Skocz do zawartości

Moderacja moderatorów


Recommended Posts

 

 

W jaki sposób weryfikujesz kto jest trollem, a kto nie? 

 

Pytam się mojego kota.

 

 

 

mógłbyś w końcu przyznać rację, że źle się zachowujesz wyzywając ludzi i że pod wpływem impulsu dałeś mi drugie ostrzeżenie bo zwróciłem Ci uwagę.

 

Nie, nie mógłbym, bo nie masz racji. Po raz kolejny powtarzam, że debile, którzy marnują cudzy czas, to nie są ludzie. To szumowiny. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Zamykamy ten kramik. Bajka stara jak świat, kiedy jakiś gówniarz po dostaniu warna wybiega na środek forum i drze się że 'tu bijo'.

Nie zwykłem polemizować z małoletnimi pieniaczami, którzy nie znają ani pisanych ani niepisanych (a oczywistych) zasad tego forum, tylko powtarzają jak mantrę jakiś utarty slogan w celu zwrócenia na siebie uwagi.

 

Aktualna ekipa administracyjna osiągnęła ogromny sukces w zarządzaniu tym forum, co widać nie tylko po liczbach, ale i atmosferze oraz kompetencji porad i zachowaniu, w porównaniu z okresem na 2 lata wstecz, dlatego nie pozwolę, żeby ktokolwiek z odsianej stąd internetowej zarazy używał multikonta (albo i nie) do wycierania sobie gęby moderacją, za własne zachowanie.

 

Gdyby natomiast ktoś miał faktyczne obiekcje, czuł się przez kogoś pokrzywdzony lub źle potraktowany (co może się zdarzyć i wszyscy jesteśmy świadomi faktu, że każdy może popełnić błąd), to jest na to oficjalny sposób - komunikacji bezpośrednio z innym członkiem ekipy aby był mediatorem w sprawie (najcześciej bywa to ranga 'wyżej').

 

Jeśli ktoś z obserwujących ma coś istotnego do dodania to proszę, inaczej wnet zamykam to widowisko. PS. Dzięki za wartościowy wkład w dyskusję Tycha.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Pytam się mojego kota. 

Pytanie nie było do Ciebie, tylko do Tycha ponieważ on nie widzi adresów IP.

 

 

Nie, nie mógłbym, bo nie masz racji. Po raz kolejny powtarzam, że debile, którzy marnują cudzy czas, to nie są ludzie. To szumowiny. 

Mimo wszystko pełniąc funkcję Moderatora powinieneś zachowywać się profesjonalnie, dawać dobry przykład innym forumowiczom, a nie wyzywać ludzi.

 

Dlaczego tego nie rozumiesz?

 

 

Jeśli ktoś zakłada 6 multikont w ciągu 2 dni, to według Ciebie nie jest to dowód na trolling?

Skąd wiesz, że dana osoba zakłada x kont w ciągu y dni?

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

 

 

Skąd wiesz, że dana osoba zakłada x kont w ciągu y dni?

 

Od mojego kota. Mają bezpośrednią linię.

 

 

 

a nie wyzywać ludzi.

 

Po raz kolejny - to nie są ludzie. To działające z pełną premedytacją szkodniki. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Gdzieś powiedziałem, że wiem? Każdą podejrzaną osobę zgłaszam i póki nie ma dowodów, traktuję jak zwykłego użytkownika. Już nie wspominam o tym, że podczas tych dwóch lat nie zwyzywałem nikogo.

Link to post
Share on other sites

Gdzieś powiedziałem, że wiem? Każdą podejrzaną osobę zgłaszam i póki nie ma dowodów, traktuję jak zwykłego użytkownika. Już nie wspominam o tym, że podczas tych dwóch lat nie zwyzywałem nikogo.

Napisałeś tak jakbyś wiedział kto jest trollem, a kto nie. Nigdzie nie pisałem, że kogoś wyzywasz.

Link to post
Share on other sites

Skoro ktoś ma bana i jest napisany jego powód, to nietrudno zgadnąć, że ma bana.

Jeśli ktoś ma bana za trolling, to jestem w stanie domyślić się, że był to troll.

Edytowane przez Tycha
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak jeszcze raz przeczytam "wyzywać ludzi" w autorstwie założyciela tematu, to sam zbanuję go za bycie debilem. Jeśli po 5 stronach wykładu od 4 różnych osób nie dotarło przesłanie, że tu nie ludzi nazywa się debilami, nie ludzi się wyzywa, tylko odsiewa czynem i słowem internetową swołocz i to bez odródek (żeby się jakiemuś w ukryciu nie przyśniło, że moźe jemu uda się tu zagnieździć), a dyskusja mimo to nadal trwa i to jeszcze zachacza o tory 'a skąd Tycha wie', to ja nie muszę dzwonić do Janusza, żeby wiedzieć że ten temat to prowokacja.

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Jak jeszcze raz przeczytam "wyzywać ludzi" w autorstwie założyciela tematu, to sam zbanuję go za bycie debilem. Jeśli po 5 stronach wykładu od 4 różnych osób nie dotarło przesłanie, że tu nie ludzi nazywa się debilami, nie ludzi się wyzywa, tylko odsiewa czynem i słowem internetową swołocz i to bez odródek (żeby się jakiemuś w ukryciu nie przyśniło, że moźe jemu uda się tu zagnieździć), a dyskusja mimo to nadal trwa i to jeszcze zachacza o tory 'a skąd Tycha wie', to ja nie muszę dzwonić do Janusza, żeby wiedzieć że ten temat to prowokacja.

Proszę bardzo, banuj od razu jak przeczytasz :)

 

Skoro nie widzisz żadnego problemu w zachowaniu jakim opisałem to nie mam pytań.

Link to post
Share on other sites

UP Ty tak na serio? Z doświadczenia wiem, że czasem musi pójść riposta słowna, bo jeden z drugim nie zrozumieją, czuliby się bezkarni i robili sobie jaja z moderacji, bo ta ich jeszcze głaszcze po główce, i uspokaja, nie ma tu miejsca na takie praktyki. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up,

Oczywiscie, że tak. Niech sobie banuje moje konto całkowicie :)

Ja sobie nie robiłem jaj z moderacji - chciałem tylko zwrócić uwagę, na to, że powinni się odpowiednio zachowywać ale skoro wszyscy udają, że nie ma problemu (ha ha ha) i nie pasuje im to, że założyłem taki temat (już na szybko chcą zamykać) to najlepiej niech sobie banuje moje konto :)

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites

Owszem, o niczym. Zmarnowałeś trzy godziny naszego czasu, stając murem za bandą bezmózgich frustratów, których ktoś nazywa po imieniu.

 

Cytując klasyka: "Nie nazywajmy nigdy, że szambo jest perfumerią."

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@up,

 

Jak to o niczym? Przeczytaj jeszcze raz od początku jak nie wiesz o czym piszesz.

Podpowiem:

IRONIA 

 

BTW wiesz, że jakieś 10% Twoich wszystkich postów powstało w tym temacie? 

Jesteś na forum 648 dni co daje u Ciebie 1,3 Posta dziennie. Wychodzi na to, że tutaj napisałeś więcej niż przez ostatnie 53 dni...

Faktycznie masz nieoceniony wkład w rozwój tego miejsca...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Pytałem się Ciebie, a nie gościa, który się nie udzielał w temacie.

 

A więc jeśli będziesz tonąć i ktoś rzuci Ci się na pomoc, to walniesz go w łeb i powiesz, że czekasz na ratownika ?

 

Litości. 

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Podpowiem:

IRONIA 

 

BTW wiesz, że jakieś 10% Twoich wszystkich postów powstało w tym temacie? 

Jesteś na forum 648 dni co daje u Ciebie 1,3 Posta dziennie. Wychodzi na to, że tutaj napisałeś więcej niż przez ostatnie 53 dni...

Faktycznie masz nieoceniony wkład w rozwój tego miejsca...

 

Mam dzisiaj wolny dzień to trochę mogłem podyskutować :)

 

Nigdzie nie pisałem, że to forum jest dla mnie priorytetowe. Zadziwiło mnie zachowanie Twojego kolegi dlatego założyłem ten temat. Zacząłeś do mnie pisać, więc Ci odpisywałem i nie wiem dlaczego teraz się złościsz?

 

 

A więc jeśli będziesz tonąć i ktoś rzuci Ci się na pomoc, ta walniesz go w łeb i powiesz, że czekasz na ratownika ?

 

Litości. 

Nie przypuszczałem, że zna odpowiedź na Twoją mongolską definicję :)

Edytowane przez Peterr
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...