości darcia i przestrzału na singlu

 

@UP 6/10, dość spokojny st, ale brakuje dynamiki.

 

Ze starej epki RA.

Edytowane przez Samzon
Link to post
Share on other sites

6,5/10

moja młodość to offspring :)

do dziś pamiętam gdy ixnay on the hombre pożyczyłem od kolegi 16 lat temu na wycieczce szkolnej i słuchałem całą noc na walkmanie

Pierwsze 5 płyt znam prawie całe na pamięć, to co robił Dexter z ekipa to była poezja!

mówisz punk rock myślisz offspring

Jeden z ich klasycznych oldschoolowych kawałków!

Panowie tylko się nie napalać hehe jakby ktoś miał tyle co ten gostek to może mnie zaprosić hehe

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

The Offspring to dla mnie zawsze minimum 8 w skali na 10. Ten utwór na 8.5 :)

 

Ale upał, u Was też tak grzeje w ostatnich tygodniach? Mam piosenkę na taką okazję. (to będzie takie amerykańskie bluesowo-countrowe granie). Posłuchajcie, zrozumcie słowa i oceńcie. :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...