Skocz do zawartości

Komputer sie uruchamia ale nic nie pojawia się na ekranie


Recommended Posts

Witam,

 

jak w temacie 22-01-2015r komputer dzialal normlanie jak zawsze az do pewnego momentu gdy ekran zrobil sie czarny i nic nie moglem zrobic ale komputer nadal chodził. Po restarcie komputer uruchamia sie ale na ekranie nic sie nie pojawia , w  ogóle nie reaguje. Na poczatku myslalem ze to karta graficzna ale sprawdziłem kartę u kolegi i działala. Dysk SSD tez dziala wiec to nie wina dysku. W czym może być problem? Nie pojawia sie nawet informacja o Biosie. Za każda pomoc serdecznie dziekuje.

Link to post
Share on other sites

na poczatku jest pikniecie ale zawsze tak bylo jak komputer sie uruchamial a nastepnnie wszystkie wiatraczki sie uruchamiaja i nic sie nie dzieje. Chlodzenie od procka dziala, karta graaficzna tak samo oraz wentylatory zamontowane w obudowie tez.
Specyfikacja:

PROCESOR: Core 2 Quad q8300+ Pentagram HP-120 ALCu Karakorum

PŁYTA GŁÓWNA: Foxon P35A-S

PAMIĘĆ: G.Skill 4,0 GB DDR2

KARTA GRAFICZNA: ATI Radeon Gainward Golden Sample 4850 (512MB)

DYSK TWARDY: Segate Barracuda 160GB/7.12 (sata) + SSD Crucial 128GB

ZASILACZ: Topower TOP - 450 P3 EZ, modularny

Obudowa: Silentium Brutus 430 Pure Black (3 wentylatory)

 

 

 

A może po prostu monitor się zepsuł....

 

Monitor działa i kabel tez :)

Edytowane przez leni1992
Link to post
Share on other sites

Procesor jest ok. Oddałem do serwisu i powiedzieli że płyta główna(padła) oraz zasilacz szwankuje. Ale co do zasilacza nie wydaje mi się zeby cos bylo z nim nie tak. Mogłem go sprawdzić w domu przed oddaniem czy napiecia sa odpowiednie. Zażyczyli sobie 300zl za plyte główna oraz 160 zl za zasilacz +30 sprawdzenie. Doszedłem do wniosku że zainwestuje kase i kupie nowsza plyte z socketem 1150. Za chwile zaloze temat zeby mi doradzili. Ze starego kompa przeloze kare graficzna, naped cd oraz dysk ssd i hdd. I nie wiem co z zasilaczem zrobic czy przekladać czy nie. 


Temat do zamknięcia! 

Edytowane przez leni1992
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...