Skocz do zawartości

gtx 970, poważny błąd przy alokacji pamięci


Recommended Posts

Nie szukaj dziury w całym bo masz radeona .Jest 2.5gb i nawet   nie pasuje do tej zdechłej teorii  zreszta kto gra w ta gre to wie gdzie jest słaby punkt .

Polski dabing jest ok to angielski jest smieszny ala ruskie i ich stalker

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Nie szukaj dziury w całym bo masz radeona .Jest 2.5gb i nawet   nie pasuje do tej zdechłej teorii  zreszta kto gra w ta gre to wie gdzie jest słaby punkt .

Polski dabing jest ok to angielski jest smieszny ala ruskie i ich stalker

 

Nie widzisz czy jak ?

Przecież widać, że jest 3534 mb i nie przekracza w ogóle. Przesuń trochę fimik.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Cii, najlepsza na świecie karta graficzna nvidia gejforce gtx 970 "almost" 4GB a szczególnie msi gaming nie może mieć żadnych problemów. 

A tam wcale nie widać żadnych przycięć, szczególnie po tej 16 minucie którą wskazał keczu. O ile to nie były przycięcia z winy ramu, to na 100% winny był właśnie ten nieszczęsny vram.

 

Co prawda chyba zmniejszyli użycie vramu oraz ramu w nowszym patchu ale problem było widać jak na dłoni :)

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Screen nie poprawia logicznego myslenia :]

Ja nie jestem fanbojem mam i radeony i geforca i obecnie geforce to sprite ;)

Jestem głuchy to i tak nie słysze .Passi ;)


U nastepny .ta karta i tak ma wiecej vram niz hd7950 ;)


Moja nie ma zadnych poprostu niektórzy powini miec zakaz na pc bo produkuja dziwne teorie w swojej głowie :rotfl:

Link to post
Share on other sites
U nastepny .ta karta i tak ma wiecej vram niz hd7950 ;)

I co w związku z tym ? Nie rozumiem tego pocisku. Chcesz powiedzieć, że przy karcie, która ma tylko 3GB ten problem nie wystąpi ?

Nie wiem, być może, w końcu są mniejsze szanse, że zaadresuje coś ważniejszego do ramu niż w przypadku 970ki która zaadresuje do tych wolniejszych 512mb

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites

Tzn macie niepokolei jesli uwazacie ze tam gdzie ta karte ciosali nie maja gier to raz a dwa spadki fps u tego goscia to były przy 2.5 vram wiec nijak nie pasuja do teoryjki z tego tematu a trzy jak ci zaadresuje jak ty to mowisz to i do ramu a ten i tak wolniejszy od tego 0.5 gb .Wiec kto tu jest fanbojem i ma klapki a raczej brak doswiadczenia .A i owszem gtx 970 to karta lepsza od r9 290x  ;)


Do tego gosciu dostał 2 komentarze ze to nie vram i je usunał . Jaki powód hmm?

Link to post
Share on other sites

No widzę, napisałeś mu.

 

PS: Ile razy i w jaki sposób mu to napisałeś, że wiesz iż 2 komentarze usunął ? :D

PS2: Czy tak czasem nie wspominali wszędzie dookoła, że programy pokazujące użycie vramu mają problemy z poprawnym odczytem przy 970ce ?

Edytowane przez MasterBarti
Link to post
Share on other sites
Nie szukaj dziury w całym bo masz radeona .Jest 2.5gb i nawet   nie pasuje do tej zdechłej teorii  zreszta kto gra w ta gre to wie gdzie jest słaby punkt . Polski dabing jest ok to angielski jest smieszny ala ruskie i ich stalker

 

 

Tzn macie niepokolei jesli uwazacie ze tam gdzie ta karte ciosali nie maja gier to raz a dwa spadki fps u tego goscia to były przy 2.5 vram wiec nijak nie pasuja do teoryjki z tego tematu a trzy jak ci zaadresuje jak ty to mowisz to i do ramu a ten i tak wolniejszy od tego 0.5 gb .Wiec kto tu jest fanbojem i ma klapki a raczej brak doswiadczenia .A i owszem gtx 970 to karta lepsza od r9 290x 

 

 

 

Raz mu napisałem i sie obruszył pewnie na to  bo ma dobry ten pc przeciez a mu nie smiga :rotfl:Albo wstawił bo chce ogladalnosci wkoncu gtx 970 i sutering vram

Naucz się na początku pisać, bo tego bełkotu nie da się czytać.

 

 

Ja nie jestem fanbojem

Ale idiotą jesteś z pewnością.

 

 

U nastepny .ta karta i tak ma wiecej vram niz hd7950

Aha, a Titan ma 6GB VRAM-u. Tylko co w związku z tym?

 

 

niektórzy powini miec zakaz na pc bo produkuja dziwne teorie w swojej głowie

Ty to powinieneś mieć zakaz pisania na forach, bo prędzej zrozumie się wypowiedź dziecka z podstawówki niż te twoje wypociny. 

Edytowane przez Arcathic
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie szukaj dziury w całym bo masz radeona

 

Tydzien temu mialem jeszcze Gigabyte GTX 780ti GHZ ,swietna karta,super OC. Nawet przy wykorzystaniu 100% vramu w FC4 nic sie nie przycinalo. Kupilem nowa w cenie GTX 970 pare miesiecy temu. Zlego slowa sie nie da powiedziec.

Link to post
Share on other sites

Wez przestan sugerujesz ze cos nie tak z 970 przy 3.5 gb + i wklejasz filmik gdzie mu sie tnie przy  2.5 gb .

Dla mnie to denny temat  ktory nic nie udowodnił i jak to sie ma  hmmm?

Poza wyzwiskiem jedej wszy łonowej  pare postow  wyzej ktora pewnie na podworku dostaje wciery zabiera gume do grania i leci do mamusi nic ciekawego tu nie ma

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...