Skocz do zawartości

Szybkie pytania, weryfikacja ofert


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Witam, chciałbym prosić o sprawdzenie tej aukcji pod kątem bezpiecznego zakupu :)http://allegro.pl/huawei-p9-lte-mystic-silver-36mgwprod-eva-l09-krk-i6177577781.html#thumb/1

Czy poza bezpieczeństwem zakupu, możecie mi powiedzieć czy jest to typowy Huawei P9 czy jakaś wersja poboczna np z innymi parametrami (chodzi mi o tą nazwę Eva 109 - chyba że to standardowa nazwa tego huaweia)

Edytowane przez misiaq
Link to post
Share on other sites

W huawei gwarancja telefonow jest realizowana poprzez nr imei. Nie potrzeba żadnych dowodów zakupów itp., nawet karty gwarancyjnej.

 

Także poproś o screena ze strony huawei ze statusem gwarancji(sprawdzana po nr imei)

Link to post
Share on other sites

Możecie mi polecić sklep lub aukcje gdzie kupie nowy oryginalny Iphone 5s 64 GB najlepiej kolor złoty. Potrzebuje na komunie a że nie za bardzo się znam to nie chce kupić czegoś podobnego do iphona.

Czym taniej tym lepiej? 

Na allegro są albo w kosmicznych cenach, albo z zagranicy, albo z serwisów, a w sklepach mało jest sztuk, ale w wysokich cenach.

Podaj konkretny budżet.

 

 

Faktura VAT 0%,czyli tzw VAT-MARŻA, przez co brak gwarancji producenta

Kupując telefony lepiej szukać z fvat 23%, ale Huawei respektuje nawet vat 0%, tak jak to napisał Kolega wyżej. 

Gdy kupowałem swojego Huawei, pytałem się, więc również potwierdzam.

Link to post
Share on other sites

Dla potwierdzenia ogarniałem w ciągu ostatniego miesiąca naprawy gwarancyjne dla dwóch P8. W jednym padł całkowicie ekran (nie wybudził się po zablokowaniu fona) w drugim wariował dotyk. Jedyne czego potrzebował konsultant przy zgłaszaniu to nr imiei i dane adresowe skąd ma kurier odebrać paczkę. Serwis nawet kart gwarancyjnych nie wypełnił po naprawie 

Link to post
Share on other sites

 

 

Także poproś o screena ze strony huawei ze statusem gwarancji(sprawdzana po nr imei)

 

Hej, czy mógłbyś mi podać stronę www, gdzie można dostać info o statusie gwarancyjnym po wpisaniu IMEI? Chciałbym to gościowi od razu podesłać w wiadomości, a niestety sam tego nie mogę odnaleźć. 

Link to post
Share on other sites

Ja swój P8 mam ponad 2 tygodnie i muszę przyznać, że na Androidzie 6.0 działa jeszcze lepiej i jest jeszcze lepsza oprawa graficzna. Nigdy mi jeszcze się nie zawiesił.

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

Link to post
Share on other sites

Ja mam p8 lite w orange, i też miało być niby w kwietniu Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Na pełne p8 miało być w grudniu, OTA ruszyło z początkiem kwietnia. Nie wiem jak u innych operatorów, ale plusowske p8 dostało andka 6.0 4 dni po niebrandowanym p8

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...