Skocz do zawartości

Moderacja moderatorów


Recommended Posts

Pewnie, doskonale wiem o co chodzi @dadulek. Osobiście jestem emerytowanym modem na paru forach, może nie takiego formatu jak benchmark, ale doskonale wiem co masz na myśli z autopsji. Po prostu napadając na ludzi trollujących, podsycasz tylko ich zachowanie. Często najlepszą riposta jest cisza :).

Edytowane przez Crout
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Podsumowując uważam, że nie słusznie dostałem drugie ostrzeżenie, Moderatorzy powinni zapoznać się z Netykietą, a Administratorzy nad nimi czuwać i sprawdzać czy zachowują się kulturalnie i nie nadużywają swoich przywilejów.

Edytowane przez Peterr
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Często najlepszą riposta jest cisza .

Niestety to się sprawdza, w przypadku ludzi z IQ większym niż kwiatek doniczkowy. 

 

 

Podsumowując uważam, że nie słusznie dostałem drugie ostrzeżenie,

Ja za to uważam, że bardzo słusznie, bo zasypując "adminkę" pierdołami sam stajesz się trollem. 

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ja za to uważam, że bardzo słusznie, bo zasypując "adminkę" pierdołami sam stajesz się trollem. 

Przecież to nie była pierdoła. Zobacz jak to wygląda gdy ktoś nowy wejdzie na forum i potem czyta jak tu się wyzywa ludzi.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dziwne, jakoś nigdy nie udało mi się nikogo "zwyzywać" za nic... Jakoś 90% ludzi którym pomagam mają mniej niż 20 postów... Wiesz coś czego ja nie wiem?

Spójrz na posty Twojego kolegi. Ogólnie nawzajem powinniście sobie dojeać po ostrzeżeniu +10.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Kolejna sprawa, prędzej wejde na imprezę gdzie w drzwiach obezwładniają kibola i zadymiarza niż na taką gdzie wszyscy robią co chcą.

No pewnie, każdy nowy user tak samo pomyśli, gdy zobaczy jak tu się wyzywa ludzi.

Edytowane przez Peterr
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Ja za to uważam, że bardzo słusznie, bo zasypując "adminkę" pierdołami sam stajesz się trollem. 

Moim zdaniem każda krytyka jest godna uwagi, każdy człowiek niestety uczy się też na błędach(nie tylko ofc. ;)). Są po prostu mniej konstruktywne i bardziej godne uwagi opinie dotyczące forum. Przecież nie tylko osoby zajmujące się sprawami od kuchni tworzą to forum. Tworzymy je również my, userki, wszystkie osoby zarejestrowane na forum, które nie utożsamiają się z ideą użyszkodnika. Nie mam tu na myśli, że na każdą opinie trzeba brać poprawkę, przejmować się nią, lecz po prostu wziąć ją czasem pod uwagę, spojrzeć przez inny pryzmat :).

Edytowane przez Crout
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

@Peterr

Nie  ma sensu dyskutować bo nawet jak masz rację to będą szli w zaparte bo się znają, administracja trzyma się razem na każdym forum. Olać to niech se piszą jak chcą. W każdym temacie się przecież osoba której wpisy ci nie odpowiadają się nie udziela.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@, i dokładnie tak staramy się zawsze postępować. Dokładamy wszelkich starań, żeby panowała miła atmosfera i każdy szukający pomocy otrzymał możliwie najrzetelniejszą odpowiedź. Wielokrotnie wypielamy "mandaty" za bagatelizowanie czy wyśmiewanie problemów wydawałoby się trywialnych przez innych userów- wszak nie każdy musi wiedzieć wszystko. W brew temu co myślą inni (wszak zawsze mod to ten zły) przymykamy oko na mniejsze przewinienia. Jest tylko jedna sprawa od której nie ma wyjątków- wprowadzanie w błąd i bezczelny trolling.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@@Tycha,taaa też najbardziej lubię czytać posty w stylu moderacja jest bee i się klepie po plecach i robią co chcą, napisane przez ludzi z 50 postami napisanymi przez 3 lata...

 

 

 

Baaaardzo obiektywne źródło.

Przypominam Ci, że to TY zacząłeś tą dyskusję...

 

My bad!   dad

Edytowane przez dadulek
Link to post
Share on other sites

Przypominam Ci, że to TY zacząłeś tą dyskusję...

Jeszcze się dziwisz?

 

 

Nie ludzi tylko DEBILI, IDIOTÓW I GNOJÓW!

Co to znaczy?

 

Zapoznaj się proszę z:

 

Wulgaryzm – wyraz, wyrażenie lub zwrot uznawany przez użytkowników danego języka jako nieprzyzwoity, ordynarny. Używanie wulgaryzmów uważane jest za przejaw wywyższania się i świadczy o bardzo niskiej kulturze osobistej.

 

Ze względu na sytuacje, w jakich się ich używa, podzielić je można na grupy:

  • ...
  • używane w celu świadomego obrażenia drugiej osoby bądź grupy ludzi.

 

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

@@Peterr

http://i1.memy.pl/obrazki/464892896_nie_chce_mi_sie.jpg

 

Lista adminów http://forum.benchmark.pl/index.php?app=members&section=view&module=list&filter=4

Redakcja http://www.benchmark.pl/aktualnosci/redakcja.html

Kontakt do serwisu http://www.benchmark.pl/kontakt.html

Kontakt do Komputronika (właściciel serwisu bmk) http://www.komputronik.pl/kontakty/

 

Napisz na nas skargę (spokojnie, nie znamy wszystkich) i daj mi już spokój...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...